Skocz do zawartości

Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość smakosz że
12 godzin temu, Gość Kisz napisał:

Czyli zawsze jadłeś kanapke z ligolem i czipsy z Glostera?

Czy zawsze mądrala zastępuje jabłka w szarlotce natką???

Bez jabłek da się żyć

W maju jest warzywko i truskawka ..stare jabłko nigdy nie miało szalonego zejścia w maju

Jaki argument taka odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zdezorientowany
3 hours ago, Michał S said:

Wiadomo że nie najchętniej coś za 0.95 za wagę by kupili 

Czyli jak już to placi i czas i jako taka jakość jakość

3 miesiace temu za tyle samo takie jablko mozna było sprzedac jak jeszcze czekolady nie miało 

0.95 to i tak dużo jak za przemysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Z Grójca
3 godziny temu, Gość Tom napisał:

Nie zaklinajcie rzeczywistości. Jabłko idzie mocno w górę. Prince za wagę 1,6 już i rośnie. Handlarze pisaniem głupot nic nie zmienicie

Jaki region Polski? Grupy chcą płacić 1.4 zl na sortowanie za prinsa w okolicy Grojca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Zorientowany
5 godzin temu, Gość Tom napisał:

Nie zaklinajcie rzeczywistości. Jabłko idzie mocno w górę. Prince za wagę 1,6 już i rośnie. Handlarze pisaniem głupot nic nie zmienicie

To  Pan coś za słabo się orientuje. W Sandomierzu już dawno jest 2 zł za prynsa za wagę. Gotówa przy kole. I kolejki za jabłkiem z Rumunów i Węgrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod grojcem można dostać już 1,6 za wagę i to nie jest tajemnica 😉. Oczywiście w oficjalnych cennikach jest standardem 1,4 do sortu. Cencie swój towar bo nie jest go wcale za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angelo
49 minut temu, Gość Tom napisał:

Pod grojcem można dostać już 1,6 za wagę i to nie jest tajemnica 😉. Oczywiście w oficjalnych cennikach jest standardem 1,4 do sortu. Cencie swój towar bo nie jest go wcale za dużo. 

kurcze, ja próbuję mojego prynsa sprzedać, to max jakie słyszę na sortowanie 1,35, nooo może 1,4 jeśli ładnie wyjdzie pierwsze auto, a za wagę 1,2- 1,25 .. Do tych co piszą że 1,6 można dostać, można jakiś tel lub emaila prosić do kogoś kto tak kupuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fakty nie mity
3 godziny temu, Gość Angelo napisał:

kurcze, ja próbuję mojego prynsa sprzedać, to max jakie słyszę na sortowanie 1,35, nooo może 1,4 jeśli ładnie wyjdzie pierwsze auto, a za wagę 1,2- 1,25 .. Do tych co piszą że 1,6 można dostać, można jakiś tel lub emaila prosić do kogoś kto tak kupuje?

W internecie na igricie nie takie cuda

Mój sąsiad ma podobnie .zawsze pierwszy pyta mnie po ile sprzedałem i dodaje 10gr żeby być lepszy.

Tylko nie konsultuje tego z żoną,która prawdę mówi albo nie zna oficjalnej wersji

Tu też licytacja kto drożej sprzedał a rzeczywistość jest trochę inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kosz
9 godzin temu, Gość Fakty nie mity napisał:

W internecie na igricie nie takie cuda

Mój sąsiad ma podobnie .zawsze pierwszy pyta mnie po ile sprzedałem i dodaje 10gr żeby być lepszy.

Tylko nie konsultuje tego z żoną,która prawdę mówi albo nie zna oficjalnej wersji

Tu też licytacja kto drożej sprzedał a rzeczywistość jest trochę inna

Ja przestałem mówić za ile bo po co mam potem słuchać że opowiadam głupoty albo że opowiadam że sprzedaje drożej niż sąsiad. Skoro wy macie takie relacje z sąsiadami to szczerze współczuje- nawet chyba bardzie im niż wam. A jak nie chcecie się zakręcić za lepszym zbytem, o który notabene jest na serio łatwo, to już wasza broszka. Zadzwonić do grupy jednej z drugą żeby was oszukali, ale za to za was zrobią robotę, przywiozą, przesortują, wymyślą raport, za odsort policzą 30gr, i oddadzą skrzynie. Wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość współczujący
Godzinę temu, Gość kosz napisał:

Ja przestałem mówić za ile bo po co mam potem słuchać że opowiadam głupoty albo że opowiadam że sprzedaje drożej niż sąsiad. Skoro wy macie takie relacje z sąsiadami to szczerze współczuje- nawet chyba bardzie im niż wam. A jak nie chcecie się zakręcić za lepszym zbytem, o który notabene jest na serio łatwo, to już wasza broszka. Zadzwonić do grupy jednej z drugą żeby was oszukali, ale za to za was zrobią robotę, przywiozą, przesortują, wymyślą raport, za odsort policzą 30gr, i oddadzą skrzynie. Wygodnie.

jak dla mnie to możesz zamieszkać w przechowalni lub sadzie i za bramę nie wychodzić byle zarobić te 30 gr a potem kupić sobie nowe Audi by pod kościoł podjechać

 

Kazdy ma inny model biznesowy i priorytety w życiu

Ja współczuję tobie ,że jesteś na tyle zarozumiały by kogoś oceniać ale kiedyś może dorośniesz i zrozumiesz ,że oprócz jabłek jeszcze istnieje inny świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Wapa napisał:

Wg wapy na 1.04 563k ton jabcoków, rok temu 613k

Niemiec,nie pozwoli na wyższą cenę jabłka,jak zbraknie sprowadzą z Ukrainy tam wcześniej niż u nas rozpoczyna się sezon jabłkowy. Proszę się nie łudzić że bedzie lepiej. W tym tyg lidl znowu z promocją jabłka,wspiera tym polskie sadownictwo.Ppzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Białorus
8 godzin temu, Gość Wapa napisał:

Wg wapy na 1.04 563k ton jabcoków, rok temu 613k

w oparciu o dane z PIORiN przez cały kwiecień 2023 do Białorusi wyeksportowaliśmy ponad 6241 ton jabłek. Jak to się ma do lat ubiegłych?

W kwietniu 2021 gdy handel przebiegał bez większych problemów potrafiliśmy wysłać ponad 14 459 ton jabłek.

Chyba tylko Piotrek z kozietul was wybawi bo my nie damy rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawkowy dżolero
8 godzin temu, Gość Wapa napisał:

Wg wapy na 1.04 563k ton jabcoków, rok temu 613k

Ciepło za oknem

Truskawka w tunelu dojrzała

Źle to wróży zejściu jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Truskawka
9 godzin temu, Gość Wapa napisał:

Wg wapy na 1.04 563k ton jabcoków, rok temu 613k

Za tydzień wysyp truskawki tunelowej.Jabłkiem co dzień już mniejsze zainteresowanie. Najwięcej zarobią Cierpliwi. W czerwcu to na pewno będzie 5 zł .....Za cały karton. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wapa

Co roku są truskawki rzodkiewki i szczypiorek jednak raz jest lepsza cena raz gorsza

Wszystko zależy czy rzeczywiście jest tyle jabcoków ile mówi wapa jak jest to będzie raczej kiepsko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cierpliwy Piotrek z Koziet
3 godziny temu, Gość Truskawka napisał:

Za tydzień wysyp truskawki tunelowej.Jabłkiem co dzień już mniejsze zainteresowanie. Najwięcej zarobią Cierpliwi. W czerwcu to na pewno będzie 5 zł .....Za cały karton. 

Cały czas na to liczę

Ten czerwiec będzie mój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klapa wapa
1 godzinę temu, Gość Wapa napisał:

Co roku są truskawki rzodkiewki i szczypiorek jednak raz jest lepsza cena raz gorsza

Wszystko zależy czy rzeczywiście jest tyle jabcoków ile mówi wapa jak jest to będzie raczej kiepsko 

Wapa zawsze się myli i gra na obniżkę ceny by polski sadownik nie zarobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olek
27 minut temu, Gość Janusz napisał:

Na forum podśmiechujki a tym czasem ceny kolejny raz w górę 🤣

80 procent tych głupich komentarzy to pseudo prorok Roman itd.dziw bierze że administrator pozwala na zaśmiecania forum komentarzami nie na temat takim trolom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jabłka zdrożaly to sami jako producenci musimy zacząć żądać wyższych  cen. A na tym forum nic innego tylko "somsiad" obraża "somsiada" a handlarze czytają i sie śmieją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przypominam
2 godziny temu, Gość Olek napisał:

80 procent tych głupich komentarzy to pseudo prorok Roman itd.dziw bierze że administrator pozwala na zaśmiecania forum komentarzami nie na temat takim trolom

Jakie były podsmichujki z gali i goldena parę lat temu jak o tym pisałem

 

A teraz sady zasrane gala i golden

Lata temu pisałem o nadprodukcji i konieczności jej obniżenia...to już nadchodzi wielkimi krokami

Tak więc trolu słuchaj proroka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ceny jabłek 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...