Skocz do zawartości

Cena wiśni 2023


Gość keleris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość keleris

Tak sobie myśle ze trzeba zaczać chyba temat ..bo na tym z... portalu s..,pl jakoś startowali z wrózbami o tej porze..:)

Edytowane przez IGRiT
Usunięto nazwę portalu - o konkurencyjnych portalach źle czy dobrze nie piszemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
8 godzin temu, Gość dzikaŁUTÓWKA93 napisał:

Sama jestem ciekawa, co te zj...y wymyślą w tym sezonie :( poniżej 2,5 zł/kg przemysł nic nie dostanie!!!

Jak co roku nic nie dostaje poniedziałek tej ceny. Nie gadać tylko robic. Zostawil ktoś z was kiedyś wiśnie na drzewie? Ile sezonów? Zaraz by się obudziły przetwornie jak zachód po 24 lutego. Ale żeby zostawić trza mieć rozum i jakiekolwiek jaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
4 godziny temu, Gość dziki.bąk napisał:

jak tam u was z przymrozkami ...wymroziło troche?u mnie centralna polska dostała troche w piz..

Jeszcze nie będzie gdzie sprzedac wiszni tyle się jej nakoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brzeczyszczykiwicz

głowno łodzkie u mnie na kelerisie nie mam prawie nic łutówka coś tam widać ale też szału nie ma a zobaczymy ile jeszcze z leci w czerwcu ogólnie zapowiada sie nie za ciekawy sezon i jeszcze pytanie jak bedzie z ludzmi do rwania bo juz mi moja ekipa zapowiedziala ze min 1.2 beda chcieli od rwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz
2 godziny temu, Gość brzeczyszczykiwicz napisał:

głowno łodzkie u mnie na kelerisie nie mam prawie nic łutówka coś tam widać ale też szału nie ma a zobaczymy ile jeszcze z leci w czerwcu ogólnie zapowiada sie nie za ciekawy sezon i jeszcze pytanie jak bedzie z ludzmi do rwania bo juz mi moja ekipa zapowiedziala ze min 1.2 beda chcieli od rwania

Powiedz im, że jak nie pasuje to niech sp... Po temacie

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość brzeczyszczykiwicz napisał:

głowno łodzkie u mnie na kelerisie nie mam prawie nic łutówka coś tam widać ale też szału nie ma a zobaczymy ile jeszcze z leci w czerwcu ogólnie zapowiada sie nie za ciekawy sezon i jeszcze pytanie jak bedzie z ludzmi do rwania bo juz mi moja ekipa zapowiedziala ze min 1.2 beda chcieli od rwania

Za łubiankę? To chyba uczciwa cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Wielkopolska coś tam wisi na lutowce ale zobaczymy jak to się utrzyma .. ja w tamtym roku płaciłem już 1 pln od rwania a w tym to nawet nie wiem ile będą krzyczeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ,,,,,,
8 godzin temu, Gość Janusz napisał:

Powiedz im, że jak nie pasuje to niech sp... Po temacie

powiedzieć zawsze moge.. tylko pytanie kto mi to oberwie..i za ile jak ludzie beda wisnie na drzewie szukali..jakos sie nie nastawiam na jakis rewelacyjny zbior wiec moze nie bedzie tragedii ze zbiorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tak tak
Godzinę temu, Michał S napisał:

W Sandomierzu ogólnie pestki wyglądają słabo mam na myśli wiśnie i śliwki .

Już się mocno zróżnicowały .

Jedno jest pewne urodzaju nie będzie.

Finalnie wystarczy,zakłady „nie będą chciały”,ale wezmą bo co..-chłop zostawi,a weźmiemy bo szkoda zmarnowac.Jabłek tez mniej,ale wystarczy.Napewno bedzie mniej towaru deserowego,ale w skali kraju to bym polemizował bo nie da się zliczyć ile tych sadow faktycznie jest z jabłkiem.Takze ogolnie doopa,chyba ze brak rak do pracy rozwiąże troche sprawę…pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość lu.ś
41 minut temu, Gość wowo napisał:

jak tam u was sytauacja z wiśnia?

Powiat Grójec- mam niecały hektar łutówki- w moim wypadku  zostało z 20% normalnego pełnego zbioru.  Ale przymrozki były bardzo zróżnicowane- lokalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kwitnieniu wielu spodziewało się wysokich plonów, po zawiązaniu już nie bardzo.. będzie z połowa plonu zeszłorocznego, albo i nie. I to mówię o regionie sandomierskim gdzie można powiedzieć nie było przymrozków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...