Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kupiec

Kolejna propaganda w filmiku, giełda w Sandomierzu, każdy producent i kupiec wie, że na Sandomierz jeździ się ze słabym towarem, w lato jeszcze coś ładnego idzie tam kupić, zima to nieporozumienie zarówno dla sprzedającego i kupującego. Chce robić rzetelny materiał niech jedzie na Bronisze, do Katowic, do Wrocławia, a nie wybrał jedną z najgorszych giełd. 

Jakość towaru na giełdzie w Sandomierzu pozostawia wiele do życzenia, wie to każdy szanujący się producent jak i kupiec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kapusta
18 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

Kolejna propaganda w filmiku, giełda w Sandomierzu, każdy producent i kupiec wie, że na Sandomierz jeździ się ze słabym towarem, w lato jeszcze coś ładnego idzie tam kupić, zima to nieporozumienie zarówno dla sprzedającego i kupującego. Chce robić rzetelny materiał niech jedzie na Bronisze, do Katowic, do Wrocławia, a nie wybrał jedną z najgorszych giełd. 

Jakość towaru na giełdzie w Sandomierzu pozostawia wiele do życzenia, wie to każdy szanujący się producent jak i kupiec. 

Na tym polega propaganda ze wybierasz dla siebie dogodne informacje i mówisz ze to ogólna prawda :).

Pan Michał zakłada że każdy chce producenta zniszczyć i ma interes w tym ze producent nie zarobi.  Markety zupełnie inaczej ceny liczą.  Wystarczy zobaczyć po ile market sprzedaje kapuste czerwona teraz a ile sprzedaje w roku kiedy cena jest 0.50gr/kg  , różnica prawie ta sama , dlaczego ? A no bo sa badania które mówią ze dla klienta końcowego nie ma znaczenia czy ta kapusta będzie kosztować 1zł czy 4zł za kg sprzedaż będzie na podobnym poziomie wiec market nie ma interesu obniżać ceny jeżeli cena na rynku jest duzo mniejsza.

Mało tego , markety maja ogromne odpady które muszą wliczyć w cene . W ogole temat rzeka , jak jest taki mocny to powinien znaleźć jakiegoś handlowca z sieci który, nawet incognito opowie o tym jak się to liczy a nie GŁUPIO porównuje ze rolnik 1zł a sklep 3zł i niby to jest wielka marża ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Igor8

Koledzy i kolezanki jak teraz spzedajecie pekina tak realnie??? Interesuje mnie cena ladnego towaru bez kartonu. Jestem z centrum kraju i zaczynam wlasnie handel..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleks
1 godzinę temu, Gość Igor8 napisał:

Koledzy i kolezanki jak teraz spzedajecie pekina tak realnie??? Interesuje mnie cena ladnego towaru bez kartonu. Jestem z centrum kraju i zaczynam wlasnie handel..

Malopolska1zl zainteresowanie duze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tracer
W dniu 10.03.2019 o 10:10, LOLO napisał:

Kalisz 1-1.1 za sam towar a na sieradzu słyszałem że 1,8 na gotowo

oj coś śmiem wątpić by było tam aż 1.8

Łódzkie 1.2-1.4zł w zależności od towaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bolek

1,2 to smiech. Jestem z mazowieckiego dzwonia z sieradza i nie foliowana w skrzyniach chca kupic po 1,6 za towar wiec cos jest ja rzeczy. Teraz robie po 1,9 z opakowaniem wiec ktos was wali po kieszeni. Szanowac sie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anastazzzy
20 godzin temu, Gość Producent napisał:

Panowie od czego może się zrobić Pekin w chłodni czarny w środku? Jak był zbierany z pola to mu nic nie było 

IMG_20190313_181816.jpg

Dawaj ruskim uny wszystko zjedzum byle tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Kapusta
2 godziny temu, Gość Marcel napisał:

Wielkopolska 1,6 zł /kg już nikt nie zagląda do środka.

Zagląda zagląda , oczywiście nie "kupiec" tylko poważni odbiorcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość producent
2 godziny temu, Gość Irena napisał:

Po ile pekin po 3zł kg chcą ruski dawać? Do świąt jeszcze daleko a młodego nie będzie bo nie nasadzili na południu.

Biała Kapusta na wrocławskim rynku 75zł worek 25kg więc Pekin 4zł droga Pani liczycie pracochłpnność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...