Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak towar Ok to Siedlce biorą po 1,5 bynajmniej tak ta kobitka mówi ale w wadze do 3 kg, także jeśli masz towar a nie kieszeniowe to rozmawiaj. Najbardziej rozłożył mnie temat tego typa co poniżej zetka proponuję do 3 kg, no panie.... aż się prosi o owacje na stojący ????? brawo. Poza tym ten lux towar w tych jasnozielonych workach po trochu łyknęli ukraincy bo był pakowany w nasze i wyjeli z tych worów ten drobiazg i te po 5kg i chcą na przemysł podać tylko pytanie czy to z hrzanem da ukisic??? Nie wiem i nie znam tematu. A ten mróz na południu to zdecydowanie za wcześnie, powinien dzień dobry powiedzieć w kwietniu i OT, po sprawie. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Wczoraj w TVP poseł PSLu oznajmił że przez polską wschodnią granicę codziennie wyjeżdża 150 tirów z żywnością . Embargo embargiem a Ruscy chcą jeść i nieoficjalnie kupują jak kupowali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Tom napisał:

Co to jest 150 tirów  dziennie przez granice . Przed embargiem to po 100 tirow  z samym jabłkiem było odprawiane dziennie tylko w Grojcu na Rosję 

bo te 150 tirow psl sprzedaje reszta embargo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jest bardzo duże zainteresowanie myślę ze sprzedając z głowa to wyższa cena jest w zasięgu reki Tylko nie naszym handlarzykom tylko bezpośrednio do odbiorcy Bo łapa musi zarobić inaczej by ten gatunek wymarł .Jak dobrze pogdasz podzwonisz to 1,2 dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapusta ładnie leży może faktycznie po staremu sprzedawać bez pośpiechu  staremu klientowi w nowego się nie bawić co to raz weźmie i zna jak potrzebuje i jest droga taki dzwoni i 1.10 by dał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Na zwyżkę raczej nie ma co liczyć bo wszyscy się zmówili i na IGRIT tylko kupię i na dodatek z ceną 0,00. Widać jak na dłoni że teraz tylko w dół !!!! Wygryźli tych co mają coś na sprzedanie by ludzie zapomnieli co to kapusta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat. Moi koledzy wszyscy trzymają kapustę, twierdząc, że zdrożeje.w Rosji kapusta jest po 2 złote w jurcie,ale dużą część muszą łyknąć pośrednicy.ewentualna wojna zatrzyma wszystko,no i jest jeszcze kapusta z zachodu a na koniec kwestia kiedy przyjdzie wiosna. Nie ma mądrego. Zapomniałem o coronawirusie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Kolo napisał:

Mam ten sam dylemat. Moi koledzy wszyscy trzymają kapustę, twierdząc, że zdrożeje.w Rosji kapusta jest po 2 złote w jurcie,ale dużą część muszą łyknąć pośrednicy.ewentualna wojna zatrzyma wszystko,no i jest jeszcze kapusta z zachodu a na koniec kwestia kiedy przyjdzie wiosna. Nie ma mądrego. Zapomniałem o coronawirusie...

Ale gosciu pierd..isz po 2 złote u ruskich to była we wrześniu, w grudniu była po 3.75 a teraz jest po niecałe 5 zlotych. Na tej wojnie to pomarańczy nie rozdają, swinski ryj, kartofle, cwikle, cebulę lub czosnek, marchew i kapustę bo z tego składa się barszcz ukraiński lub inne jadło a więc bez pierdzenia tu na forum bo zjechaliscie się już na rampe na Bronisze i zaczynacie sranie od  wieczora. I jeszcze jedno, nie PAMIETAM  takiego roku aby zalowanie się łapy przyniosło mi zysk. Jak nie sprzedaż z zyskiem to łapa nie dołoży, spokojnie spokojnie to kupa ch...ji jest i krotko za ryj trzymac. Kto da wiecej ten kupuje a za rok to nas tu moze bedzie ze czterech bo mocznik nadal po niecałe 5 tysi i tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
41 minut temu, Gość ELC napisał:

Ale gosciu pierd..isz po 2 złote u ruskich to była we wrześniu, w grudniu była po 3.75 a teraz jest po niecałe 5 zlotych. Na tej wojnie to pomarańczy nie rozdają, swinski ryj, kartofle, cwikle, cebulę lub czosnek, marchew i kapustę bo z tego składa się barszcz ukraiński lub inne jadło a więc bez pierdzenia tu na forum bo zjechaliscie się już na rampe na Bronisze i zaczynacie sranie od  wieczora. I jeszcze jedno, nie PAMIETAM  takiego roku aby zalowanie się łapy przyniosło mi zysk. Jak nie sprzedaż z zyskiem to łapa nie dołoży, spokojnie spokojnie to kupa ch...ji jest i krotko za ryj trzymac. Kto da wiecej ten kupuje a za rok to nas tu moze bedzie ze czterech bo mocznik nadal po niecałe 5 tysi i tyle w tym temacie.

Ale popłynąłeś 5zl...?

2.5-3zl nie więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Na zwyżkę raczej nie ma co liczyć bo wszyscy się zmówili i na IGRIT tylko kupię i na dodatek z ceną 0,00. Widać jak na dłoni że teraz tylko w dół !!!! Wygryźli tych co mają coś na sprzedanie by ludzie zapomnieli co to kapusta .

To jest konkluzja roku na IGRIT komentarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ina ok i co
2 godziny temu, Gość ELC napisał:

Ale gosciu pierd..isz po 2 złote u ruskich to była we wrześniu, w grudniu była po 3.75 a teraz jest po niecałe 5 zlotych. Na tej wojnie to pomarańczy nie rozdają, swinski ryj, kartofle, cwikle, cebulę lub czosnek, marchew i kapustę bo z tego składa się barszcz ukraiński lub inne jadło a więc bez pierdzenia tu na forum bo zjechaliscie się już na rampe na Bronisze i zaczynacie sranie od  wieczora. I jeszcze jedno, nie PAMIETAM  takiego roku aby zalowanie się łapy przyniosło mi zysk. Jak nie sprzedaż z zyskiem to łapa nie dołoży, spokojnie spokojnie to kupa ch...ji jest i krotko za ryj trzymac. Kto da wiecej ten kupuje a za rok to nas tu moze bedzie ze czterech bo mocznik nadal po niecałe 5 tysi i tyle w tym temacie.

Nie pij dobry człowieku,kiedy chcesz coś napisać na tym forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
1 godzinę temu, Gość Gtb napisał:

Ale popłynąłeś 5zl...?

2.5-3zl nie 

Kubię ten żabi rechot, na przemian raz krakowskich kronikarzy raz Warsiawskich poetów. Pożyjemy zobaczymy kto szampana otworzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Handel rolnik

Do wszystkich ... łbów handlarzy! Jaka jest idea zaniżania ceny czy to kapusty, ziemniak buraczka itd po co to??? Czy nie jest lepiej kiedy ceny są wyższe i Ty biedny handlarzyno możesz narzucić 30% marży od 1zl/1kg niż 50% od 50gr/1kg?? 
Rolnik to nasze utrzymanie wy ..., szanujmy się wzajemnie a każdy zarobi 

Handlarz/Rolnik 

 

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zdawać sobie sprawę że w raz z nadchodzacym nowym sezonem wpływamy na nieznane wody. Przy takich niewyobrażalnych podwyżkach środków do produkcji niska cena warzywa będzie zabójcza dla rolnika. Trzeba też pamiętać że ostatnie słowo będzie należeć do pogody. Pewne jest że idą duże przetasowania na rynku, nie jeden rolnik i nie jeden handlarz zostanie zmieciony z rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Zadzwoniła dziś do mnie parę min po 8.00 Pani z Ukrainy o warzywa, pyta się o biała, podałem cenę z dokumentami 1.8 a ona do mnie czy to polska bo za polska płaca drożej a teraz jej import wciskają w tej cenie. Kupili tego badziewia parę tirow i  jest już to na UKR a reszta stoi w kolejce na odprawę po polskiej stronie i z chęcią by się tego pozbyla a kupiła polskiej, ja pizdu, te bezmuzgi przyprawily do tego importu polskie kwity i myśleli że Ukrainiec się niepolapie, no kurza twarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik.
1 godzinę temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Od nowego tygodnia cena ostro w dół , nikt więcej jak 1,3-1,4 u nas nie chce dać .

To oddaj najlepiej za darmo.  

Po 1zl też niedawno nikt nie chciał dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...