Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

jabłka przemysłowe


marta 33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janek wgr

Cena nie spadnie za duże braki magazynowe surowiec schodzi jak nigdy wcześniej, tym bardziej że Chiny wypadły z gry kryzys tam mają energetyczny. Od nas przez Niemiecke firmy przechodzi towar do USA zmienił się przyjaciel handlowy wojkowi Samowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 777
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Guest Janek wgr said:

Cena nie spadnie za duże braki magazynowe surowiec schodzi jak nigdy wcześniej, tym bardziej że Chiny wypadły z gry kryzys tam mają energetyczny. Od nas przez Niemiecke firmy przechodzi towar do USA zmienił się przyjaciel handlowy wojkowi Samowi.

i obyś miał rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego słaby złoty sprawia że przetwórcy zarabiają takie kokosy na koncentracie, że byliby tu durniami obniżając cenę, jeszcze dołożą parę groszy i wyciągną rwanego idareda i inne tanie odmiany z przechowalni i zwykłej chłodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Guest Fff said:

Wydaje mi się że jak pójdzie wzrost to 50gr to do grudnia będzie po idarecie ,glosterze Ligol zielonego też wyciągnąć na taśmę bo mało ładnego jabłka w komorach 

ale masz fantazje tego badziewia jest tyle ze do czerwca bedziwe, nie martw sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Michał S napisał:

W Sandomierzu dziś w dół.  4 grosze,  wszędzie na zakładach kolejki się zrobiły. 

W których zakładach te kolejki? bo jechałem dziś przez Koprzywnice i Samborzec i ledwo po pare składów. 

Z ilu na ile niby spadły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość nok napisał:

W których zakładach te kolejki? bo jechałem dziś przez Koprzywnice i Samborzec i ledwo po pare składów. 

Z ilu na ile niby spadły? 

Ale dużo jeszcze na drzewach zostało .Chcą żeby to ludzie zerwali.Bo towaru potrzebują.Mają takie scanie że mogą i 1zł dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gość nok napisał:

Jak ceny w nowym tygodniu?

 

Powiat grójecki chyba bez zmian, 0,4-0,44 zależy od układów i ilości.

Najlepiej jednak podzwonić i popytać osobiście.

Dużo wysypało się do niedzieli, podwórka puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan dzban

Lubelskie ceny od 0.43 do 0.46gr. łódki stoją wolne od kilkunastu dni. Towaru nie za wiele. Zapotrzebowanie ogromne. Sokpol kupił 70% tego co sobie zaplanował. Rauch ten ciągnie do samego końca jablko ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czesio pasi brzuch

W Grójcu to jest mafia przemysłowa ,ciężko nawet się wkręcić komuś nowemu na przetwórnie z towarem. Jest jeszcze dużo tortu do podzielenia ,ale jest bardzo ciężko sprzedać na bliskie przetwórnie. No może w tej chwili to by może jakoś się wkręcił ,ale nie wiem.  GRÓJEC 0.43.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Guest czesio pasi brzuch said:

W Grójcu to jest mafia przemysłowa ,ciężko nawet się wkręcić komuś nowemu na przetwórnie z towarem. Jest jeszcze dużo tortu do podzielenia ,ale jest bardzo ciężko sprzedać na bliskie przetwórnie. No może w tej chwili to by może jakoś się wkręcił ,ale nie wiem.  GRÓJEC 0.43.

ciekawe, co piszesz, w jakim sensie ciężko sie wkrecic na przetwórnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Jan dzban
27 minut temu, Gość czesio pasi brzuch napisał:

W Grójcu to jest mafia przemysłowa ,ciężko nawet się wkręcić komuś nowemu na przetwórnie z towarem. Jest jeszcze dużo tortu do podzielenia ,ale jest bardzo ciężko sprzedać na bliskie przetwórnie. No może w tej chwili to by może jakoś się wkręcił ,ale nie wiem.  GRÓJEC 0.43.

Od was z Grójca zaczęli wozić znowu do sokpol. Silverad, sadpol i jeszcze jedna firma. Cena 0.49gr rampa dla WGR na dziś. Dla LOP było 0.48gr.

A Daniel z Czesławem coś kupują i was czy tylko co chwilę wrzucają ogłoszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Jan dzban napisał:

Od was z Grójca zaczęli wozić znowu do sokpol. Silverad, sadpol i jeszcze jedna firma. Cena 0.49gr rampa dla WGR na dziś. Dla LOP było 0.48gr.

A Daniel z Czesławem coś kupują i was czy tylko co chwilę wrzucają ogłoszenia?

Za nimi się nie terafi co jak i po ile, zbyt szybko to się tam zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrekkk
17 minutes ago, Guest nok said:

W jakiej miejscowości i u kogo? Bo mój idared jeszcze dojrzewa na glebie :D a u mnie 40 tylko 

na skupach jest po 40, jak masz caly samochod to zeby sprzedac za mniej niz 42 to sie musisz postarac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...