Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej
8 godzin temu, Gość Radek napisał:

Witam na, Sieradzu już biało tyle posadzone znowu w czerwcu 60gr

Nie mogę słuchać takich głupot co rok jest posadzone praktycznie to samo a nawet mniej bo małorolni się wysypują a co roku takie same gadanie będziesz trzymał cenę jeden z drugim to będzie dobrze a nie lament i płacz w marcu 

Pozdrawiam wytrwałych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2023 o 11:35, Gość Radek napisał:

Witam na, Sieradzu już biało tyle posadzone znowu w czerwcu 60gr

Mam dla cb złą wiadomość, biało to dopiero będzie to co widziałeś to nawet nie 50% 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wczesny
W dniu 22.03.2023 o 20:32, Gość Andrzej napisał:

Nie mogę słuchać takich głupot co rok jest posadzone praktycznie to samo a nawet mniej bo małorolni się wysypują a co roku takie same gadanie będziesz trzymał cenę jeden z drugim to będzie dobrze a nie lament i płacz w marcu 

Pozdrawiam wytrwałych 

W tym roku ma przyjechać wczesny z Ukrainy także cena będzie napewno dobra😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Najlepiej to nic nie robić bo ma tyle być tyle narosnac tyle mają nawiezc co roku ta sama spiewka.... niewiem czy to forum służy tylko do siania propagandy celem zbicia ceny przez kupujących? Nie będzie pogody będzie 1.5 za luz pogoda dopisze będzie 0.50 za luz tego nikt nie przewidzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość Rolnik napisał:

Najlepiej to nic nie robić bo ma tyle być tyle narosnac tyle mają nawiezc co roku ta sama spiewka.... niewiem czy to forum służy tylko do siania propagandy celem zbicia ceny przez kupujących? Nie będzie pogody będzie 1.5 za luz pogoda dopisze będzie 0.50 za luz tego nikt nie przewidzi 

Amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Potentat napisał:

W takim razie nie warto jadalnego uprawiać przy tej cenie 

Jesli sprzedasz praktycznie prosto z pola to wtedy sie oplaca. Bo przechowywanie ziemniakow frytkowych to gorzej niz z malym dzieckiem.

Temp 7 stopni caly czas, bo inaczej cukry sie zmieniaja, gorsze frytki wychodza i pozniej kombinuja z cena.

No chyba ze trafi sie rok ze ziemniakow nie ma, to wtedy biora wszystko po kolei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gdggf napisał:

Jak cena południe Polski? Podobno robi się przybrak ziemniaka i w Katowicach był wczoraj 20 zł worek soraya. 

Małopolska okolice Krakowa na Rumuna kupują od okolicznych chłopków 5+ 14 zł narazie towaru nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
4 godziny temu, Gdggf napisał:

Jak cena południe Polski? Podobno robi się przybrak ziemniaka i w Katowicach był wczoraj 20 zł worek soraya. 

Ja 3 tyg temu soraye po 17 zł zakończyłem w domu więc 20 zł całkiem realne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ziemniaki 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...