Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jabłko 2022 - jakie zbiory?


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trza sadzic
1 hour ago, Guest Boss z wilkowa said:

Wiem ze duzo ludzi pisze specjalnie i kpi z sadzenia nowych drzewek zeby inni nie sadzili a tylko wtajemniczeni. Ja wam uczciwie powiem ze dosadzam na wiosne 2 hektary bo trzeba sie rozwijac i zwiekszac produkcje bo ceny ida w gore wiec tonaz jablka tez musi isc w gore. Ten kto nie dosadza ten zostaje w tyle i kazdy kumaty o tym wie dlatego dosadza po cichu jak ma areał. Mowie wam to jako Boss , zebyscie wiedzieli o co w tym biega  

jaka odmiana? bo tez bym moze cos dosadzil zeby przypadkiem nikt na moje miejsce nie wszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 775
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, Gość Boss z wilkowa napisał:

Wiem ze duzo ludzi pisze specjalnie i kpi z sadzenia nowych drzewek zeby inni nie sadzili a tylko wtajemniczeni. Ja wam uczciwie powiem ze dosadzam na wiosne 2 hektary bo trzeba sie rozwijac i zwiekszac produkcje bo ceny ida w gore wiec tonaz jablka tez musi isc w gore. Ten kto nie dosadza ten zostaje w tyle i kazdy kumaty o tym wie dlatego dosadza po cichu jak ma areał. Mowie wam to jako Boss , zebyscie wiedzieli o co w tym biega  

Jak można wiedzieć, skąd masz pieniądze na inwestycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość trza sadzic napisał:

jaka odmiana? bo tez bym moze cos dosadzil zeby przypadkiem nikt na moje miejsce nie wszedl

Ej,uspokój się już z tym miejscem;)

To moje powiedzonko :)

Zostało opatentowane

Deser sięgnął dna po 50 gr za wagę

Brawo my

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Pawel napisał:

A może jest za mało nasadzone i już inni weszli na nasze miejsce, dlatego nie ma zbytu, cholerna trzeba było więcej walić kilka lat temu, powinno być już 6 mln t a nie ledwo 4.2

To, że inni weszli na nasze miejsce to wiadomo już dawno. Jak to większość sadowników mówi- jakość się obroni i zapłaci. A z tymi 6 mln nie martw się. Wiele młodych sadów wchodzi dopiero w pełni owocowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szniko fiko
39 minutes ago, Guest Sadownik said:

To, że inni weszli na nasze miejsce to wiadomo już dawno. Jak to większość sadowników mówi- jakość się obroni i zapłaci. A z tymi 6 mln nie martw się. Wiele młodych sadów wchodzi dopiero w pełni owocowanie.

Jak dorosną to będzie gala w cenie idareda i wielkie zdziwienie co się stało dlaczego, złodzieje jedne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Boss z Marianowa
2 godziny temu, Gość Sadownik napisał:

To, że inni weszli na nasze miejsce to wiadomo już dawno. Jak to większość sadowników mówi- jakość się obroni i zapłaci. A z tymi 6 mln nie martw się. Wiele młodych sadów wchodzi dopiero w pełni owocowanie.

Zapłaci ...Piotrek z kozietul

Z dopłatą od ministra będzie ze 60 gr w czerwcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2022 o 22:23, Gość Daniel napisał:

Jak można wiedzieć, skąd masz pieniądze na inwestycje? 

Pewnie kupił rok temu z drzewa idareda 75+ po 40gr i wysypał w maju po 90. Czysty piniądz, to mu zostało więcej niż chłopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadowniczy
W dniu 1.10.2022 o 20:43, Gość trza sadzic napisał:

jaka odmiana? bo tez bym moze cos dosadzil zeby przypadkiem nikt na moje miejsce nie wszedl

Teraz to się sadzi klubowe Cameo. Niby drzewko po 14 euro, ale obiecują zbyt na jabłka w cenie ponad 2zł. Jest szansa, że się zwróci za drzewka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Guest sadowniczy said:

Teraz to się sadzi klubowe Cameo. Niby drzewko po 14 euro, ale obiecują zbyt na jabłka w cenie ponad 2zł. Jest szansa, że się zwróci za drzewka ?

Jak klubowe to tylko idared, niepowtarzalny smak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest śmieszne z tym sadzeniem

Jabłek nie można sprzedać bo inni weszli na nasze miejsce bo jest za mało

Na wiosnę już bez żartów.ok?

Szpadle w dłoń i każdy solidarnie po 2ha sądzi a więksi po 5 ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uczeń proroka
3 godziny temu, Gość Ggg napisał:

Okolice Warki u mnie 70% sypie na potęgę wszystko nic nie zostawia

U was w Warce to sadów ubywa, wszyscy sypią, zawsze na odwrót. 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto spam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość wow napisał:

U mnie mówią,że mają prąd po 60 gr za kWh i też zamykają

Przybranie w czerwcu

Większości mimo umowy do końca roku, stawki po 60gr za kwh zostaną wypowiedziane, już przychodzą aktualizacje stawek mimo umów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obserwator
17 godzin temu, Gość Uczeń proroka napisał:

U was w Warce to sadów ubywa, wszyscy sypią, zawsze na odwrót. 

Warka to już Sandomierz dawno temu przebiła. Tak im za japka płaco,że jeszcze latają i pryskają dosłownie. Stan umysłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PGE obrót
16 godzin temu, Gość Pioter napisał:

Większości mimo umowy do końca roku, stawki po 60gr za kwh zostaną wypowiedziane, już przychodzą aktualizacje stawek mimo umów...

Poproszę źródło tej informacji lub zdjęcie takiej aktualizacji....bo na razie to wiejska legenda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pedałowanie
21 hours ago, Guest wow said:

U mnie mówią,że mają prąd po 60 gr za kWh i też zamykają

Przybranie w czerwcu

u mnie mowia ze sie nie dadza i nikt im nie odbierze przyjemnosci z sypania jablka na patelnie w czerwcu, beda produkowac prad rowerami calymi rodzinami na zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Pioter napisał:

Większości mimo umowy do końca roku, stawki po 60gr za kwh zostaną wypowiedziane, już przychodzą aktualizacje stawek mimo umów...

Przychodzą aktualizacje co parę miesięcy od roku i co z tego, skoro na fakturze nadal po 49gr netto za kwh??

Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, bo zmiany nie dotyczą umów zawartych na warunkach promocyjnych.

Ja ładuję wszystko do komór i trzymam do wiosny. Tak jak prawie wszyscy, więc nie ma co liczyć na kokosy, ale może będzie lepiej niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nowy prorok?
3 godziny temu, Gość ULO napisał:

Przychodzą aktualizacje co parę miesięcy od roku i co z tego, skoro na fakturze nadal po 49gr netto za kwh??

Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, bo zmiany nie dotyczą umów zawartych na warunkach promocyjnych.

Ja ładuję wszystko do komór i trzymam do wiosny. Tak jak prawie wszyscy, więc nie ma co liczyć na kokosy, ale może będzie lepiej niż teraz.

Chociaż jeden prawdę napisał. U mnie w okolicy też wszyscy pakują do komór, bo niby reszta sypie. Ten rok jest trochę dziwny. Jabłka w opór, a dzwoni do mnie skupowy czy nie mam towaru. Coś czuję, że wiosna będzie nerwowa dla niektórych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...