Skocz do zawartości
Advertisement

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edek

1  zł.... Ale  Panowie   gdy  z kraju  nie wyjedzie  połowa  białej   to  mamy  na wiosnę  spory problem      (abym  się  mylił) 30styczeń

Niechcę diś powiedzieć że miałem rację.....(ale mało sprzedałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święta to tu nic do gadania nie mają, są krótkie a jak towar by miał iść to tak jak kilka lat temu w drugi dzień świąt dzwonili i załadunki. Teraz to tylko czekać pozostało i obserwować jak dalej się wszystko potoczy. TOWARU ZBYT dużo nie ma może jakoś to się zejdzie powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZAŁADUNKI

TERAZ TO TYLKO CZEKAĆ POZOSTAŁO I OBSERWOWAĆ JAK CENA Z TYGODNIA NA TYDZIEŃ W DÓŁ BEDZIE SPADAĆ A POTEM KAPUSTA STANIE I W OGÓLE NIE BEDZIE SZŁA ZROBI SIE KISZONA W PRZECHOWALNI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość forumowicz

kapusta zejdzie powoli w tym tygodniu zrobiło się dość nerwowo i cena przydołowała ale zaczyna się normować przemysł 70-80gr cały czas realny a ładna marketówka nawet 95gr coś może z tego wyjdzie kapusty ładnej mało każdy teraz chce zepchnąć jak najwięcej ba zagniwa przez ciepłą zime. Po świętach za ładnym towarem może być ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kapwy kapusta

kapusta zejdzie powoli w tym tygodniu zrobiło się dość nerwowo i cena przydołowała ale zaczyna się normować przemysł 70-80gr cały czas realny a ładna marketówka nawet 95gr coś może z tego wyjdzie kapusty ładnej mało każdy teraz chce zepchnąć jak najwięcej ba zagniwa przez ciepłą zime. Po świętach za ładnym towarem może być ruch.

no juz tak było kapusta biała jest zejscie do konca marca a potem to sie wywala ja juz ten temat przerabiałem trzymałem a potem nie miał kto kupić i 100 ton kapusty wywaliłem jeszcze musiałem skrzyniopalety myć karszerem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek

to był wspaniały rok dla kapusty białej i czerwonej  wygrał ten co sprzedał do końca stycznia  ja miałem 300 ton sprzedałem  i teraz dwa john deere  wiechały do gospodarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marian

za 300ton nawet po 1zł gdzie cena była dwa tygodnie to po pierwsze nie kupił bys 2 john deerów bo jeden kosztuje 300tys a za cos przecież trzeba życ i wyjechać w pole   wiec naucz się liczyc i skończcie bajki pisać bo każdy kupuje john deera a na co drugim polu c330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lotos dynamik

za 300ton nawet po 1zł gdzie cena była dwa tygodnie to po pierwsze nie kupił bys 2 john deerów bo jeden kosztuje 300tys a za cos przecież trzeba życ i wyjechać w pole   wiec naucz się liczyc i skończcie bajki pisać bo każdy kupuje john deera a na co drugim polu c330

na pewno kupił uzywane takie co mają 15-20 lat  kupują te złomy  z zachodu RENAULTY  john deere i fordy i sie cieszy bo  kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żle się dzieje ale bądźmy dobrej myśli ,panikę robią Ci co mają towar w przechowalni ale nie w chłodni z której może nie za drogo ale sprzedaję cały czas na markety w POLSCE Pozdrawiam Kapściarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
  • 2 weeks later...

No dzieje się kiszeniarze płacą 35gr zapowiadają się bogate święta

już na wsi to chyba bogatych  świąt to nie będzie przy takim imporcie towarów ciężko coś zarobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

za 300ton nawet po 1zł gdzie cena była dwa tygodnie to po pierwsze nie kupił bys 2 john deerów bo jeden kosztuje 300tys a za cos przecież trzeba życ i wyjechać w pole wiec naucz się liczyc i skończcie bajki pisać bo każdy kupuje john deera a na co drugim polu c330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

myślę że cena pojdzie w górę,kapusta jest brzydka w tym roku,po pół pola wygniło dodatkowo jakieś choróbsko,przynajmniej w sieradzkim..ale nie możemy pisać sprzedam kapustę po 12 gr!!!!!to nie jest zwrot kosztów!!!!!już lepiej zaorać całe pole!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...