Skocz do zawartości
Advertisement

Pomoc w odzyskaniu należności.


PFW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

 

Reprezentuję Powszechny Fundusz Wierzytelności, który od lat pomaga klientom z branży rolnej w sprawach windykacyjnych.

Na dzień dzisiejszy obsługujemy Spółdzielnie Kółek Rolniczych, Gospodarstwa Rolne, Fermy Drobiu.

 

Działamy na każdym z etapów postępowania. Od windykacji polubownej popartej czynnościami terenowymi pod adresem dłużnika, poprzez etap sądowy, po prowadzenie sprawy egzekucyjnej we współpracy z najlepszymi komornikami w Polsce.

 

Rozbudowana struktura daje Nam możliwość windykacji w ponad stu krajach na całym świecie, w tym w całej Europie.

Analiza dokumentacji oraz przedstawienie możliwości działania nic nie kosztuje.

 

Nie czekaj? Zadzwoń i Odzyskaj swoje pieniądze!

post-212-0-95528700-1469699879_thumb.jpg

Edytowane przez IGRiT
Forum nie służy umieszcaniu ogłoszeń o celach komercyjnych - proszę się ogłosić na IGRiT.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Gość Andrzej

Miałem dłuznika za sprzedane jabłko, widziałem ogłoszenie na tym forum firmy Solventoir która zaproponowała mi windyakcję za zero sprawa się nie spłaciła ale pokryli za mnie koszta sądowe więc gorąco polecam i ostrzegam przed sciemiaczami którzy dzwonią oferując windyakcję za 0 zł a za 3-4 tygodnie dzwonią i chcą pieniądze za etap sądowy.

 

Kolegów też poleciłem więc i wam polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 years later...

Nie można zapominać o długach, które inni zaciągnęli u nas! Ogromnym błędem jest doprowadzenie do sytuacji, w której jedna ze stron będzie chciała zasłaniać się przedawnieniem sprawy bo mimo iż to mamy rację to i tak to nas głównie dopadnie stres związany z całą tą sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...