Skocz do zawartości
Advertisement

Nowy Wygląd IGRIT!!


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie zmiana to przede wszystkim + za szybkość strony, działa o wiele szybciej. Widze kilka zmian do poprawy - np.

- usunąłbym komunikat o położeniu nowego menu giełd - wkurza ciągłe pokazywanie

- można się pokusić lekkie ściśnięcie ogłoszeń / zmniejszenie czcionek - choć teraz można przeglądac bez okularów! :)

ALe to rozumiem, zmiany będziecie wprowadzać - tak jak ostanio kiedy zmieniliście wygląd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2021 o 12:44, IGRiT napisał:

Dziękujemy za uwagi - pracujemy nad poprawkami.

Zapraszamy do zgłaszania kolejnych sugestii usprawnień.

trudno  odszukac   ogloszenia  ekologiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast poprawić popsóliście. Na telefonie ciężko się przegląda nie czytelne ogłoszenia. Trzeba szukać kto ogłasza nie widać od razu czy to sprzedający czy kupujący. Proszę wrócić do poprzedniej wersji. Poprzednia lista ogłoszeń była bardzo kompaktowa i przejęmna do przeglądania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wszystkie opinie - pracujemy nad poprawkami - cześć z nich już jest wdrożona a cześć w opracowaniu.

Prosimy zgłszać wszelkie propozycje zmian w formie bardziej skonkretyzowanej.

Można również pisać na adres kontakt@igrit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

chyba chłopaki podziałały przez sobotę niedziele, bo dziś o niebo lepiej, jak dla mnie już jest w porządku. Ale nie przestawać ze zmianami, popracować troszkę przy płatnym odświeżeniu ogłoszenia :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za miłe słowo. Cieszymy się, że jest lepiej, ale nie spoczywamy na laurach i dalej pracujemy.

Prosimy o dalsze uwagi, szczególnie tutaj uwaga do Pana Dawida aby skonkretyzował swoje zarzuty.

Szanowny @YOGI - co konkretnie przy tym odświeżaniu do poprawki? Co nie działa?

Swoje uwagi można pisać w tym wątku, lub przesyłać na adres e-mail: kontakt@igrit.pl lub na telefon 731-813-513

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT pinned this temat

W starej wersji po wejściu na stronę po lewej stronie przejrzyście i wyraźnie otwierały się kategorie,szukałam co mnie interesowało,teraz tak nie ma,trzeba wpisać kategorię i nie wszystkie ogłoszenia się pojawiają.

Dodałam ogłoszenie - Sprzedam jabłko-- i już nie mogłam go znaleźć.

DO KITU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marta 33 napisał:

W starej wersji po wejściu na stronę po lewej stronie przejrzyście i wyraźnie otwierały się kategorie,szukałam co mnie interesowało,teraz tak nie ma,trzeba wpisać kategorię i nie wszystkie ogłoszenia się pojawiają.

Dodałam ogłoszenie - Sprzedam jabłko-- i już nie mogłam go znaleźć.

DO KITU

Dziękuję za odpowiedź choć nie do końca rozumiem z czego wynikają te problemy:
- menu - jest po lewej jak było, jedynie zmienily się ikony
- po dodaniu ogłoszenia mozna przejść do ogłoszenia lub po prostu trzeba wejść w kategorię i będzie do wglądu na górze listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...