Skocz do zawartości

Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość gustlik napisał:

Generalnie to wszystko zdechło teraz ?

Na wakacje można jechać

Albo dziadowac i ciąć sad osobiście

to Ty orle, dwuzawodowy?

co teraz robisz?

u mnie co nie weszło do ulo sprzedane, 

posprzątane, to mam siedzieć tv oglądać? 

nie mam drugiej pracy, więc tnę teraz u siebie ok 5-6 godzin dziennie, to jest moja praca a nie dziadowanie.

Pracuje, bywam na wakacjach, na sąsiedniej wiosce tez jak to gdzieś pisałeś, chce galę zakończyć zanim na narty pojadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość orzeł
W dniu 8.12.2022 o 21:18, Gość kun napisał:

to Ty orle, dwuzawodowy?

co teraz robisz?

u mnie co nie weszło do ulo sprzedane, 

posprzątane, to mam siedzieć tv oglądać? 

nie mam drugiej pracy, więc tnę teraz u siebie ok 5-6 godzin dziennie, to jest moja praca a nie dziadowanie.

Pracuje, bywam na wakacjach, na sąsiedniej wiosce tez jak to gdzieś pisałeś, chce galę zakończyć zanim na narty pojadę. 

Hej sokole

Wypoczywam sobie na Malediwach snurkuję,leżę na plaży,po południu płynę łowić tunczyki

Tnij sobie dalej

Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olgierd
4 godziny temu, Gość orzeł napisał:

Hej sokole

Wypoczywam sobie na Malediwach snurkuję,leżę na plaży,po południu płynę łowić tunczyki

Tnij sobie dalej

Hej

To masz tam nie za ciekawą pogodę niby ciepło ale szkoda takiego hajsu jak deszcz pada, ja tam planuje koniec Lutego- Marzec, wtedy tam lepsza pogoda, sad już obetnę, a to co zaoszczędzone pieniądze na ludziach to na 2-3 razy takie Malediwy wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość orzeł
5 godzin temu, Gość Olgierd napisał:

To masz tam nie za ciekawą pogodę niby ciepło ale szkoda takiego hajsu jak deszcz pada, ja tam planuje koniec Lutego- Marzec, wtedy tam lepsza pogoda, sad już obetnę, a to co zaoszczędzone pieniądze na ludziach to na 2-3 razy takie Malediwy wystarczy

W tym terminie jest szczyt sezonu i ceny X2 więc nic nie zaoszczędzisz

Po drugie skąd wiesz,który atol i jaka jest pogoda???

Najlepiej nigdzie nie jeździc i pracowac cały czas,nic nie wydasz i zaoszczędzisz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Zorientowany
7 godzin temu, Gość xxx napisał:

Witam. Jakie ceny Gali Must,Schnico, Princa , Sampiona z K.A w waszych rejonach?

Wszystko w okolicach 0,80gr na sortowanie. Płatność 3-4 miesięcy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Producent

Mysle,ze jak wiosna się nie przeciągnie to nie ma szans na jakies zadowalające ceny za Jablko…zreszta to juz temat do zamknięcia raczej,im szybciej się pozbędziemy sadow tym lepiej bo po takim sezonie jak ten co był gdzie brakowało ludzi do zbiorow(ten pewnie bedzie jeszcze gorszy) nie bedzie cen to tu juz jest po wszystkim.Agonia sadownictwa…smutne,ale prawdziwe i jeszcze wielu nie dowieza i tną te sady przemysłowe bo co tam jemu się bedzie i tak opłacać-dramat-brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadzimy nie śpimy
4 godziny temu, Gość Producent napisał:

Mysle,ze jak wiosna się nie przeciągnie to nie ma szans na jakies zadowalające ceny za Jablko…zreszta to juz temat do zamknięcia raczej,im szybciej się pozbędziemy sadow tym lepiej bo po takim sezonie jak ten co był gdzie brakowało ludzi do zbiorow(ten pewnie bedzie jeszcze gorszy) nie bedzie cen to tu juz jest po wszystkim.Agonia sadownictwa…smutne,ale prawdziwe i jeszcze wielu nie dowieza i tną te sady przemysłowe bo co tam jemu się bedzie i tak opłacać-dramat-brak słów.

E tam

Dosadzi się bo jest za mało i inni weszli na nasze miejsce

Przepłaci się za zbiór ...minimalna ok 20 to da się 25zl/h +hotelowe warunki,wyżywienie,wifi i darmowa wódeczkę by mieć ludzi

A potem schłodzi się pół roku i wysypie na patelnię

To będzie kolejny nasz rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość uczeń proroka
6 godzin temu, Gość Producent napisał:

Mysle,ze jak wiosna się nie przeciągnie to nie ma szans na jakies zadowalające ceny za Jablko…zreszta to juz temat do zamknięcia raczej,im szybciej się pozbędziemy sadow tym lepiej bo po takim sezonie jak ten co był gdzie brakowało ludzi do zbiorow(ten pewnie bedzie jeszcze gorszy) nie bedzie cen to tu juz jest po wszystkim.Agonia sadownictwa…smutne,ale prawdziwe i jeszcze wielu nie dowieza i tną te sady przemysłowe bo co tam jemu się bedzie i tak opłacać-dramat-brak słów.

Mój mistrz pisał o tym lata temu

Do geniuszy to dopiero dociera

Brawo my

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany
Godzinę temu, Gość Kamil napisał:

Prince sortownia-80gr. KA 70-85mm.kolor, twardość -wymagania. Jabłek dużo, zamówień mało. 

Zgadzam się. 80 gr to maks za suchy princ z kontroli. Cena raczej idzie w dół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gość Zorientowany napisał:

Zgadzam się. 80 gr to maks za suchy princ z kontroli. Cena raczej idzie w dół 

To po co nawet w niedzielę tapetują igrita ogłoszeniami kupna prawie wszystkiego od gali po szampiona i idareda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
3 godziny temu, Gość Kamil napisał:

Prince sortownia-80gr. KA 70-85mm.kolor, twardość -wymagania. Jabłek dużo, zamówień mało. 

Niemożliwe

Od wiosny było wiadomo,że jabłek nie będzie

Przymrozki,parch,zgnojone sądu,brak ludzi do zbioru,drogi prąd

Wapa mówi,że w komorach 200 tys ton mniej

A ty że dużo jabłek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
7 minut temu, Gość Ggg napisał:

Nie śpieszy się z tym otwieranieotwieraniem w połowie lutego będzie ssanie już po mału widać zielono transport morski tanieje więc jabłko będzie szło.

No tak

Słynne ...jeszcze 2,3 tygodnie i ruszy się

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ceny jabłek 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...