Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
36 minut temu, Ursus4062 napisał:

no tylko wtedy sie nie bedzie opłacało przykrywac bo tak jak w inne lata jak jest późno wiosna, to od razu jest po 20 stopni

No i oczywiście rumuny nas zaleją wczesnym ziemniakiem zanim my ruszymy. A u nich już się wiosną robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
16 minut temu, Okolice Wrocka napisał:

A co ci z prognoz długoterminowych? Jak oni nie potrafia powiedzieć jaka pogoda bedzie przez 3-4 dni???

jak ja obserwuje accuaweater to co 3 dni całkowicie zmieniają prognoze na luty, marzec, kwiecien, dzisiaj rano patrzyłem to było dosyc ciepło do 20 lutego a reszta lutego i marzec 4, 5 stopni a teraz patrze to cały luty okolice 0 a marzec nagle po 10 więc nie ma co patrzeć na pogode dalej niż tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
37 minut temu, Gość Dalek napisał:

W zeszłym sezonie to chociaż za włóknine czlowiek parę groszy wziął ale w tym roku jak natura nie pomoże to i z włóknina będzie problem 

W tym sezonie będzie lepszy grosz za późnego jak wczesnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stefan
28 minutes ago, Konstantynopolitanczyk said:

W tym sezonie będzie lepszy grosz za późnego jak wczesnego

Co będzie to się okaże, na ferowałbym jeszce wyroków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Godzinę temu, Okolice Wrocka napisał:

Ty tylko po 22 możesz? Ok Wroclawia sadzenie bedzie napewno

Ja bym na twoim miejscu już dzisiaj wyjeżdżał bo cię ktoś jeszcze wyprzedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
4 godziny temu, Gość Scania esi napisał:

Sól już rozsiana, ziemniaki skiełkowane, zaprawione, teraz tylko druga dawka nawozów agregat i od środy sadzimy pod folię i włókninę!

A ja myślałem ze ci co kielkowali od grudnia i sadzili w styczniu to od środy będą już kopać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Makumba
5 godzin temu, Gość Scania esi napisał:

Sól już rozsiana, ziemniaki skiełkowane, zaprawione, teraz tylko druga dawka nawozów agregat i od środy sadzimy pod folię i włókninę!

Zawiode cie scania ,  ja juz wsadzilem 50 ha oczywiscie w Rumuni mam gospodarstwo wydzierzawione ??? pozdrawiam i zycze powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Dol napisał:

Ja bym na twoim miejscu już dzisiaj wyjeżdżał bo cię ktoś jeszcze wyprzedzi

Co tam masz czerechu olesnicki do powiedzenia? Musze wykopać przed wami bo jak zaczniecie jeździć z tymi waszymi poobojanymi lulkami to bedzie 20gr???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...