Skocz do zawartości

Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stasiek
2 hours ago, piotrek197704 said:

nie wyzywaj nikogo od dziadów, bo nie wiadomo, co Cię w życiu czeka. Jak tak dalej pójdzie, to Ci co wożą po 3 skrzynie i sami oberwą i zbiorą, będą się mieli lepiej niż Ci zadłużeni "bogacze"

Przecież kolega sobie żartuje właśnie z tych bogaczy którzy właśnie tak postrzegają tych 3 skrzyniowcow i mówią że to przez nich jest tanie japko 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Realista
W dniu 19.05.2023 o 19:25, Gość Janusz napisał:

ja zaobserwowałem otwarcie ostatniej komory, po majówce ot i chwilowy zawrót głowy, na czerwiec nie zostanie wiele...

Już koniec sezonu. Jabłka już nie sprzedawalne. Niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, piotrek197704 napisał:

Bez przesady. Jabłka się sprzedają cały czas. Wolniej ale się sprzedają. Najgorsze jest to, że o tej porze to powinno być około 2 zeta i tyle w temacie 

Chociaż jeden napisał normalny post. Co trzeba mieć w głowie, żeby ciągle pisać głupoty typu: jabłko nie idzie, za tydzień 3 zł itp.... ciągłe przekomarzanie się... czasami wydaję mi się że tu piszą jakieś dzieci z podstawówki z nudów. Fakt jest taki, że jabłko idzie cały rok, mniej lub bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pragmatyk
18 godzin temu, Gość Realista napisał:

Już koniec sezonu. Jabłka już nie sprzedawalne. Niestety. 

Takie bajki to opowiadaj swoim dzieciom, jeżeli masz. Jak znasz język angielski to poszukaj sobie co twierdzą polscy eksporterzy na zagranicznych portalach oraz pozostali uczestnicy rynku którzy zajmują się handlem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sadownik2102 napisał:

Chociaż jeden napisał normalny post. Co trzeba mieć w głowie, żeby ciągle pisać głupoty typu: jabłko nie idzie, za tydzień 3 zł itp.... ciągłe przekomarzanie się... czasami wydaję mi się że tu piszą jakieś dzieci z podstawówki z nudów. Fakt jest taki, że jabłko idzie cały rok, mniej lub bardziej.

to nie dzieci piszą kolego. Większość tu pisze osób, które już się wyprzedały i zaklinają rzeczywistość, żeby reszta nie sprzedała drożej z zazdrości/zawiści. Sam znam kilku takich osobiście. Sprzeda na jesieni i modli się, żebyś Ty nie sprzdał drożej albo nie ubezpieczy się i jak nie ma gradu to się cieszy, że Ty wydałeś kasę na ubezpieczenie a on nie. Taki kraj, taka mentalność i takie sąsiedztwo :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Ziemia woda taka sutyacja

Teraz zamiast parcia, jest zaparcie. Cenowe i zejściowe. Kupczyki mówią, że się naotwierało tego dobrodziejstwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michau
2 godziny temu, Gość Andrzej napisał:

Co tu taka cisza?Panowie jak z zejściem i cenami ?Jest parcie bo niewiem czy juz otwierac.

Po majówce były 2 tygodnie zastoju/ mnóstwo komór się otwierało. Od tygodnia dużo lepiej, towaru wysyłam dużo więcej, dużo więcej zapytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Andrzej napisał:

Co tu taka cisza?Panowie jak z zejściem i cenami ?Jest parcie bo niewiem czy juz otwierac.

Dzieci w podstawówce mają egzaminy w tym tygodniu i są zajęci. A co do otwierania, to musisz sam zdecydować. Jest zbyt wiele zmiennych w tym momencie, żeby doradzać komuś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rozsądny
3 godziny temu, Gość Andrzej napisał:

Co tu taka cisza?Panowie jak z zejściem i cenami ?Jest parcie bo niewiem czy juz otwierac.

Trzeba to przeczekać, sporo komór się otwarło. W maju zawsze jabłko słabo sprzedaje się. Niektórzy robią zapasy na lipiec i sierpień, bo może zabraknąć jabłek np. Goldena. Bez spiny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany

Parcie na jabłko niesamowite. Dziś miałem sporo telefonów.Za prinsa dają 1,50 za wagę. Jak dobije 2 zł to wtedy otwieram.Za mniej nie sprzedam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zenek
2 godziny temu, Gość Zorientowany napisał:

Parcie na jabłko niesamowite. Dziś miałem sporo telefonów.Za prinsa dają 1,50 za wagę. Jak dobije 2 zł to wtedy otwieram.Za mniej nie sprzedam!

Chyba ''Za" parcie patrząc po ilości ogłoszeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz
3 godziny temu, Gość Zorientowany napisał:

Parcie na jabłko niesamowite. Dziś miałem sporo telefonów.Za prinsa dają 1,50 za wagę. Jak dobije 2 zł to wtedy otwieram.Za mniej nie sprzedam!

Nie czekaj, otwórz magazyn i zrób licytację xd. Może dobijesz do 3 ziko XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość Zorientowany napisał:

Parcie na jabłko niesamowite. Dziś miałem sporo telefonów.Za prinsa dają 1,50 za wagę. Jak dobije 2 zł to wtedy otwieram.Za mniej nie sprzedam!

Jak zwykle na wsi. Jest po 1.5 czekasz na 2. Będzie po 2, będziesz czekał na 2.5 itd. A jak będzie tamieć to szybciutko otworzysz.  Sytuacja jak co roku z przemysłem. Wiejskiej i chłopskiej mentalności nie da się zmienić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrek197704 napisał:

Jak zwykle na wsi. Jest po 1.5 czekasz na 2. Będzie po 2, będziesz czekał na 2.5 itd. A jak będzie tamieć to szybciutko otworzysz.  Sytuacja jak co roku z przemysłem. Wiejskiej i chłopskiej mentalności nie da się zmienić 

Myślę, że to nie o mentalność wiejską chodzi. Ten rodzaj osób można spotkać zarówno na wsi jak i w mieście. Ja bym to nazwał chciwością. Towarzyszy ona każdemu z nas. Każdy bowiem pracuje by zarobić jak najwięcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus
18 minut temu, A_2 napisał:

Myślę, że to nie o mentalność wiejską chodzi. Ten rodzaj osób można spotkać zarówno na wsi jak i w mieście. Ja bym to nazwał chciwością. Towarzyszy ona każdemu z nas. Każdy bowiem pracuje by zarobić jak najwięcej. :)

dokladnie, jak byl dolar po 5 zeta to mialbyc po 6 a tu psikus spadl na 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, A_2 napisał:

Myślę, że to nie o mentalność wiejską chodzi. Ten rodzaj osób można spotkać zarówno na wsi jak i w mieście. Ja bym to nazwał chciwością. Towarzyszy ona każdemu z nas. Każdy bowiem pracuje by zarobić jak najwięcej. :)

jak zwał tak zwał, zawsze jest tak, że jak tanieje, to wszyscy wiozą na hura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Zorientowany napisał:

No i co chłopki? D.. pa blada z jabłuszkiem.Teraz to tylko do Kozietuł. Export stoi.Koniec sezonu.

No problem się zrobił .zostało mi 30 skrzyń prinsa I nic . Cisza nie ma komu podać.

Czekamy na rozwój sytuacji 30  skrzyń to już w sumie po sezonie nie ma czym się przejmować.

Czekolada masowo wychodzi kupcy nie chcą ładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zenek
1 godzinę temu, Michał S napisał:

No problem się zrobił .zostało mi 30 skrzyń prinsa I nic . Cisza nie ma komu podać.

Czekamy na rozwój sytuacji 30  skrzyń to już w sumie po sezonie nie ma czym się przejmować.

Czekolada masowo wychodzi kupcy nie chcą ładować.

Ja słyszałem, że wszyscy czekają na rozwój sytuacji z BY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany
3 godziny temu, Gość Zenek napisał:

Ja słyszałem, że wszyscy czekają na rozwój sytuacji z BY

Tak tak.BY-to zbawienie.po 5 zł za wagę to już pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3cik rok z rzedu
7 godzin temu, Gość Zorientowany napisał:

No i co chłopki? D.. pa blada z jabłuszkiem.Teraz to tylko do Kozietuł. Export stoi.Koniec sezonu.

Tak, 3ci rok z rzedu bankrutuje bo jablka w maju słabo, czekam do przyszłego roku, do 4 razy sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ceny jabłek 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...