Skocz do zawartości

Buraczek Czerwony- Ceny, Opinie, Pytania, Porady


//Dawid//

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
W dniu 10.10.2021 o 19:33, Gość Gosc napisał:

Witajcie jak plony i cena przewidywana w tym roku za buraczka?

Plony przeciętne. W tamtym roku było lepiej. A i obsiane dużo mniej więc cena powinna być ok. Jest też zainteresowanie na Ukrainę i Serbię. Jaką cenę macie teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Witam ile na minusie wytrzyma buraczek w polu ?

duzo.... nie pamiętam ile było na minusie ale jednego roku kopałem w grudniu. tafle takie 50x50cm i z 10 grubo sie rwały nic mu nie bylo nawet jak liscie skoszone było. mysle ze przy gruncie to do minus 10 dochodziło.                                                                                                                                                                       W tym roku niby burak nie płaci u nas posiane duzo mniej pewnie na wiosne podrożeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
3 godziny temu, Gość Waco napisał:

Ukraina czyści dużo towaru. 60 + 50 gr w bb 

Potwierdzam. Dzisiaj łąduje już drugie auto po 55gr w BB. Na wschód, gdzie konkretnie nie wiem. Kaliber 50+ czyli wszystko jak leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

W zeszłym roku burak dopiero na wiosnę szedł na eksport to i cena późną wiosną się zrobiła , w tym sezonie już burak jest masowo wywożony .  Ja to bym już wprowadził zakaz wywozu tego warzywa by na Wielkanoc  nasze kobiety miały z czego  barszcz ugotować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

W zeszłym roku burak dopiero na wiosnę szedł na eksport to i cena późną wiosną się zrobiła , w tym sezonie już burak jest masowo wywożony .  Ja to bym już wprowadził zakaz wywozu tego warzywa by na Wielkanoc  nasze kobiety miały z czego  barszcz ugotować .

Nie przesadzalbym? ale prawda jest taka że tani nie będzie. Przynajmniej przetwórnie po 20gr niech zapomną o zakupach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Wlkp napisał:

Nie przesadzalbym? ale prawda jest taka że tani nie będzie. Przynajmniej przetwórnie po 20gr niech zapomną o zakupach. 

0,80 już idzie sprzedać ")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...