Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tadek

lepszych jak sieradzaki w pałowaniu ceny na młodym ziemniaku niema wiem bo jezdze po ziemniaka młodego na sieradz tam ci co mają młodego mają pekina oni potrafią w ciagu jednego dnia cene opuscić o 10 zł na worku  tak samo z pekinem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sylwek

kraków sadzi pekina od dawna my uprawiamy kalafiora i pekina    dawniej jak sieradz nie sadził pekina to cena była  3 zł  a teraz  2 zł ciezko sprzedać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość sieradz

przestańcie opuszczać cene zainwestowałem 1milion zł postawiłem chłodnie tak nie morze byc towar na wiosne zamiast drozeć taniał  rolnicy ogarnijcie sie  ja spłacam kredyt odsetki nie można tak robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MARCIN SIERADZ

No przecież wiadomo było ze kiedyś cena na pekinke spadnie.Ile ludzie mogą tego zjeść?Narobilo się chłodni i plantatorów i teraz zaczynamy mieć efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cierpliwy

No przecież wiadomo było ze kiedyś cena na pekinke spadnie.Ile ludzie mogą tego zjeść?Narobilo się chłodni i plantatorów i teraz zaczynamy mieć efekty.

Pekinki w tym sezonie jest mało i na pewno jej zabraknie. Kasę weźmie ten kto ma mocne nerwy i cierpliwie poczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ŁADNA PEKIŃSKA 1 ZŁ

PEŁNO ŁADNEGO PEKINĄ W TYM SEZONIE AZ NASION BRAKŁO TAK NASADZILI BILKO WYBRALI  I TERAZ KAPUSTY PEKINSKIEJ NIEMA KTO KUPIC ZNOWU SPADŁA  1 ZŁ ZA KG JUZ JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kupiec

PEŁNO ŁADNEGO PEKINĄ W TYM SEZONIE AZ NASION BRAKŁO TAK NASADZILI BILKO WYBRALI  I TERAZ KAPUSTY PEKINSKIEJ NIEMA KTO KUPIC ZNOWU SPADŁA  1 ZŁ ZA KG JUZ JEST

Daj namiary. Jak jest taki ładny jak twierdzisz to biore każdą ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent

Pełno ładnej pekiny nasion bilko brakło ha ha ha co za propaganda kto to pisze handlarz kolędnik naganiacz!!!!!!!!!!! robią z producentów baranów każdy wie jaki jest towar w tym roku i jaka wydajność !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pekinska cena w dół

Pełno ładnej pekiny nasion bilko brakło ha ha ha co za propaganda kto to pisze handlarz kolędnik naganiacz!!!!!!!!!!! robią z producentów baranów każdy wie jaki jest towar w tym roku i jaka wydajność !!!

to prawda nasion kapusty pekińskiej  brakło wszyscy załadowali komory chłodnie do pełna bo na wiosne zapłaci i mamy tego  efekt pekinka jeszcze spadnie  50 gr  w szystko leci kapusta biała juz 70 gr  niema kto kupic  a jeszcze spadnie pełne chłodnie ładnego pekina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent

Szkoda słów na to bajdurzenie! w Polsce nigdy nie będzie dobrze, jeśli Ci, którzy chcą tak mocno obniżyć cenę wiodą prym. Czy Wy jesteście dorośli? Po tak suchym roku, chcecie kapustę po 1zł????? W Życiu!!!! PRODUCENCI, NIE DAJCIE SIĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trzymali cena leci

Szkoda słów na to bajdurzenie! w Polsce nigdy nie będzie dobrze, jeśli Ci, którzy chcą tak mocno obniżyć cenę wiodą prym. Czy Wy jesteście dorośli? Po tak suchym roku, chcecie kapustę po 1zł????? W Życiu!!!! PRODUCENCI, NIE DAJCIE SIĘ!!c

kolego susza to 10 lat temu jak deszczownie miał jeden na wsi dzisaj to jest tyle deszczowni z komputerami ze susza to tylko energetyka zarabia  nie sprzedawaj po 1 zł to zgnije i wywalisz  kapust jest masa w chłodniach kazdy trzymał na 2 zł i mamy teraz tego efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdezorientowany

A to nie było na temat Panie Adminie? Czy ja nie mówiłem o cenie pekina? Chłopy trzęsą portkami, cene opuszczają, ja się pytam dlaczego i daję odpowiedź. Czy administratorom tej strony jest to nie na rękę?

 

 

 

od Administracji:

nigdzie nie wspomniał Pan o cenach Pekina  tylko o Chłopach trzęsących portkami, szanujmy się i bądzmy bardziej merytoryczni ...

nam nie na ręke jest gdy ludzie piszą mało konkretnie, i tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin

A to nie było na temat Panie Adminie? Czy ja nie mówiłem o cenie pekina? Chłopy trzęsą portkami, cene opuszczają, ja się pytam dlaczego i daję odpowiedź. Czy administratorom tej strony jest to nie na rękę?

pekina było nasadzone nasion bilko brakło duzo powstało nowych chłodni i teraz z pekinem wiosna bedzie wielki klops zapasć cenowa  chłodnie pełne pekin nie ruski mało bieze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...