Skocz do zawartości

Ziemniaki do McDonalds


Gość Jan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Sieradzak napisał:

Mam kilka kur i chyba jutro muszę pogadać ze znajomym z KFC czy nie załatwił by mi zbytu na jajka do panierki ewentualnie jakieś słabsze sztuki na mięso bym im sprzedawał. Ktoś przypadkiem nie orientuje się jaki mają termin płatności i czy przed sprzedażą muszę kurę oskubac czy mogę zanieść zywą pod pachą?I jeszcze jedno pytanko. Niektóre z mych kur są już nieco starsze więc chyba cena za taką sztukę powinna być lepsza bo tłuściejsza.?W domu mam też kilka starych suchych bułek myślę że przydały by im się do panierki ale nie będę ich sprzedawał tylko dołożę je gratis do każdej sprzedanej kury, myślę że taka oferta biznesowa powinna spotkać się z uznaniem i zainteresowaniem. Od jutra zaczynam działać. ?

To nie takie proste. Musisz miec znajomego ktory tam pracuje zeby pogadal z kierownikiem inaczej sie nie wkrecisz ;( 

Coz poradzic, taki rynek

 

------------

Panowie, dośyć tej beki. To jest temat o ziemniakach ...
Administracja

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Ojciec jana napisał:

To jest temat o McDonald a nie o kurach. Jeśli chcesz to poproś admina żeby założył ci nowy watek 

Kury karmie ziemniakami więc pośrednio pasuje. A ziemniaki bio więc bez pozostałośći. Admin daj spokój, potrzebny jest taki temat dla smiechu. Zostaw nie zamykaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sieradzak napisał:

Mam kilka kur i chyba jutro muszę pogadać ze znajomym z KFC czy nie załatwił by mi zbytu na jajka do panierki ewentualnie jakieś słabsze sztuki na mięso bym im sprzedawał. Ktoś przypadkiem nie orientuje się jaki mają termin płatności i czy przed sprzedażą muszę kurę oskubac czy mogę zanieść zywą pod pachą?I jeszcze jedno pytanko. Niektóre z mych kur są już nieco starsze więc chyba cena za taką sztukę powinna być lepsza bo tłuściejsza.?W domu mam też kilka starych suchych bułek myślę że przydały by im się do panierki ale nie będę ich sprzedawał tylko dołożę je gratis do każdej sprzedanej kury, myślę że taka oferta biznesowa powinna spotkać się z uznaniem i zainteresowaniem. Od jutra zaczynam działać. ?

To jest temat o McDonald a nie o kurach. Jeśli chcesz to poproś admina żeby założył ci nowy watek . 

Po 10 będę wiedział czy mam zbyt czy nie. W razie jakby nie poszło to zapytasz znajemogo czy do KFC nie chcą kartofli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił dziś kolega z maca. Mówi że w nowym roku nie dowieźli im frytek, zapasy się kończą i nie mają co smażyć . Dzwoniłem do kierownika i ma ruszać górę że mamy ziemniaki i chcemy współpracować. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jakby cos to ktoś jest zainteresowany współpracą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Jan napisał:

Dzwonił dziś kolega z maca. Mówi że w nowym roku nie dowieźli im frytek, zapasy się kończą i nie mają co smażyć . Dzwoniłem do kierownika i ma ruszać górę że mamy ziemniaki i chcemy współpracować. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jakby cos to ktoś jest zainteresowany współpracą?

tak zapasy fanfrities koncza sie w styczniu- szkoda słow na ta fantazje ...  a Jan zbawi MC wez odrazu z grubej rury właż nie ze ziemniaki za kase tylko za udziały, jak sa pod sciana graj Vabank :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość (Jan) was ładuje i beke ciśnie a wy dajecie się w to wciągnąć. Niemożliwe żeby ktoś dziś prowadzący gospodarstwo był tak odrealniony od realiów panujących na rynku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frytka

Ja jestem bardzo zainteresowany, mam dwie i pół morgi  ziemniaków, bryzę i rutę, jakby co podaj namiary, na przyszły rok mam plan na trzy morgi, mogę załatwić innowatora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Gość chętny napisał:

ja jestem zainteresowany, jakby co mam 2 ha innovatora.

Piszcie do mnie na maila swoje numeru telefonu. Będziemy się kontaktować poza forum.  janolbrach131271@tlen.pl

Muszę się jeszcze dowiedzieć ile by zapłacili za te ziemniak i gdzie i kiedyś dostarczyć. Nie chcę żadnej prowizji za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bardzo dużo e-maili od was widzę chec współpracy. Niestety kierownik mówił że to nie jest takie proste wkręcić się z ziemniakiem do mc ale nie uważa że jest to nie możliwe. Jutro będę miał komplet dokumentów i wymagań jakie trzeba spełnić aby sprzedać ziemniaki oraz widełki cenowe po ile można byłoby współpracować. Wszystkim zainteresowanym prześlę to droga pocztową. Jeszcze można spróbować z ogórkiem i sałata jakby ktoś był producentem bo też jest zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henryk
7 godzin temu, Gość Jan napisał:

Dostałem bardzo dużo e-maili od was widzę chec współpracy. Niestety kierownik mówił że to nie jest takie proste wkręcić się z ziemniakiem do mc ale nie uważa że jest to nie możliwe. Jutro będę miał komplet dokumentów i wymagań jakie trzeba spełnić aby sprzedać ziemniaki oraz widełki cenowe po ile można byłoby współpracować. Wszystkim zainteresowanym prześlę to droga pocztową. Jeszcze można spróbować z ogórkiem i sałata jakby ktoś był producentem bo też jest zainteresowanie.

Jan Ty to kozak jesteś rozumiesz wiesz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość
48 minut temu, Gość Jan napisał:

Mam poprostu znajomego. Nawet gdy jadę na obiad do mc to zawsze mam kotleta gratis, albo większą cole etc.

Jak dostaniesz darmowa pomidorowa lub ziemniaki to będę twoim idolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bok.agrolider@gmail.com

Panowie jak już ogarniecie kontakty i wejścia McD, KFC, czego wam z całego serca życzę to chętnie pomogę w spełnieniu wymagań związanych z dokumentacja, certyfikatami, badaniami, szkoleniami etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heniek

Widzicie Janek jeszcze próbuje gdzieś te ziemniaczki sprzedać owszem każdy już wie jaki będzie finał ale chociaż chłopak miał jeszcze nadzieje ze jeszcze coś się uda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem po rozmowie z kierownikiem znajomego. Oznajmił mi że oni nie kupują ziemniaków tak jak większość mi tutaj mówiła. Nie da się ot tak wejść i sprzedawać ziemniaków do tej firmy. 

Ale jest też dobra wiadomości ten owy kierownik ma znajomego na wózki widłowym w firmie Farm Frites w Lęborku a ta firma jest jedynym dostawcą frytek na wszystkie McDonald's w Polsce i prawdoodobie jeszcze w kilku krajach w Europie. Będziemy próbowali przez niego się wkręcić . Będę informował na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Jan napisał:

Hej. Jestem po rozmowie z kierownikiem znajomego. Oznajmił mi że oni nie kupują ziemniaków tak jak większość mi tutaj mówiła. Nie da się ot tak wejść i sprzedawać ziemniaków do tej firmy. 

Ale jest też dobra wiadomości ten owy kierownik ma znajomego na wózki widłowym w firmie Farm Frites w Lęborku a ta firma jest jedynym dostawcą frytek na wszystkie McDonald's w Polsce i prawdoodobie jeszcze w kilku krajach w Europie. Będziemy próbowali przez niego się wkręcić . Będę informował na bieżąco.

Kurde Jan ^podziwiam^ Cie ;)

Mam nadzieje ze kierownik i znajomy maja dobry wieczór przy drinku i kupę śmiechu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gość McJan napisał:

Kurde Jan ^podziwiam^ Cie ;)

Mam nadzieje ze kierownik i znajomy maja dobry wieczór przy drinku i kupę śmiechu ;)

Drynki to będziemy pić jak uda się wkręcić do tego Lęborka. No zobaczymy, trzeba być dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2021 o 12:09, //Dawid// napisał:

Kolego McDonald bierze gotowe frytki z farm frites Lębork. A jak chcesz im sprzedawać to duże ilości i nie jest tak kolorowo jak się wydaje. Nie dawno dostawcy tych ziemniaków protestowali z powodu zbyt niskich cen kontraktowych. 

Radziłbym Ci lepiej sprzedawać warzywka i ziemniaczki na targowisku niż bawić się z dużymi molochami. 

 

4 godziny temu, Gość Jan napisał:

Hej. Jestem po rozmowie z kierownikiem znajomego. Oznajmił mi że oni nie kupują ziemniaków tak jak większość mi tutaj mówiła. Nie da się ot tak wejść i sprzedawać ziemniaków do tej firmy. 

Ale jest też dobra wiadomości ten owy kierownik ma znajomego na wózki widłowym w firmie Farm Frites w Lęborku a ta firma jest jedynym dostawcą frytek na wszystkie McDonald's w Polsce i prawdoodobie jeszcze w kilku krajach w Europie. Będziemy próbowali przez niego się wkręcić . Będę informował na bieżąco.

Jasiu pisałem Ci ze Mc bierze fryty z farm frites. I do cholery nie wezmą ci małych ilości, nawet nie będą mieli ochoty z tobą rozmawiać, ich interesują tysiące ton. Nie wiem skąd ty jesteś? Czy z Podlasia że niestety nie znasz realiów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ArcelorMittal
4 godziny temu, Gość Jan napisał:

Hej. Jestem po rozmowie z kierownikiem znajomego. Oznajmił mi że oni nie kupują ziemniaków tak jak większość mi tutaj mówiła. Nie da się ot tak wejść i sprzedawać ziemniaków do tej firmy. 

Ale jest też dobra wiadomości ten owy kierownik ma znajomego na wózki widłowym w firmie Farm Frites w Lęborku a ta firma jest jedynym dostawcą frytek na wszystkie McDonald's w Polsce i prawdoodobie jeszcze w kilku krajach w Europie. Będziemy próbowali przez niego się wkręcić . Będę informował na bieżąco.

Ten wózkowy ma na imię Brajanusz i jedzie na psychotropach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...