Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Siemano
43 minuty temu, Darekspire napisał:

Dalej rumun w polskich workach za polskiego sprzedawany..

 Teraz pustelnik z pod Kazimierzy nauczył się tego procederu i zasypuje rybitwy

Jak cenowo polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master
32 minuty temu, Darekspire napisał:

Dalej rumun w polskich workach za polskiego sprzedawany..

 Teraz pustelnik z pod Kazimierzy nauczył się tego procederu i zasypuje rybitwy

Wiadomo wolny rynek jest i każdy może sprzedać i kupować co chce , ale konsument musi wiedzieć co kupuje ! Towar musi być oznaczony krajem producenta , żeby ludzie mieli sprawiedliwy wybór . Przesypywanie towaru i sprzedawanie za polski to jawne oszustwo , a najgorsze jest to , że każdy wie o tym procederze i nikt z tym nic nie robi . Na rybitwach to jest już prawdziwa patologia !  Co rok to samo i nic .... Trzeba to chyba nagłośnić najlepiej w telewizji i niech się wezmą za tych pseudo handlarzy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gość Master napisał:

Wiadomo wolny rynek jest i każdy może sprzedać i kupować co chce , ale konsument musi wiedzieć co kupuje ! Towar musi być oznaczony krajem producenta , żeby ludzie mieli sprawiedliwy wybór . Przesypywanie towaru i sprzedawanie za polski to jawne oszustwo , a najgorsze jest to , że każdy wie o tym procederze i nikt z tym nic nie robi . Na rybitwach to jest już prawdziwa patologia !  Co rok to samo i nic .... Trzeba to chyba nagłośnić najlepiej w telewizji i niech się wezmą za tych pseudo handlarzy . 

Oni nie przesypują tylko całe tiry pakują w polskie worki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Gość Gosc. napisał:

Oni nie przesypują tylko całe tiry pakują w polskie worki.

Wiecie kto, to zgłoście tam gdzie trzeba. jestem za. W moich stronach firma bugaj cały czas z Litwy ciągnie ziemniaka(oprócz litwy inne zachodnie kraje też) . Co piszą na etykiecie nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Master
43 minuty temu, Gość Scania esi napisał:

Po tych deszczach co teraz przejdą będzie wołane 5 zł oddawane 3,5 zł. Jeszcze więcej trzeba kopać, ja teraz pojadę składem.

Prowokatorów nam tu nie potrzeba ! Jak masz pisać zaczepne teksty , to lepiej odpuść sobie , albo pisz na innym forum z ludźmi swojego pokroju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Gość Asas napisał:

Wiecie kto, to zgłoście tam gdzie trzeba. jestem za. W moich stronach firma bugaj cały czas z Litwy ciągnie ziemniaka(oprócz litwy inne zachodnie kraje też) . Co piszą na etykiecie nie wiem. 

Wszystkie skupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość swietokrzyskie
5 godzin temu, Darekspire napisał:

Dalej rumun w polskich workach za polskiego sprzedawany..

 Teraz pustelnik z pod Kazimierzy nauczył się tego procederu i zasypuje rybitwy

masz coś do mnie to zapraszam na plac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

To nie Rumun zj***ł cenę tylko chłopy że nie mają klijenta i kopią do oporu A po tem gacie w dół na giełdzie i z tat taka cena. Takich co przesypuja jest pełno Ale teraz już po biznesie nie opłaca się.Jak Kraków jaka cena???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Tpitbu
9 godzin temu, Darekspire napisał:

Jeśli to ty to mam problem bo jesteś oszust i oszołom... Takich jak ty powinni zamykać... Sapiesz to znaczy że trafione w sedno!

jeśli jesteś pewien że tak robi i masz fakty to czemu tego nie zglosisz?łatwo kogoś oskarżać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Gość Rolnik wro napisał:

Jaka cena na giełdach po nocnych ulewach ? dziś chyba w pole nie wjadą i towaru braknie ? 

Gdzie tak popadało świętokrzyskie sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Rolnik wro napisał:

Jaka cena na giełdach po nocnych ulewach ? dziś chyba w pole nie wjadą i towaru braknie ? 

Ruchu i tak nie będzie bo sobota niedziela.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...