Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
3 godziny temu, Gość Piotr napisał:

A tak pomysl- nie jesteśmy frajerami że dajemy się dymac każdemu? Poczynając od tych którzy zawyzaja ceny maszyn nawozów czy nasion a kończąc na tych którzy kupują od nas gotowy towar za  ile chcą bo jak nie od nas to od sąsiada!

Pewnie głosowałeś obiema rękami za wejściem Polski do UE ,a teraz jesteś zdziwiony że nasz wykożystują .      To jest polityka UE zadłużyć  na niby modernizację albo inne ,,g..no,, po to żeby później rolnik sprzedawał za co dają by spłacać raty za sprzęt który powinien kosztować połowę ,i jeszcze do tego kontrolę ARiMR.

Po to nas przyjęli żeby nas wydoić i zrobić sobie rynek zbytu.

Polak po wejściu do UE  ma żreć gówno które nam przyślą ,tyrać za grosze ,i ma gówno do gadania.

Łęczyca pekinka 0.6-0.7 zainteresowania brak

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

Każdy płacze, bo nie ma zejścia, a jak my kupujemy pod rynek krajowy pakowaną po 5kg w worki, odbierany z domu i płacimy 1zł/1,20zł za zielony ładny towar to nikt nie chce szykować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

Albo nakładzie śmieci i chce jak za złoto. 

 

Ładny, czysty, zielony zajebi.sty towar, 6 albo 8 sztuk na 5kg, ktoś taki posiada i chce szykować? 

Mazowieckie albo łódzkie, płatność gotówką. 

Tylko ma być 80% takiego towaru, a nie 50% 6 i 8 i drugie 50% grubych albo drobnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PAN RADEK

WITAM WSZYSTKICH I CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ ZE ZAMIAST PISAĆ GŁUPOTY TO MOŻNE ZACZNIJCIE SPRZEDAWAĆ KAPUSTĘ PEKIŃSKA BIAŁA ORAZ ZIEMNIAKI  BO JA NIE MAM PROBLEMU I MOI DOSTAWCY TEŻ NIE MAJA TEGO PROBLEMU CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O POETACH PISZĄCYCH TUTAJ GŁUPOTY WYSSANE Z PALCA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2018 o 19:51, Gość Adaś aa napisał:

Mówię serio ruskie jadą w konwoju z 20 tirów widziałem jak do wróblew wyjeżdżali. Panowie szykować towar za wczasy. 

po białą też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

jak ktoś produkuje śmieci to dostanie sieciowe pieniądze.  w mazowieckim dziś 1,2 za towar ale ładny. 

kto ma glowe na karku to sprzedaje czy jesteśmy za po czy pis czy w ue czy bez niej. 

Powtarzam raz jeszcze nie oddawać za darmo towaru frajerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
1 godzinę temu, Gość Miłosz napisał:

Mogę Ci naszykować taki towar 6 lub 8 sztuk ale na pewno nie za 1,2zł......woj. łódzkie

No to ciekawe za ile, to szykuj i jedz i sprzedaj sam, bo za 10 ani 20gr to ja nie będę jeździł, płacił biletów i stał na mrozie, takim jak ty to życzę co roku sprzedaży niżej kosztów, bałwan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Sieradzak

Niech sądzą jeszcze więcej na Słomkowe Sadokrzycach itd tego pekina to w następnym roku będzie jeszcze lepiej xd ale kto zabroni ryć jak krecik w ziemi i sadzić po 10-20hektarow pekinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sieradzak z innej gliny.
1 godzinę temu, Gość Sieradzak napisał:

Niech sądzą jeszcze więcej na Słomkowe Sadokrzycach itd tego pekina to w następnym roku będzie jeszcze lepiej xd ale kto zabroni ryć jak krecik w ziemi i sadzić po 10-20hektarow pekinki.

Zawiść czy zazdrość to twoja domena? Przecież to pracowici ludzie ja tam żadnego obiboka nie widzę. To co mają iść pod sklep i pić? Są lata lepsze i gorsze. Więcej wyrozumiałość. Apropo pekinki po 15 marca cena przekroczy 1,60zł/kg ktoś chętny do zakładu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miłosz

Drodzy Panowie "kupcy" i jak tu z wami rozmawiać .....czy ja was obrażam i źle życzę??? To raczej o was świadczy że jesteście nie wiele warci i ........... nie będę używał wulgaryzmów. Jak mam wam dać idealną kapustę za1,2 jak za grubą w karton dostaje 1,25zł  Chcecie ładny towar to za niego musicie zapłacić!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nie będe pisał żadnych propozycji bo z takimi kupcami jak wy to nie chce mieć nic wspólnego! i stójcie sobie na tym mrozie....pomysle o was jak bede pił piwo przed tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sieradzak
58 minut temu, Gość Sieradzak z innej gliny. napisał:

Zawiść czy zazdrość to twoja domena? Przecież to pracowici ludzie ja tam żadnego obiboka nie widzę. To co mają iść pod sklep i pić? Są lata lepsze i gorsze. Więcej wyrozumiałość. Apropo pekinki po 15 marca cena przekroczy 1,60zł/kg ktoś chętny do zakładu?

Nie mam czego zazdrościć. A czy ja piszę że obiboki i pijaki ??? Niech sadzą po 50-100 hektarów kapusty pekińskiej. Niech płacą za dzierżawę po 3000 zł od hektara . Niech im Bóg da siłę i zdrowie. O to właśnie chodzi głównie Uni europejskiej, aby rolnik w Polsce produkował dużo i tanio. Do tego dochodzi zagrożenie z Ukrainy w postaci ładnego taniego towaru. I jesteśmy ugotowani. Dziękuję tyle w temacie. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent
52 minuty temu, Gość Miłosz napisał:

Drodzy Panowie "kupcy" i jak tu z wami rozmawiać .....czy ja was obrażam i źle życzę??? To raczej o was świadczy że jesteście nie wiele warci i ........... nie będę używał wulgaryzmów. Jak mam wam dać idealną kapustę za1,2 jak za grubą w karton dostaje 1,25zł  Chcecie ładny towar to za niego musicie zapłacić!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nie będe pisał żadnych propozycji bo z takimi kupcami jak wy to nie chce mieć nic wspólnego! i stójcie sobie na tym mrozie....pomysle o was jak bede pił piwo przed tv.

Wszystko na temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Na Ukrainie warzywa robią Holendrzy a Ukraińcy to siła robocza . Próby z dopasowaniem odmian do klimatu i gleby trwają już od kilku lat. Zaczynają mieć efekty . Jak rozkręcą się na dobre to oczywiście warzywa z Ukrainy wjadą do Polski jako holenderskie ,dokładnie tak jak kwiaty czy np sadzonki pora z Holandii a wyprodukowane np gdzieś w Afryce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Michał Błaszki musisz ponowić wpis o organizacji spotkania w sprawie protestu . Próbuj dzwonić do ministerstwa rolnictwa by kogoś  zaprosić na spotkanie. Problemem nie jest tylko pekińska ,ale wszystkie warzywa oprócz pietruszki . Tu nie chodzi już o export ale o ograniczenie importu.

W okolicy Łęczycy pekińska prawie nie sprzedawalna a słyszałem że już wjechała z zagranicy.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gość Paweł napisał:

Na forum pojawia się cenzura . Taka tu pseudo wolność.

Niech Pan bzdur nie pisze tylko najpierw się trochę rozejrzy.

Temat wątku jest jasny: ceny kapusty pekińskiej i zadaniem moderatora jest aby tego pilnować a sensowne wypowiedzi nie związane z tematem przenosić lub wydzielać.

O spotkaniu napisano w wątku o proteście a wypowiedzi z tego wątku zostały przeniesione do osobnego tematu: https://www.igrit.pl/forum/topic/1857-spotkanie-producentów-rolnych-na-temat-możliwości-podjęcia-strajku-rolników/?tab=comments#comment-18521

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł
18 minut temu, IGRiT napisał:

Niech Pan bzdur nie pisze tylko najpierw się trochę rozejrzy.

Temat wątku jest jasny: ceny kapusty pekińskiej i zadaniem moderatora jest aby tego pilnować a sensowne wypowiedzi nie związane z tematem przenosić lub wydzielać.

O spotkaniu napisano w wątku o proteście a wypowiedzi z tego wątku zostały przeniesione do osobnego tematu: https://www.igrit.pl/forum/topic/1857-spotkanie-producentów-rolnych-na-temat-możliwości-podjęcia-strajku-rolników/?tab=comments#comment-18521

Pozdrawiam

 

Przepraszam jeśli uraziłem ale tu są zainteresowani kapustą pekińską ,a nie mlekiem czy wieprzowiną ,więc tu piszemy o tym co nas bezpośrednio dotyczy

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gość Gregor napisał:

A po co przenosić? Ludzie skupiają się wokół tego wątku to wy ciągle przenosicie chyba że zależy wam na rozbijaniu jedności to jakaś instrukcja?

Po to aby trzymać się tematu - wchodzi Pan na wątek o cenach to oczekuje Pan treści związanych z cenami a nie totalnego misz-maszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...