Skocz do zawartości

jabłka przemysłowe


marta 33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JAcenty
Godzinę temu, Gość Sadownik napisał:

I taki janusz biznesu, będzie szykować jabłuszko za 60 gr

Ja nie będę bo nie mam na to czasu ale znam ludzi co maja po kilka hektarów, bez problemu  sad sami obcinają i spokojnie bez pracowników są w stanie z rodziną takie 200  ton wysortować kołowrotkiem i przy tych kaluklacjach 24k w kieszeni, wiem że dla niektórych co mają po 2000 ton gali goldena to mało ale dla niektórych to bardzo dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 777
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość GontiSad

0.48 netto za zwykły przemysł. To moim zdaniem poniżej 0.8 zł nie ma sensu tego szykować czy dawać na sortownie. To już lepiej do cięcia sadu iść z ekipą za 250 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan dzban
3 godziny temu, Gość GontiSad napisał:

0.48 netto za zwykły przemysł. To moim zdaniem poniżej 0.8 zł nie ma sensu tego szykować czy dawać na sortownie. To już lepiej do cięcia sadu iść z ekipą za 250 zl

Gdzie płacą 250zl dniówki za ciecie?

Chętnie wysypie jabłko do czeska za 55gr jak tu piszą ci niektórzy i pójdę sobie na zarobek skoro takie rarytasy są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Godzinę temu, Gość Jan dzban napisał:

Gdzie płacą 250zl dniówki za ciecie?

Chętnie wysypie jabłko do czeska za 55gr jak tu piszą ci niektórzy i pójdę sobie na zarobek skoro takie rarytasy są

A już wszędzie płacą i chętnych potrzebują.To myślałeś że tylko przemysł będzie szedł do góry A reszta będzie taniała.l tylko 8 godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość GontiSad napisał:

0.48 netto za zwykły przemysł. To moim zdaniem poniżej 0.8 zł nie ma sensu tego szykować czy dawać na sortownie. To już lepiej do cięcia sadu iść z ekipą za 250 zl

jak info potwierdzone jest już, że Białoruś zamyka granicę to zaraz te 0,48 to będzie tyle na sortowniach za lux jabłko, a przemysł spadnie do 8 gr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Waldek
15 godzin temu, Gość JAcek napisał:

czy ja wiem, 60 netto to daje te 12gr różnicy, przy 100 tonach to 12 tys zł, nie jest to mało, czasem jedyny zysk albo szansa żeby wyjść na zero, jak się dobrze stoi z cięciem to lepiej się coś ruszać niż leżeć

Człowieku,na jakie zero?!  Przecież jak on na zwykłej wywrotnicy wyroluje 1.5 tony to ma 180 zł za jakieś 10 godzin roboty bez odchylenia się. Szoszon z wypożyczalni ma nawet 19 zł, to nie szykowanie w teleskop że jeden na miękko za skrzynek jedynek 2.5 tony szykowal dziennie. Na głupiej wywrotce trzyosiowej zarobisz 23-25 zł, i tak kręgosłupa nie zniszczysz jak przy tym wybieraniu. Ale widzę,że chłop to jednak musi być pod butem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skupiarz
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak tylko neto to gotówka na rękę.A wat zostaje do skupiaża .I To jest czysty Bizes dla skupiarzy?l jak jest masa to jest kasa

No i jak mundrolu skupiarz wytłumaczy w skarbowym, że sprzedał np 1000 ton jabłek a kupił 0?? No słucham. Po pierwszym takim kwartale mi zrobią mu z d*py jesień średniowiecza.  Mniej pod gsem z kolegami stój i trochę się doedukuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan dzban
2 godziny temu, Gość nok napisał:

Czemu traktujecie słynnego Cześka i jego syneczka jako wyrocznie przemysłu na  skupach? 

Na wszystkich portalach są wypisywani z cenami jabłka czyli musza być najlepszym i odbiorcami przemysłu w Grójcu i okolicach.  Czy nie jest to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Skupiarz napisał:

No i jak mundrolu skupiarz wytłumaczy w skarbowym, że sprzedał np 1000 ton jabłek a kupił 0?? No słucham. Po pierwszym takim kwartale mi zrobią mu z d*py jesień średniowiecza.  Mniej pod gsem z kolegami stój i trochę się doedukuj. 

wystarczy że ma sporo sadu bardzo wydajnego po 300ton/1ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JAcenty
Godzinę temu, Gość xvvv napisał:

jak info potwierdzone jest już, że Białoruś zamyka granicę to zaraz te 0,48 to będzie tyle na sortowniach za lux jabłko, a przemysł spadnie do 8 gr :)

Na Białoruś od jakiegoś czasu śmieszne ilości już jechały, mało to wpłynie na rynek, na pewno nie wpłynie na to jak bardzo przetwórcy potrzebują surowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sandomierz
Godzinę temu, Gość Waldek napisał:

Człowieku,na jakie zero?!  Przecież jak on na zwykłej wywrotnicy wyroluje 1.5 tony to ma 180 zł za jakieś 10 godzin roboty bez odchylenia się. Szoszon z wypożyczalni ma nawet 19 zł, to nie szykowanie w teleskop że jeden na miękko za skrzynek jedynek 2.5 tony szykowal dziennie. Na głupiej wywrotce trzyosiowej zarobisz 23-25 zł, i tak kręgosłupa nie zniszczysz jak przy tym wybieraniu. Ale widzę,że chłop to jednak musi być pod butem...

W punkt. Jeszcze to "oszczędzanie" na kosztach pracy przy wykorzystaniu całej rodziny warto napiętnować. Wielu myśli, że to ich czysty zysk, a tak naprawdę robią za stawkę mniejszą niż parobek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Waldek
1 godzinę temu, Gość Sandomierz napisał:

W punkt. Jeszcze to "oszczędzanie" na kosztach pracy przy wykorzystaniu całej rodziny warto napiętnować. Wielu myśli, że to ich czysty zysk, a tak naprawdę robią za stawkę mniejszą niż parobek...

Kurła, jak na Sandomierz to Ty kolego o 100 lat wyprzedzasz swoje strony, brawo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz
38 minut temu, Gość Gloster napisał:

Paweł kazana dziś dziś dał komunikat, że nie jest ciekawie z jabłkiem. I nie zanosi się że będzie lepiej a wy co uważacie? 

zależy o co pytasz, to jest temat o przemyśle a dziś po rac pierwszy pojawiły sie oferty na 50 netto, więc jest lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Gloster napisał:

Paweł kazana dziś dziś dał komunikat, że nie jest ciekawie z jabłkiem. I nie zanosi się że będzie lepiej a wy co uważacie? 

A czy jemu ktoś kiedyś dogodził? Nawet jak było 4z za wagę było źle,

zawsze tylko źle, ma syfiaste odmiany i płacze. A i więcej alg i magicznych nawozów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel K to człowiek którego powinno się się wykopać z youtuba i innych takich. Po 1, wyobrażacie sobie sytuację, gdzie prawnik czy inny człowiek z konkretnej grupy zawodowej mówi po kolei jak należy postępować żeby np wygrac sprawę? Człowiek sra we własne gniazdo tylko ma za m ale iq żeby to wiedzieć. Kiedyś nie kazdy potrafił zrobić jabłka bo nie było tyłu doradców czy darmowej wiedzy jak u tego człowieka. Woli parę groszy z Internetu. Kolejna jego akcja to promowanie caly czas green Eco itd z których ma pieniążki. Niech sobie ma jego sprawa, ale niech nie wprowadza ludzi w błąd że tylko to działa. A tak naprawdę to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Także radzę się nim się sugerować tylko myśleć samemu bo zwykle ten człowiek się myli, szczególnie w handlu. Jest dokładnie odwrotnie niż on mówi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marianów
1 godzinę temu, Gość Gloster napisał:

Paweł kazana dziś dziś dał komunikat, że nie jest ciekawie z jabłkiem. I nie zanosi się że będzie lepiej a wy co uważacie? 

Jak jechał na wszystkie prawie grupy ,to  i teraz go mają głęboko w poważaniu. Jabłko idzie taniej drożej ale idzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Gloster napisał:

Paweł kazana dziś dziś dał komunikat, że nie jest ciekawie z jabłkiem. I nie zanosi się że będzie lepiej a wy co uważacie? 

Pań Paweł w tamtym roku pisał że taniej idareta jak za 1,5 to nie odda bo to jest śmiech na sali.i za darmo nie będzie pracował, a jak się skończyło to każdy wie .

Szanuje Pana Pawła ale on wie tyle ile każdy z nas i to.jest totolotek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Właśnie przed chwilą skończyłem sypać, strasznie zmarzłem - 6 , 250 sk po 0,50 + vat, Pan Idared z chłodni. Łukaszenka mnie wystraszył, czas pokaże czy była to słuszna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gość Krzysztof napisał:

Właśnie przed chwilą skończyłem sypać, strasznie zmarzłem - 6 , 250 sk po 0,50 + vat, Pan Idared z chłodni. Łukaszenka mnie wystraszył, czas pokaże czy była to słuszna decyzja.

Jakie okolice?

Ja tam czekam na 0,57 netto, idared z pakowni zaczyna się niecierpliwić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mareczek
22 minuty temu, Gość Krzysztof napisał:

Właśnie przed chwilą skończyłem sypać, strasznie zmarzłem - 6 , 250 sk po 0,50 + vat, Pan Idared z chłodni. Łukaszenka mnie wystraszył, czas pokaże czy była to słuszna decyzja.

Ze przemysłu nie kupi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...