Skocz do zawartości

Cena wiśni


Gość spek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość speedmax

ty sie lepiej przed siebie patrz bo rypniesz jeszcze w cos zebys bardzo oczopląsu od tego czerwonego koloru nie dostał bo ludzie od czarnego złota w tym roku po dostawali i co nie jeden u okulisty wyladował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość obiektywny

bojkotujcie ... nie oddawac im towaru pierwsze partie łutowki sie pokazały a czesiu juz 10gr obniżył olać ich !zawiezc taniej ale nie do nich nauczyć szacunku troche.

Edytowane przez IGRiT
Jak chce Pan pisać o konkretnej firmie to proszę ładnie się zalogować i przedstawić a potem w sekcji Opinie o firmach proszę pisać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie połowa towaru co w tamtym  roku okolice Warki A i ludzi nie ma do rwania i nie wiem czy wogóle będę to rwać bo j tak leci to pod piłę w tym roku 1.5ha.dosyć już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojna
13 hours ago, Guest jełopy said:

handlarzyki juz maja płacz przez łzy i po 4 kilo w portkach bo sie nie zarobi za duzo w tym sezonie oj bedziecie sie tłuki po towar jak w 2017r

słyszałem że co poniektórzy po nocach spać nie mogą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kupiec

Kupimy Wiśnie  odmiany Łutówka  b.duże ilości na export  20+ w    cenie   3 zł/kg 

Edytowane przez IGRiT
Forum nie służy przedstawieniu oferty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MiszLL
2 godziny temu, Gość kupiec napisał:

Kupimy Wiśnie  odmiany Łutówka  b.duże ilości na export  20+ w    cenie   3 zł/kg 

Dlaczego administracja zakazuje takiego postu?

przecież to w temacie wiśni, a To forum o WIŚNI.

 

Lepiej utrzymujcie porządek na forum ogłoszeń. Np w Nieruchomościach pełno postów nie na temat (sprzedam palety, drewno, itp)

 

----

Odp. od Adminisrtracji

Po to aby utrzymać względny porządek - na forum dyskutujemy a jak chcemy zostawić ofertę to dajemy ogłoszenie. Jeślibyśmy pozwolili na oferty w wątku o wiśniach to oferty przeplatały by się wypowiedziami i byłoby to wogóle nie czytelne.

W nieruchomościach jest podkategoria Materiały budowlane - stąd te ogłoszenia o sprzedaży drewna, kostki itp.

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frajerzyna

jakiś sciemniacz wystawił ze sprzeda łutowke za 2zl ale juz tele nie odbiera dobrą handlarze robią podpuche... odbierz frajerze to chetnie kupie od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polo4pl

bo litwini i białorusini wydzwaniaj i wykupują wszystko to co sie dziwisz ze ludzie na skup nie wożą za taka cene wejdz sobie na portal ogłoszeniowy białoruski i poczytaj jakie mają parcie na towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość łoytysz5 napisał:

Ja już miałem dziś 3 telefony od Białorusina chce przyjeżdżać i kupować prosto z pola cena 4zł i git.Ja i dwóch sąsiadów mu będziemy wstawiać i skupy nie ujrzą naszej wiśni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien za dniem leci a wiśni nie przybywa . Odmiany wczesne się już kończą zostaje łutówka .

Zakłady wydzwaniają po skupach czemu wiśni nie ma. Wczoraj byli u znajomego na skupie. Przyjechali popatrzeć na plantacje czy cenę trzeba podnosić.

Czekają do poniedziałku jeśli podaż nie urośnie dołożą na 2.5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kizak
18 minut temu, Michał S napisał:

Dzien za dniem leci a wiśni nie przybywa . Odmiany wczesne się już kończą zostaje łutówka .

Zakłady wydzwaniają po skupach czemu wiśni nie ma. Wczoraj byli u znajomego na skupie. Przyjechali popatrzeć na plantacje czy cenę trzeba podnosić.

Czekają do poniedziałku jeśli cena nie urośnie dołożą na 2.5 zł

A w jakim to regionie? W lubelskim staniała na 2.2 zł. Dziś nie podają jeszcze ceny bo może znowu pójść w dół. Na skupach mówią że w kisteny ma ruszyć od poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość kizak
Godzinę temu, Michał S napisał:

Lipsko satachowice sandomierz . Ceny nie dają bo boją się dołożyć.  Ale chyba wyjścia nie ma będzie to co z truskawką .

Kisten to za wcześnie od pn obstawiam koniec tygodnia .

To praktycznie jesteśmy po sąsiedzku bo ja okolice Opola Lubelskiego.

Zakłady będą robiły co mogą byle nie zapłacić no ale zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...