Skocz do zawartości

jabłka przemysłowe


marta 33

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Gość Janek wgr napisał:

Wczoraj sypałem całe auto 28 ton przemysłu 0,25pln plus VAT wystarczy popytać i poszukać na gdzie rolnej.

Jeszcze trochę trzeba poczekać z przemysłem pujdzie do góry.Jabłka dużo nie ma na wiosnę zabraknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 777
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość ni ma japka
2 hours ago, Guest Zenek said:

Jeszcze trochę trzeba poczekać z przemysłem pujdzie do góry.Jabłka dużo nie ma na wiosnę zabraknie

nic nie zabraknie, w komorach duzo jeszcze jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz

Nie siej popeliny. Jakie zamykanie granic? Bylo więcej na pis głosować to by bylo jeszcze lepiej (Odrazu zaznaczam, bo taka jest podstawową kontra pisiorow, że nie wspieram donka). Szkoda że nie zaczeliscie przed 2015. Teraz macie to co chcieliście. Tak, akurat za ten kryzys są odpowiedzialni Oni bo machaja szabelką wysoko, napierdzielali na nich równo na wiosnę. I  się wcale lukaszence i kremlowi nie dziwię. Ba, wręcz za malo batow nam daja teraz. To my jesteśmy od niech zależni, z uwagi z surowce i czas sie z tym pogodzic, a nie kupować 2 razy droższy gaz z USA czy innych zakątków świata. 

A wracając to jabłek. Export   na Białoruś jeszcze nie ruszył dobrze, bo to nie ten miesiąc, A już idzie dużo więcej niż w poprzednich latach, pomimo konfliktu.  Także radzę wam trochę zacząć myśleć pseudo sadownicy. Podpuszczaja was na kazdym kroku.  Oddajcie dalej za darmo, robota lubi głupiego. I zacznijcie kupować zaopatrzenie A nie sadzić jak głupki, A potem nie ma w co zebrać. Albo się brać zima za bicie klateczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
4 godziny temu, Gość Paweł napisał:

Moim zdaniem bedzie jak zawsze, troche podniosa, puszcza plotke o stanieniu albo stanieje i towar z podworek sciagna, a potem to w grudniu cene zimowa koło swiat zrobia i tyle.

Masz rację to jest super cena trza sypac bo jeszcze coś się stanie i nie daj Boże stanieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Princ napisał:

Masz rację to jest super cena trza sypac bo jeszcze coś się stanie i nie daj Boże stanieje

A czy karze ci sypac? pisze jakie maja zagrywki od 20 lat . i w tym roku zrobia tak jak zawsze czyli czytaj wyzej. Deser jest 50gr i spady do tego poziomu nie dobija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Paweł napisał:

A czy karze ci sypac? pisze jakie maja zagrywki od 20 lat . i w tym roku zrobia tak jak zawsze czyli czytaj wyzej. Deser jest 50gr i spady do tego poziomu nie dobija.

A niby czemu nie? Ja w 2018 na sortowanie dawałem idareda po 0.30gr na jesieni a później przemys był tyle za niedługi czas. To jest Polska tu wszystko jest możliwe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
2 hours ago, Guest sadownik spod miasta said:

Przemysłu nie ma ani na podwórkach,ani pod drzewami i choćbyście nie wiem jak trollowali w całym necie nic tego nie zmieni???

u mnie na podwórku jest, jak chcesz możesz przyjechać i zobaczyć

0.33 zł/kg na dzień dzisiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...