Skocz do zawartości

Na kogo głosować?


Gość Rolnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

:) Przepraszam ale nie czuję sie ograniczona ,nie rozumię czym tak jestes ubawioony....tvn nie trzeba oglądac non stop aby wyczuc ich anty-polskośc ,wystarczy 15 min faktów.Teraz dopiero słyszymy ze jednak można pewne rzeczy zrobic i te rzeczy sie robia, moze powoli ale jednak wszystko idzie ku dobremu ,,tak jak pisałam wczesniej czekam na zmiany w rolnictwie. 

Co pis moze zrobic skoro sa umowy wieloletnie które zostały stworzone za tamtego rzadu ..podobnie jak i zboze z Ukrainy które jest oddawaniem naszej pożyczki..tego nie da sie tak raz dwa odkrecic.. A klechom i za rzadów po żyło sie dobrze i teraz równiez ,,,zreszta im zawsze dobrze sie zyło...kto ma ksiedza w rodzinie to ten nie zginie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

Hanke PO juz dawno poswiecilo takze to nie zasluga pis. Amber gold tez za PO wyszlo. Jakos nie potrafisz wskazac jednej dobrej zmiany od czasu rzadów pis. Najlepiej dalej zwalac na poprzedni rzad ze nic nie moga zrobic bo sa umowy. Buuuuhahahahaha !! Tania ropa to dzieki pis ???!!! Tak wam piora mozgi w tym kosciolach ?? Za to 500+ placimy jak doskonale wiesz wszyscy. jak rzadzila koalicja po-psl to byl lament co niedziela pod kosciolem ze spady tanie i nic nie robia. Teraz jak rzadzi wasz pis to juz jest ze co oni moga z tym zrobic. Buuuuuhahaha !! Hipokryzja w najczystrzej postaci. Na szczescie wybory juz niedlugo. Ile te smieszne komisje kosztuja i jakie msja wyniki ?? Ile kosztuja cotygodniowe pidroze po sloiki politykow ze swiecznika pis ?? Zaraz napiszecie ze donek tez latal :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

A ta zolta stylowa waszej beatki to zasluga waszego prezesa ??!! Zapomnial biedak ze kolor zolty zarezerwowany jest we Wloszech dla prostytutek. Buuuuuuuhahahaha !!! Tam sie chyba posikali jak zobaczyli beatke w takim wdzianku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość memento

A ta zolta stylowa waszej beatki to zasluga waszego prezesa ??!! Zapomnial biedak ze kolor zolty zarezerwowany jest we Wloszech dla prostytutek. Buuuuuuuhahahaha !!! Tam sie chyba posikali jak zobaczyli beatke w takim wdzianku !!!

A zapewne spuszczasz się na skarpety widząc KOPACZKE byłą na szczęście premierzycę rządu platformy wiertniczej, zżerając szczaw i mirabelki od psychoNiesioła .A tak nawiasem do wyborów jeszcze trochę i ciut więcej i co ma wisieć nie utonie. Główne szczury pouciekały ale resztę się wyłapie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ubawioony nie ciśnieniuj sie tak bo ci rurki w łydkach strzelą :D   a co do cen ropy to zobacz ile kosztowala wtedy i ile dziś i porównaj ceny bo masz nikła wiedze. Jakoś co PO z PSLem zrobiło dla sadownictwa nie napisałeś tylko żes sie czepił żółtego ubrania Szydło :D   bardzo merytoryczne argumenty. Idz na marsz KODu wrzuć po puszeczki pare zl bo Kijowski ma juz przestarzałego Iphona i w dodatku długi na 200 tys więc ktoś to musi spłacić :D  podróże ? rozumiem że poprzednicy to rowerami jezdzili ? co to za przykład bez sensowny podajesz jak wszyscy są tak samo wożeni rządowymi autami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pis ostatnio przegłosował ustawe zaostrzającą przepisy min dla pijanych którzy spowoduja wypadek (idzie sie z miejsca siedzieć bez zawiasów minimum 2 lata) dla uciekających przed policją i za jazde bez uprawnień, 39 posłów było przeciw a 161 sie wstrzymało. Gdzie tu ku*wa logika ? może kolega rozbawiony czy jak mu tam to skomentuje, albo to jak Pis głosowało nad powstaniem komisji badającej reprywatyzacje to Po i N była przeciw. Skoro są tacy czyści to czemu nie głosowali za ?  a może kolega skomentuje sprawe Jolanty Brzeskiej działaczki ruchu lokatorskiego kamienic która została spalona żywcem w lesie ?  nie nie lepiej sie pośmiać z żóltej bluzki Szydło. Za dwa lata sie nie bedziesz tak cieszył uwierz mi

 

http://www.polskatimes.pl/fakty/kraj/a/zabojstwo-jolanty-brzeskiej-jest-szansa-ze-jej-mordercy-zostana-wreszcie-ukarani,10566861/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

Kolego ubawioony nie ciśnieniuj sie tak bo ci rurki w łydkach strzelą :D a co do cen ropy to zobacz ile kosztowala wtedy i ile dziś i porównaj ceny bo masz nikła wiedze. Jakoś co PO z PSLem zrobiło dla sadownictwa nie napisałeś tylko żes sie czepił żółtego ubrania Szydło :D bardzo merytoryczne argumenty. Idz na marsz KODu wrzuć po puszeczki pare zl bo Kijowski ma juz przestarzałego Iphona i w dodatku długi na 200 tys więc ktoś to musi spłacić :D podróże ? rozumiem że poprzednicy to rowerami jezdzili ? co to za przykład bez sensowny podajesz jak wszyscy są tak samo wożeni rządowymi autami

Jak tobie nie przeszkadza ze premier Polski Włosi mogli pomylic z kurtyzana to ja nie mam wiecej pytan.buuuhahaha. dla ciebie pewnie to i mogla by sie w worku po nawozie ubrac i tak bys bil jej brawo. Masz racje za po-psl tez rzadowe limuzyny byly wykorzystywane do celow prywatnych. Z ta tylko roznica ze wtedy podnosiliscie larum ze to jest straszne bee ! A jak pisiory teraz robia dokladnie to samo to juz jest ok. Taka jest wlasnie ta wasza dobra zmiana. Tak latwo daliscie sie oglupic takim imbecylom. Niektorzy z was dalej wierza w ta dobra zmiane. Tak kraj byl w ruinie wg pis i podajcie chociaz jeden wyrok sadowy ktory zapadl za rzadow pis w zwiazku z doprowadzeniem kraju do ruiny. Tych najbardziej zatwardzialych pisiorow jest w kraju z 15% nie wiecej ( a i to w sposob naturalny mocno sie do wyborow uszczupli) reszta juz powoli przeglada na oczy. Takze byle do nastepnych wyborow. Po i psl powinni byc wykluczeni z zycia politycznego za zwyciestwo pisiorow. Bo to glownie dzieki ich pysze pisiory wygraly te wybory. Duzo rzeczy bylo zlych za po-psl ale przynajmniej nie bylo tylu idiotyzmow co teraz !! Taka propaganda jak jest w tvp i radiu to nawet za prl nie byla. I uwazasz ze to wszystko ok to nic takiego. Nalezysz do tych ludzi ktorym jarek moglby na leb wysypac dawno nie sprzatana kuwete swojego kota a ty bys podbiegl i przepraszal go za to ze tak wysoko musial ja podnosic. Tak wam sprali mozgi. Potem sie czlowiek dziwi ze udaje sie u nas metoda na wnuczka czy wciskanie garnkow czy poscieli wartych kilka zlotych za grube pieniadze. No jak tyle latwowiernych imbecyli w narodzie to czemu ma sie nie udawac ??!! Jedynym plusem rzadow pis jest to ze te matoly z po-psl juz nie sa tak blisko koryta. Tylko ze to watpliwa korzysc po tym wszystkim co wyprawia pis juz lepiej gdyby zostali zamiast oddawac zwyciestwo pisiorom. Wczesniej nie moglem ogladac tv przez wilcze oczy tuska no ale teraz to juz wogole ani radia ani tv nie idzie ogladac bo niech sie tylko ktos z pis pokaze to idzie sie posikac ze smiechu z ich debilstwa. No takich idiotyzmow to jeszcze z zadnej partii nie wygadywali. wam to oczywiscie nie przeszkadza bo i tak malo z tego rozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, h*j mnie obchodzi w co sie Szydło ubiera. Jej sprawa.

2, W rok mają wyroki zapaść ? chłopie takie sprawy to sie latami ciagna nie raz, nie widzisz ilu ludzi w areszcie siedzi co CBA połapało ? czy mam ci powklejać linki do każdego z zatrzymań osobno ?  za reprywatyzacje juz siedzą co pisałem nie bede pisał dwa razy tego samego. A ty byś chciał aby w rok zrobili wszystko biorąc pod uwage jak im całą reszta w kólko przeszkadza.

3, Kto w takim razie powinien rzadzić krajem bo piszesz że ci nikt nie pasuje Po i PSL też nie. A na kogoś ludzie muszą krzyżyk postawić więc ? 

4, Co do 500+ to prosze bardzo co Schetyna zrobił

 

http://wyborcza.pl/1,75968,19615862,500-zl-na-kazde-dziecko-schetyna-mial-racje.html

 

kraj miał upaść przez rozdawnictwo a ci chcą rozdać jeszcze wiecej i kraj nie upadnie ?

 

5, imbecylów to wśród swoich kolegów poszukaj, Kaczyński jaki jest taki jest ale on pier*oli robienie kariery, nie ma dzieci ani żony, co sie miał dorobić to sie dorobił, pieniędzy do grobu nie zabierze,. Ma gdzieś robienie wałków i przekrętów aby sie jak najszybciej nachapać. I ktoś mówi że on Polske rozwala . Jaki by miał mieć w tym biznes ?  W 2008 r bodajże odeszło tyle samo generałów co teraz i wtedy jakoś nikt nie krzyczał że wojsko psują. Ci co odchodza to trą d*pami ze strachu bo są wmieszani w przekręty. ile jest tych pisiorów to sie zdziwisz za dwa lata :)  w wolnej chwili posłuchaj na youtubie nagrań U Sowy :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

1, h*j mnie obchodzi w co sie Szydło ubiera. Jej sprawa.

2, W rok mają wyroki zapaść ? chłopie takie sprawy to sie latami ciagna nie raz, nie widzisz ilu ludzi w areszcie siedzi co CBA połapało ? czy mam ci powklejać linki do każdego z zatrzymań osobno ? za reprywatyzacje juz siedzą co pisałem nie bede pisał dwa razy tego samego. A ty byś chciał aby w rok zrobili wszystko biorąc pod uwage jak im całą reszta w kólko przeszkadza.

3, Kto w takim razie powinien rzadzić krajem bo piszesz że ci nikt nie pasuje Po i PSL też nie. A na kogoś ludzie muszą krzyżyk postawić więc ?

4, Co do 500+ to prosze bardzo co Schetyna zrobił

 

http://wyborcza.pl/1,75968,19615862,500-zl-na-kazde-dziecko-schetyna-mial-racje.html

 

kraj miał upaść przez rozdawnictwo a ci chcą rozdać jeszcze wiecej i kraj nie upadnie ?

 

5, imbecylów to wśród swoich kolegów poszukaj, Kaczyński jaki jest taki jest ale on pier*oli robienie kariery, nie ma dzieci ani żony, co sie miał dorobić to sie dorobił, pieniędzy do grobu nie zabierze,. Ma gdzieś robienie wałków i przekrętów aby sie jak najszybciej nachapać. I ktoś mówi że on Polske rozwala . Jaki by miał mieć w tym biznes ? W 2008 r bodajże odeszło tyle samo generałów co teraz i wtedy jakoś nikt nie krzyczał że wojsko psują. Ci co odchodza to trą d*pami ze strachu bo są wmieszani w przekręty. ile jest tych pisiorów to sie zdziwisz za dwa lata :) w wolnej chwili posłuchaj na youtubie nagrań U Sowy :)

Za rzadow po-psl cba nikogo nie zatrzymywala ?? Krajem powinni rzadzic ludzie ktorzy maja jako takie pojecie o tym a nie katecheci i bezrobotni. Misiewicze w strategicznych spolkach skarbu panstwa ci nie przeszkadzaja ?? Psychopaci strzelajacy do bezbronnych bazantow tez nie ?? To jak tak ma wygladac robienie dobrze krajowi przez kaczynskiego to cos tu jest nie halo. Trzeba przyznac po-psl ze mimo tego ze w ich szeregach imbecyli nie brakuje to przynajmniej ich nie wpychali przed kamery. Pisiory nawet same nie potrafia sie wypowiadac, tylko klepia zatwierdzone formulki przez jarka. Przyznasz ze poziomem inteligencji najprosci chlopi z glebokich wiosek bija pisiorow na glowy. Kazda partia ktora wygra wybory stara sie obsadzic stanowisk jak najwiecej swoimi ludzmi, ale zadna nie robila tego bezrobotnymi i katechetami !!! Jaki z tego wniosek ?A no taki ze pis wogole nie ma kadr do rzadzenia skoro siega po takich ludzi. Kazesz mi sluchac nagran u sowy. Znam je doskonale i zgadzam sie z tym ze bylo to kupczenie sprawami kraju. Ty popatrz za to na swoj pis i swego krysztalowego jarka i zobacz z jakich partii sie wywodza ( ilu jest z aws, ilu z unii wolnosci itp. ) To ci oczywiscie nie przeszkadza ze ci ludzie za czasow aws i solidarnosci przehandlowali caly przemysl i wszystko co sie dalo w kraju ??!! Jaki zaklad panstwowy powstal po transformacji ?? Podaj chociaz jeden. Komuna miala swoje ciemne strony ale przyznasz ze po wojnie tak jak odbudowano kraj to zadnej partii rzadzacej po transformacji to by sie nawet nie snilo tak odbudowac. Kraj wtedy rzeczywiscie byl w ruinie. Po 89 rozprzedali wszystko za setna czesc rzeczywistej wartosci. Zachod do dzisiaj sie z nas z tego smieje ze jestesmy tak glupi i lapczywi na te pare srebrnikow. Za to szczegolne podziekowania naleza sie aws, sld, psl, uw, a przede wszystkim solidaruchom. Co moze nie podpuscil was wtedy kosciol zeby glosowac na solidarnosc ?? I co teraz z tego macie ? Tak samo wyrolowal was z pisem. Kosciol zawsze miesza ale tak zeby jego bylo na wierzchu. Bajki o tym jaki jarek jest krysztalowy opowiadaj swoim dzieciom. Gdyby tak bylo wytlumaczylby raz na zawsze za co jego ojciec akowiec dostal wille na zoliborzu od komuchow w czasach stalinizmu. Tuskowi dziadka z wermachtu wyciagali ale z tego wytlumaczyc sie nie potrafia. Tak samo co sie dzialo z finansami partii centrum tu tez cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawel

co do strzelania to prosze :)

 

 

http://static.blastingnews.com/media/photogallery/2015/4/22/main/bronislaw-komorowski-na-polowaniu_311493.jpg

 

 

http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/pictures/2015/04/04/800/400/komor123kolage.jpg

 

 

nikt u nie pisze że Pis to ideał a Jarek kryształ. Tyle tylko że poprzednicy byli tak pewni swoch kolejnych wygranych że przestali cokolwiek robić w tym kraju (Tusk stwierdził że w zasadzie to "nie ma z kim przegrać") A Komorowski to w sumie do pierwszej tury to nawet kampanii nie robil taki był pewny wygranej. O aferach nie wspomne bo mi sie nie chce tyle pisać. Niżej lista zakładów które zostały sprzedane. Jak ie przeczyta całość to sie nóż w kieszeni otwiera

 

 

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=103502

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioony

co do strzelania to prosze :)

 

 

http://static.blastingnews.com/media/photogallery/2015/4/22/main/bronislaw-komorowski-na-polowaniu_311493.jpg

 

 

http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/pictures/2015/04/04/800/400/komor123kolage.jpg

 

 

nikt u nie pisze że Pis to ideał a Jarek kryształ. Tyle tylko że poprzednicy byli tak pewni swoch kolejnych wygranych że przestali cokolwiek robić w tym kraju (Tusk stwierdził że w zasadzie to "nie ma z kim przegrać") A Komorowski to w sumie do pierwszej tury to nawet kampanii nie robil taki był pewny wygranej. O aferach nie wspomne bo mi sie nie chce tyle pisać. Niżej lista zakładów które zostały sprzedane. Jak ie przeczyta całość to sie nóż w kieszeni otwiera

 

 

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=103502

 

Nijak się ma strzelanie bronka do kaczek zyjacych na wolnosci ze strzelaniem szyszki do bażantów wypuszczanych prosto z klatek pod lufy flint. Za obydwoma wymienionymi osobnikami delikatnie mowiac nie przepadam ! Niechby do siebie na wzajem strzelali gotow bylbym im nawet zasponsorowac naboje na ten cel. 

 

A co do ciekawych linkow to ponizej link z ciekawym demotem : 

 

http://www.wiocha.pl/1427500,Bedac-po-stronie-kosciola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł

Hanke PO juz dawno poswiecilo takze to nie zasluga pis. Amber gold tez za PO wyszlo. Jakos nie potrafisz wskazac jednej dobrej zmiany od czasu rzadów pis. Najlepiej dalej zwalac na poprzedni rzad ze nic nie moga zrobic bo sa umowy. Buuuuhahahahaha !! Tania ropa to dzieki pis ???!!! Tak wam piora mozgi w tym kosciolach ?? Za to 500+ placimy jak doskonale wiesz wszyscy. jak rzadzila koalicja po-psl to byl lament co niedziela pod kosciolem ze spady tanie i nic nie robia. Teraz jak rzadzi wasz pis to juz jest ze co oni moga z tym zrobic. Buuuuuhahaha !! Hipokryzja w najczystrzej postaci. Na szczescie wybory juz niedlugo. Ile te smieszne komisje kosztuja i jakie msja wyniki ?? Ile kosztuja cotygodniowe pidroze po sloiki politykow ze swiecznika pis ?? Zaraz napiszecie ze donek tez latal :-) :-)

 

 

może kolega taki ubawiony skomentuje pomysł pana Schetyny który che rozdać jeszcze wiecej bo na każde dziecko ?  bo jak pamietam kraj miał upaść przez te 500+ a teraz rozdadzą na każde dziecko nie na drugie i nie upadnie. Magia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

Pawelku oczarowany urokiem jarka i calego pis, co mnie obchodzi jakis schetyna ? Dla mnie program 500+ w takiej postaci jak jest teraz to wspieranie patologii. Jestem za pompca socjalna glownie dla matek samotnie wychowujacych dzieci, rodzin z dziecmi chorymi itp. . Mega idiotyzmem dla mnie, jest rozdawanie tych pieniedzy na prawo i lewo wszystkim jak leci. Mnie nikt nigdy nic za darmo nie dal !! Nigdy tez nie wyciagalem reki po pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł

no to idz głosuj na PO to bedzie wspieranie jeszcze większej patologii bo chcą rozdać na każde dziecko a nie drugie czyli ci co mają jedno też dostaną. I nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo nie wszyscy co dostają 500+ to pijacy. Patologia czy dostanie 500+ czy nie to i tak pije. Aczkolwiek zgadzam sie że ten system jest jaki jest, ja nie jestem jakimś fanem tego programu. Są ludzie co zarabiają łącznie np 20 000 tyś na miesiąc mają czworo dzieci i co miesiąc dostają 1500 zł, a młode małżenstwo na dorobku z jednym ledwo ciągna i nie dostaja nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

Sam widzisz ze duza czesc srodkow z tego programu trafia do ludzi ktorzy sa w stanie sie bez nich obejsc, a jest tez duza grupa ktorej te srodki naprawde poprawily by sytuacje materialna ale przekraczaja dochod o kilka zlotych. Pozytywem tego programu jest to ze o tyle mniej co idzie na ten program ukradna te pasozyty przy korycie. Ograniczyc przyznawanie tego programu do najbardziej potrzebujacych i bede go popieral rekami i nogami. Przykladow z wlasnego podworka, beneficjentow tego programu ktorzy posiadaja po 20 ha sadow i wiecej mam mnostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł

jak na razie to nikt takiego pomysłu nie wysnuł, wręcz przeciwnie w planach jest rozszerzenie programu przez PO ......czyli bogaci co mają jedno dziecko też dostaną wg ich teorii. Ale zostawmy to 500+ bo świat sie nie kręci wokól tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

Dlaczego komisja obrony nie moze sie spotkac ws. GROM ?? Bo poslanka sobecka z pis stwierdzila ze sa rekolekcje !!!! Buuuuuuuuhahahahahahahahahaha !!! W takim samym stopniu jak to jest smieszne tak jest to tragiczne !! No takich okazow jak pisiory w naszym sejmie nie bylo nigdy !! POpaprancy z chlopami jacy byli to byli ale przynajmniej sie starali takich szopek nie odprawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł

oni od odstawiania szopek woleli kraść. Jak jest cisza i spokój to jest łatwiej. Ale ślepcy tego nie widzą. Poczytaj albo pooglądaj materiały o WSI i fundacji Pro Civili to ci sie oczy otworzą jakie pieniądze były wyprowadzane z kraju .Na kogo byś oddał swój głos w wyborach na ten moment ? bo już pytałem i nie odpowiedziałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

oni od odstawiania szopek woleli kraść. Jak jest cisza i spokój to jest łatwiej. Ale ślepcy tego nie widzą. Poczytaj albo pooglądaj materiały o WSI i fundacji Pro Civili to ci sie oczy otworzą jakie pieniądze były wyprowadzane z kraju .Na kogo byś oddał swój głos w wyborach na ten moment ? bo już pytałem i nie odpowiedziałeś

Tak mocno jestes przekonany ze pisiory nic nie kradna teraz ? Gratuluje optymizmu i poczucia humoru :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

a co ukradli ? przytocz jakieś przykłady, albo afery/przekręty. Ja nie twierdze że oni są jak kryształ, ale wole ich niż PO przynajmniej coś robią

Zaczynajac od slynnej spolki Telegraf powiazanej z Art B bagsika i gasiorowskiego, afera fozz, afera z wpisywaniem lekow na liste refundowana przez wiceministra z pis, finanse porozumienia centrum, rajdy po warszawie pijanych poslow, pijani marszalkowie z pis, ostatnie afery ze Skok-ami - to jest troche grubszy przekret niz amber gold, rozdawanie tadkowi i kosciolowi grubych milionow na ich chore pomysly. Uwazasz ze skoro teraz jest cisza w sprawie przekretow to ich nie ma ?? Popaprancom trzeba przyznac , ze przynajmniej wyciagali na swiatlo dzienne rozne nieprawidlowosci i nie probowali zamiatac ich pod dywan. Nawet hanie swoja poswiecili i nowaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...