Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cebullione
Godzinę temu, Gość Barbaro napisał:

Widząc ogłoszenia od st. widze ze w przyszłym tygodniu będzie 1,05 za białą

Przeciez stanek juz w tym tygodniu placil 1,05,a ile ma placic jak na chlodni 1.10-1.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrula
11 godzin temu, Gość Arek napisał:

Cena u Stanka w tym tygodniu była 1.20 podobno podwyżka do 1.25 ma być od poniedziałku. 

Kto zna Kubę ten wie że ta cena jest zagrywka i nie pokrywa się z rzeczywistością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość rolnik z wielkopolski

w ogłoszeniu st... cena z dziś 1,25 a w rzeczywistości.... i po co te zagrywki , ten cyrk... nie można traktować się po partnersku... widać za co maja obieracza, rolnika... zapominają tylko że to z niego żyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość rruurek
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

A inne skupu jakie mają ceny? Wie ktoś może?

tu na forum protekcja tylko S i F i Eldom jest pewnie sami pisza a gdzie reszta zakladow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że chwilowe zbicie ceny nie przyniosło efektów w postaci paniki rolników. Może dlatego, że już nie mają co wypychać. Wydaje mi się, że kto ma chłodnie to jeszcze w tym roku zarobi na cebuli no chyba że nagle ogłoszą, że najlepsze zabezpieczenie przed wirusem jest zjedzenie 2 cebul dziennie to wtedy wszyscy co jeszcze coś mają zarobią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Max napisał:

Mam wrażenie, że chwilowe zbicie ceny nie przyniosło efektów w postaci paniki rolników. Może dlatego, że już nie mają co wypychać. Wydaje mi się, że kto ma chłodnie to jeszcze w tym roku zarobi na cebuli no chyba że nagle ogłoszą, że najlepsze zabezpieczenie przed wirusem jest zjedzenie 2 cebul dziennie to wtedy wszyscy co jeszcze coś mają zarobią ?

Oczywiście, że to jest najlepsze zabezpieczenie! U mnie żaden obieracz nawet zwykłego przeziębienia nie złapał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
8 godzin temu, Turysta napisał:

Dokładnie. Zapowiedź dobrych cen. 

Nawet wiem, że to jest bliżej 1,40 niż 1,30. Informacja pewna. 

Ciezko uwierzyc w to , bo wiekszosc ludzi ktorzy tam woza maja 1.15-1.20  Pewna informacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Użytkownik

Na Kujawach frost płaci 1.3 i 1.35 netto plus podstawia transport powyżej 5 ton. Ci co mają tam 1.20 dali się zrobić w balona. A podobno potrzebują towar bo kontrakty cza robić a towaru nima. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...