Skocz do zawartości

Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość dąb napisał:

Po 8gr wozili to zawiozą i za 35

Dla większości gumofilców jabłka są bezcenne....zawiozą za każdą cenę

Teraz tak jest z ludźmi...obszarnicy przepłacili kierowców(co łaska nie mniej niż 500) i pracowników i mają bo liczą,że ci mali nie zbiorą ...

Każdy kłamie jak najęty gdy się go spytasz ile płaci pracownikom..stawki startują od 16-17 zł/h ale każdy mówi 15 :)))

 

tony w ka to robią właśnie obszarnicy a nie trzyskrzyniowcy

Dlatego śmiem twierdzić,że jabłka nie zabraknie wiosna

Trudno zrozumieć,że trzeba duża część jabłek zostawić w sadzie,żeby były z tego jakieś pieniądze

Chyba piszesz o sobie, po co woziles po 8gr. Ukraińcy zrobili Ciebie w ch..a i płacisz więcej jak 15 zł jak mi przykro. Jak mam po 15 zł od miesiąca a teraz sami dzwonią o pracę po 14zl. Ludzi do pracy b.duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, Gość dąb napisał:

Trudno zrozumieć,że trzeba duża część jabłek zostawić w sadzie,żeby były z tego jakieś pieniądze

Najlepiej zostaw wszystkie... wtedy to dopiero będzie pieniążków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek197704
Godzinę temu, Gość k111 napisał:

Najlepiej zostaw wszystkie... wtedy to dopiero będzie pieniążków.

najlepsze jest to, że najwięcej krzyczą żeby zostawić Ci, którzy koczują pod skupami od 3 rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość dąb napisał:

Po 8gr wozili to zawiozą i za 35

Dla większości gumofilców jabłka są bezcenne....zawiozą za każdą cenę

Teraz tak jest z ludźmi...obszarnicy przepłacili kierowców(co łaska nie mniej niż 500) i pracowników i mają bo liczą,że ci mali nie zbiorą ...

Każdy kłamie jak najęty gdy się go spytasz ile płaci pracownikom..stawki startują od 16-17 zł/h ale każdy mówi 15 :)))

 

tony w ka to robią właśnie obszarnicy a nie trzyskrzyniowcy

Dlatego śmiem twierdzić,że jabłka nie zabraknie wiosna

Trudno zrozumieć,że trzeba duża część jabłek zostawić w sadzie,żeby były z tego jakieś pieniądze

serio i 20 możesz płacić, u nas był zebranie na wsi bo rata podatku, 15, a niektórzy zdenerwowani ze z 14 bedą podnosić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Pepe napisał:

Chyba piszesz o sobie, po co woziles po 8gr. Ukraińcy zrobili Ciebie w ch..a i płacisz więcej jak 15 zł jak mi przykro. Jak mam po 15 zł od miesiąca a teraz sami dzwonią o pracę po 14zl. Ludzi do pracy b.duzo

Widzę,że nieustające pasmo sukcesów

Teraz to nikt nie wozil po 8

Do mnie dzwonili,że mi dopłaca byle u mnie pracować

Kolejny mitoman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2022 o 09:40, Gość k111 napisał:

Najlepiej zostaw wszystkie... wtedy to dopiero będzie pieniążków.

Chyba zapomniałeś jak sypalew na patelnię w czerwcu z Dopłatą 

W tym roku będzie powtórka tylko bez dopłaty

Ciekawe co nastąpi wtedy napiszesz bo jabłek jest więcej niż w zeszłym roku a rynków zbytu nie przybylo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2022 o 18:34, Gość lol napisał:

serio i 20 możesz płacić, u nas był zebranie na wsi bo rata podatku, 15, a niektórzy zdenerwowani ze z 14 bedą podnosić

Serio

W bajki wierzyłem 50 lat temu

Niech nerwosol zaczną pić i serum prawdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość nok napisał:

Mutsu na sortowni 90groszy, mustka 1zł, pasek 1,30 ? trzeba sadzić więcej i gęściej gali. 

Jak by ktoś nie zrozumiał, to był to sarkazm. 

Gala 7+ 1,3-1,4 czyli po sorcie ok 1.

Niestety sadownicy stracili zdolność logicznego myślenia bo nie mają na prąd i pracowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadzimy nie spimy
2 hours ago, Guest kon said:

Gala 7+ 1,3-1,4 czyli po sorcie ok 1.

Niestety sadownicy stracili zdolność logicznego myślenia bo nie mają na prąd i pracowników

Tak jak mówisz nikt w 18 po 8gr nie zbierał, nikt więcej jak 15 zeta nie płaci i nikt poniżej zeta japka nie sprzedaje, generalnie wszystko luks nie ma problemu, na wiosnę po hektarze brukfilda i szniko fiko co by somsiada d*pa zapiekła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadzimy bo mało
4 godziny temu, Gość sadzimy nie spimy napisał:

Tak jak mówisz nikt w 18 po 8gr nie zbierał, nikt więcej jak 15 zeta nie płaci i nikt poniżej zeta japka nie sprzedaje, generalnie wszystko luks nie ma problemu, na wiosnę pohektarze brukfilda i szniko fiko co by somsiada d*pa zapiekła

I w tym roku też wyczyszczą  sądy

Dopiero potem zorientują się,że Ukrainiec więcej zarobił niż oni

 

Teraz nieustające pasmo sukcesów jak napisałeś...tani zbiór i drogie jablko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadzimy bo malo
22 godziny temu, Gość sadzimy nie spimy napisał:

Tak jak mówisz nikt w 18 po 8gr nie zbierał, nikt więcej jak 15 zeta nie płaci i nikt poniżej zeta japka nie sprzedaje, generalnie wszystko luks nie ma problemu, na wiosnę po hektarze brukfilda i szniko fiko co by somsiada d*pa zapiekła

Zapomniałem dodać,że za 14zl/h zrywają po 6 skrzyń gali

Żadnych problemów,same sukcesy

 

Tylko smoka brak w tej bajce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miał być post o cenie jabłek a nie jakieś wywody ,dlatego zasięgnąłem informacji na temat cen w okolicach Opola lubelskiego i tak                        szampon ,prins gala 0,80 na sort.       

gala must 0,65 ,0,70 za wagę            gala pasek 1,05 za wagę.                     szampon ,prins 0,50 za wagę.           Przemysł 0,36 tendencja spadkowa    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemysl
1 hour ago, Guest Andrzej said:

To miał być post o cenie jabłek a nie jakieś wywody ,dlatego zasięgnąłem informacji na temat cen w okolicach Opola lubelskiego i tak                        szampon ,prins gala 0,80 na sort.       

gala must 0,65 ,0,70 za wagę            gala pasek 1,05 za wagę.                     szampon ,prins 0,50 za wagę.           Przemysł 0,36 tendencja spadkowa    

pryns 0.8 do sortu a za wage juz tylko 0.5? nie wiem co za gruz musialby byc w skrzyniach zeby do sortu po 0.8 wyszlo 0.5

a tak poza tym to ceny sa przepiekne a prynsa to chyba jeszcze nikt nie rwie także bedzie ciekawie, szczegolnie ze wiekszosc bedzie chciala to opchnac jak najszybciej w obawie o wysokie koszty przechowywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Realista

Za wagę za prinsa I szampiona juz jest po 0,50 .Jeszcze zbiory mocno nie ruszyły...Przemysł od poniedziałku mocno w dół. Za jakieś dwa tygodnie Przemysł 0,15-0,20.Deser + 0,20 gr.Ten rok jest nasz.Cierpłiwi zawsze wynagrodzeni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nierealny
Godzinę temu, Gość Realista napisał:

Za wagę za prinsa I szampiona juz jest po 0,50 .Jeszcze zbiory mocno nie ruszyły...Przemysł od poniedziałku mocno w dół. Za jakieś dwa tygodnie Przemysł 0,15-0,20.Deser + 0,20 gr.Ten rok jest nasz.Cierpłiwi zawsze wynagrodzeni!

Golden 60 gr za wagę

Zuchy

Kto ile sadzi wiosna?

Dobrego jabłka nigdy za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Realista napisał:

Za wagę za prinsa I szampiona juz jest po 0,50 .Jeszcze zbiory mocno nie ruszyły...Przemysł od poniedziałku mocno w dół. Za jakieś dwa tygodnie Przemysł 0,15-0,20.Deser + 0,20 gr.Ten rok jest nasz.Cierpłiwi zawsze wynagrodzeni!

Przemysł już dzisiaj 0,34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość wyrocznia z marianowa
6 godzin temu, Gość Jest jak jest napisał:

Bo to jest tak: 

Ja może jakoś przetrwam, a somsiad może niedługo upadnie. 

Cała prawda...

Bo to jest tak ...

Każdy myśli,że problemem jest brak ludzi do zbiorów

Nikt nie myśli,że nie ma gdzie tego sprzedac oprócz kozietul 

Cała prawda o intelekcie sadowników

Najpierw narobić się,przepłacać pracowników byle zebrać a potem zastanowić się co z tym zrobić

Przejaw geniuszu....ameby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest ze Golden 0.6 zł

Prawda jest ze prins 0.5 zł

Prawda że przemysł 0.34 i ma być 0.30

Prawdą jest też to ze indywidualni sadowników- przedsiębiorcy mało kupują na przechowanie podobnie jak grupy .

Większość podmiotów nie ma oferty na prąd więc przechowanie Do kwietnia to 60 gr .

Dolicz logistykę . 20 gr 

I robi się 1.3 do 1.5 za towar w skrzyni . 

 I CO ? Nauczeni doświadczeniem lat poprzednich ( cenami) mają dobrodusznie płacić więcej za towar żeby rozłożyć swoje biznesy.

Jak się daje to się kraje.

Życzę tylko wszystkim ( oraz sobie)  mającym swoje obiekty aby sprzedali swój towar tak aby godnie utrzymali rodzinę i weszli ze spokojem w nowy sezon.

A wszystkim którzy mówili po co robić bazę lepiej zająć się sadem kupić auto nowe . Najlepsza kontrola to prosto z pola. Jednym słowem podśmiewali się. 

Los powiedział sprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • A_2 changed the title to Ceny jabłek 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...