Skocz do zawartości
Advertisement

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Na Sieradzu ostatnia cena 1.8-1.9 na nadchodzący tydzień wszyscy mówią o 2zł i tak jestem umówiony na wtorek!

karol ty jestes jakis nawiedzony  nikt tak nie płaci 1,6-maxs 1,7 na gotowo sieradz tirowe ilosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karol ty jestes jakis nawiedzony  nikt tak nie płaci 1,6-maxs 1,7 na gotowo sieradz tirowe ilosci

Jarek płacił w piątek po 2zł na gotowo i nie p...... głuopot, że takiej ceny nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, widzę dużo rozgoryczonych osób. Pisząc, że płacą 2zł nie mam na myśli zwykłych naganiaczach tzw. kolędników, bo oni nie mają możliwości zapłacenia za towar, ale taki, co już konkretnie chce kupić duże ilości płaci w tym tygodniu 2,1-2,2zł kilogram. Musicie odsiać kolędników od prawdziwej kolędy. Pamiętajcie jednak: głupi zawsze będzie sobie wmawiał, iż takiej ceny nie ma, a dlaczego nie ma? bo nie woła! PS. Jednak to nie ja jeżdżę po wsi starymi gratami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, widzę dużo rozgoryczonych osób. Pisząc, że płacą 2zł nie mam na myśli zwykłych naganiaczach tzw. kolędników, bo oni nie mają możliwości zapłacenia za towar, ale taki, co już konkretnie chce kupić duże ilości płaci w tym tygodniu 2,1-2,2zł kilogram. Musicie odsiać kolędników od prawdziwej kolędy. Pamiętajcie jednak: głupi zawsze będzie sobie wmawiał, iż takiej ceny nie ma, a dlaczego nie ma? bo nie woła! PS. Jednak to nie ja jeżdżę po wsi starymi gratami!!!

karol ty sie tak nie sadz masz jonn deere i te inne bzdety myslisz ze swiat jest twój uwazaj bo  nie wiadomo co cie morze w zyciu  cie spotkać ... przyjdzie taki czas ze bedziesz sie prosił i na kolednika ładował z  czarnozył juz tak robiłes

Edytowane przez IGRiT
proszę nie obrazać się wzajemnie i trzymać się tematu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wygląda sytuacja w handlu pekinem w tej chwili? Jaka cena za sam towar w okolicach Sieradza albo Warszawy? Tylko konkretnie bez pisania bajek ;)

Warszawa 2,3 i więcej nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość handlarz

Potwierdzam ze dzisiaj realna cena to 2,20-2,30 w rejonie sieradza. ja jestem tak zwany kolendnik to 10-20gr mniej place. Tak jak pan karol pisze to ja sie zgadzam z nim. jak nie bedziecie wiecej wolali to wam nikt nie da proste. mi tez jest ciezko cos wiecej negocjowac z odbiorca jak same chlopy nie podnosza ceny tylko czekaja jak kupiec im wiecej zaoferuje. ekonomia se klania do szkoly. powoli a caly czas trza cene do gory pionć o jakie 5gr na parti towaru. trzymajta sie chlopy i nie szalec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usrałało  na pekina w tym sezonie powstało kilkadziesiąt nowych olbrzymich  komór chłodniczych  to tak jak z deszczowniami jak miał jeden dwóch na wsi to nie wiedział co z kasą robić nabudowali i cena leci jak jest za duzo mądrych to kazdy trzyma na wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że olbrzymie chłodnie jak mało kto ma pełne komory a każdy ma pierze nie pekina. Ile wychodzi pekina ze skrzyni teraz - 120kg, więc o czym to świadczy? Towaru nie ma dużo, tak samo jak z białą kapustą. Tylko, że nikt nie pali się do sprzedaży, każdy sprzedaje powoli bo liczy, że cena jeszcze wzrośnie. A pekin to myślę, że chwilowy zastój, minie tydzień czy dwa i się ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sieradzok

skupy w małopolsce zawsze tak bogato wam płacą. Zawsze cene psujecie. Jak u was pekina braknie to od razu u nas cena do góry, bo nie ma kto zaniżać. Ceny z małopolski to w ogóle nie ma co brać pod uwagę. Tam zawsze pełno wyzyskiwaczy i dających się doić chłopów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...