Skocz do zawartości

Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gruby piros 35 zł A drobniejszy 25zł ledwo co się zacznie i zaraz się skończy.Pirosa u każdego połowa towaru co w tamtym roku  miałem 6 busów A teraz nie wiem czy 3 będzie. Kto zrobił ode mnie że wsi  na kolor wcześniej to już kończy okolice Warki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bronek
4 godziny temu, Gość Ggg napisał:

Gruby piros 35 zł A drobniejszy 25zł ledwo co się zacznie i zaraz się skończy.Pirosa u każdego połowa towaru co w tamtym roku  miałem 6 busów A teraz nie wiem czy 3 będzie. Kto zrobił ode mnie że wsi  na kolor wcześniej to już kończy okolice Warki

Raczej 30 i 20

Bronisze pelne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Czarnowidz
1 godzinę temu, Gość Nima japka napisał:

Prince 0.9 zł na sortowanie, a jeszcze nie ma szczytu rwania. W tym roku skóry tanio nie damy.

O co ,,kaman''? Po ile był do sortu w marcu z KA?

MUSI BYĆ DNO, BO INACZEJ NIE BĘDZIE ODBICIA!

To jeszcze nie dno,teraz jesteśmy po kolana w szlamie i ani sie odbić ani uciec, szlam wyschnie i bedziemy sie odbijać......może?.......komuś się uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pryns bordo

jedyna nadzieje na jakieś tam lepsze ceny to jest brak ludzi do pracy ale to pewnie i tak za mało bo w cale tych ludzi chetnych do pracy az tak malo nie jest, wiekszosc se pewnie da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość pryns bordo napisał:

jedyna nadzieje na jakieś tam lepsze ceny to jest brak ludzi do pracy ale to pewnie i tak za mało bo w cale tych ludzi chetnych do pracy az tak malo nie jest, wiekszosc se pewnie da rade

Jak narazie to zjeżdżają hurtowo do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Taka sytuacja
2 hours ago, Guest gosc said:

Obawiam się że większość odmian deserowych w tym roku pójdzie dużo taniej niż 1zł....

No tylko gala i red cap powyżej z tych najpopularniejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Godzinę temu, Gość ingrid napisał:

Gala 1,  7+ lub 1,1 65+

Widzę,że admin zaczął pajacowac i kasuje komentarze #

A co zostało skasowane? Nie pisz bzdur człowieku i się zastanów zanim coś napiszesz, obrażać widzę, że potrafisz ale coś mądrego napisać to już ciężko. Zapraszam do zarejestrowania się i przedstawienia się - niedługo będzie to obowiązkowe dzięki takim jak ty.

Trochę porządku na forum i wypowiedzi będą stosownie przenoszone:

Temat o cenach jabłek, podajemy ceny i odnosimy się bezpośrednio do cen:

 

I temat o sytuacji w sadownictwie, piszemy nasze odczucia, prognozy i inne:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Guest Realii said:

Sortowanie: 

Prins-0,8

Szampion-0,8

Gala Must -0,9 od 7

Red Delisiusz-0,9

Gala Pasek-1,30 od 7

I to dopiero początek zbiorów. Jakie ceny bedą za dwa tygodnie?.....

no to sa dla najpopularniejszych czerwoniaków praktycznie najniższe możliwe ceny po których zamiast wysypać na przemysł po 40gr ktoś da na sortownie

jak spadnie przemysl to pociagnie a spadek to jest chyba wiecej jak pewny, jak co roku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli ktoś sprzedaje poniżej 1zl to gratuluję inteligencji. Nauczcie się że to my ustalamy ceny. My. Proszę bardzo jak nie to na Ukrainę po jabłka czy inna Mołdawia. Napewno będzie taniej. Swoją drogą, co za imbecyl rwie i kupuje coś z listy poza gala? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PioterNosacz
9 godzin temu, Gość Marek napisał:

No jeżeli ktoś sprzedaje poniżej 1zl to gratuluję inteligencji. Nauczcie się że to my ustalamy ceny. My. Proszę bardzo jak nie to na Ukrainę po jabłka czy inna Mołdawia. Napewno będzie taniej. Swoją drogą, co za imbecyl rwie i kupuje coś z listy poza gala? 

Nawet Ukrainiec umie solidarnie wołać od chłopa po 20zł/h, a ten durny chłop nadal spuszcza spodnie i daje sie dym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Lipa napisał:

no to sa dla najpopularniejszych czerwoniaków praktycznie najniższe możliwe ceny po których zamiast wysypać na przemysł po 40gr ktoś da na sortownie

jak spadnie przemysl to pociagnie a spadek to jest chyba wiecej jak pewny, jak co roku

 

ale czego wy oczekujecie?? po wpisach to 90% czeka na spadki, wpisy spady zaraz po 10gr, sortowanie za 2 tyg spadnie, ludzie opanujcie sie, albo idźcie na etat...

albo w marcu będziecie żebrać pod biedronką na kawałek chleba, może wam jakiś dorobiony ukrainiec rzuci coś do czapki...

zawsze mówiłem od podstawówki 3x więcej w szkole matematyki, kosztem zbędnej plastyki czy nawet kreowanej historii....

zdrowia życzę wam Janusze sadownictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik
2 godziny temu, Gość PioterNosacz napisał:

Nawet Ukrainiec umie solidarnie wołać od chłopa po 20zł/h, a ten durny chłop nadal spuszcza spodnie i daje sie dym.....

Zawsze to powtarzam ze nawet Ukraincy wola siedzieć w domu niż pracować jak im się nie opłaci.. A Polski chłop niestety nie dorasta im do pięt.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pomysłowy Dobromir
3 godziny temu, Gość Sadownik napisał:

Zawsze to powtarzam ze nawet Ukraincy wola siedzieć w domu niż pracować jak im się nie opłaci.. A Polski chłop niestety nie dorasta im do pięt.. 

E tam

Zawiercie Mercedesem do biedry 

Dajcie hotelowe warunki

Dołóżcie warzywa,ziemniaki i mięso

I 18-20zl na h 

Bo inaczej zejdą z pola

A potem sprzedajecie to po 40-60 gr bo musicie zebrać wszystko

 

Drogie ameby 

Zostaje tylko pracownikowi

Oni sie z nas śmieją i jaja robią i sami na to pozwoliliśmy

Trudno zrozumieć że im więcej zostanie w sadzie tym cena będzie wyższa a my się mniej narobimy???

 

Nie ulegać szantazom Ukraińców i ich przewoźników...nie płacić po 500

 

Nie panikować że jabłka zostaną w sadzie tylko zacząć przyzwyczajać się do tego widoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Guest Nsacz said:

ale czego wy oczekujecie?? po wpisach to 90% czeka na spadki, wpisy spady zaraz po 10gr, sortowanie za 2 tyg spadnie, ludzie opanujcie sie, albo idźcie na etat...

albo w marcu będziecie żebrać pod biedronką na kawałek chleba, może wam jakiś dorobiony ukrainiec rzuci coś do czapki...

zawsze mówiłem od podstawówki 3x więcej w szkole matematyki, kosztem zbędnej plastyki czy nawet kreowanej historii....

zdrowia życzę wam Janusze sadownictwa

Wiesz no ja se mogę napisać że pewnie spadnie cena ale z tego powodu raczej jej nie obniża tylko z powodu zwiększonej podaży, poniżej 35gr to naprawdę trzeba mieć coś ze łbem żeby tam wozić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
W dniu 16.09.2022 o 14:13, Gość Lipa napisał:

Wiesz no ja se mogę napisać że pewnie spadnie cena ale z tego powodu raczej jej nie obniża tylko z powodu zwiększonej podaży, poniżej 35gr to naprawdę trzeba mieć coś ze łbem żeby tam wozić 

Po 8gr wozili to zawiozą i za 35

Dla większości gumofilców jabłka są bezcenne....zawiozą za każdą cenę

Teraz tak jest z ludźmi...obszarnicy przepłacili kierowców(co łaska nie mniej niż 500) i pracowników i mają bo liczą,że ci mali nie zbiorą ...

Każdy kłamie jak najęty gdy się go spytasz ile płaci pracownikom..stawki startują od 16-17 zł/h ale każdy mówi 15 :)))

 

tony w ka to robią właśnie obszarnicy a nie trzyskrzyniowcy

Dlatego śmiem twierdzić,że jabłka nie zabraknie wiosna

Trudno zrozumieć,że trzeba duża część jabłek zostawić w sadzie,żeby były z tego jakieś pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ceny jabłek 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...