Skocz do zawartości

Ogórki - ceny, rynek, opinie


Gość Boniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 434
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3 godziny temu, Gość rob napisał:

z ogórkiem jak na razie to wielka niewiadoma, cały czas nasadzane sienne po trzy razy ciągle pada mokro, ogórek jak na tą porę dość mizerny. czas pokażę jak będzie ale co najmniej dwa trzy tygodnie opóźniony. 

Będzie dobrze pan pustelnik zakupił już nową Panamere czyli zapowiada się syty rok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malorolny

Na zachodzie kraju deszcz nie zaszkodzi bo tam było sucho dotychczas, inaczej ma się to w innych regionach kraju gdzie wody już od dawna jest pod dostatkiem. 

Szykuje się trudny sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gość joantek napisał:

Jak zaczelo to niech skonczy tylko w powodzi nadzieja.

przy ogórku niby jeszcze jakaś nadzieja jest deszcz to im jak na razie nie zaszkodził za bardzo jedynie ten sezon może uratować zimny lipiec i sierpień w przeciwnym razie kiepsko jak w sumie z resztą warzyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Pa45 napisał:

Przepraszam za wyrażenie, ale jeża najbardziej żal. :-(

Zazdroszczę, że u niektórych mączlik się nie pojawił.

U mnie jest i już powoduje straty, a czy biedronka jako drapieżnik może zwalczać larwy mączlika ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
15 godzin temu, Gość Tczycok napisał:

I jak panowie przewidujecie ceny ?będzie towaru ? Przetwornie zostały z towarem czy pustki i lądują od nowa ? Zbiory grubsze dopiero w sierpniu .

W sumie to na cenę jeszcze za szybko.

Kwiat jest, pszczoły dzisiaj też bo grzeje, trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tunelu ogorek pierwsze zbiory daje sprzedaje po 4 zł teraz pytanie czy to nie za niska cena skoro sezon jest opóźniony plony podejrzewam będą niższe ze względu na obecną cytuje pogodową. Jednak w sumie nie ma się co martwic zapewne sprowadza ogorka niewiadomego pochodzenia oraz niewiadomej jakości ważne żeby konsumenci myśleli że to nasz Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
5 godzin temu, Marek87 napisał:

U mnie z tunelu ogorek pierwsze zbiory daje sprzedaje po 4 zł teraz pytanie czy to nie za niska cena skoro sezon jest opóźniony plony podejrzewam będą niższe ze względu na obecną cytuje pogodową. Jednak w sumie nie ma się co martwic zapewne sprowadza ogorka niewiadomego pochodzenia oraz niewiadomej jakości ważne żeby konsumenci myśleli że to nasz Polski. 

Jak teraz są po 4 zł, to co będzie za miesiąc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zwiady na bazarkach zrobiłem ogorek chyba 2 3 dniowy w cenie 6zl 80 gr za kg nic dziwnego ze ludzi odstrasza i wyglad i cena wszyscy czekają aż to drugie spadnie w dół a tak z innej bajki kg jabłek 12 zł musiałem się dobrze kilka razy przyjrzeć bo wierzyć się nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
7 godzin temu, Marek87 napisał:

Dziś zwiady na bazarkach zrobiłem ogorek chyba 2 3 dniowy w cenie 6zl 80 gr za kg nic dziwnego ze ludzi odstrasza i wyglad i cena wszyscy czekają aż to drugie spadnie w dół a tak z innej bajki kg jabłek 12 zł musiałem się dobrze kilka razy przyjrzeć bo wierzyć się nie chce

Mam sklep, te ceny są jak najbardziej realne.

Jabłko przesada cenowa, ale oczywiście to wynika z braku jabłek i cena jest mega wysoka.

Tak to jest, raz sadownicy płaczą, że nie ma kto kupić, a raz zarobi.

LOTTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

I jak ? Już powoli szykujecie się do zbiorów ??

Jaka będzie cena początkowa ogórka gruntowego prosto z pola ?

Myślę, że od 5 zł za kg się zacznie z tendencją zniżkową, mamy sprzyjające warunki do wzrostu masy ogórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...