Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rol centrum
55 minut temu, Gość Gtb napisał:

Jak mu teraz opuścisz te 50gr "bo jest z czego" to jak w następnym sezonie będzie przykładowo 70gr/kg to on ci z łaski da tyle co wszyscy, a ty będziesz się cieszył ze masz zajęcie

Jak robie z kims 20 lat , to nie robi mi żadnej łaski ani ja jemu . Zwykły biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję w następnym roku zasadzić pół hektara pekina. Dużo jest roboty przy tym bo nigdy nie miałem? rodzice mojej dziewczyny kiedyś mieli ale ona mi mówi ze trzeba mieć sporo ludzi do tego. Obecnie zajmuję się ziemniakami pod agrowłókniną także pracy też się nie boje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pracy jest dużo tak samo jak przy każdym innym warzywie....ale próbuj wsadź zobacz. Wielu u mnie też tak chciało z pekinka zaszaleć i po jednym sezonie mówią że nie chcą znać tego warzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości tak jest, że jak ktoś raz spróbuje zrobić pekine i więcej jej już nie tyka? u mnie ci co raz ją zrobili mówią, że za żadne pieniądze już tego warzywa nie ruszą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rol centrum
Godzinę temu, Gość Tom napisał:

Co to znaczy że cena zaczyna zwracać??? 3,5 sam towar mazowieckie 

2.5 max za towar. Chcesz kupić ? jak masz zejście po 3.5 to chętnie załaduje każda ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość świętokrzyskie
4 godziny temu, Gość rol centrum napisał:

2.5 max za towar. Chcesz kupić ? jak masz zejście po 3.5 to chętnie załaduje każda ilość.

możesz podać numer telefonu kolego? to bym ładował po 2.5zł z chęcią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz
W dniu 27.01.2022 o 18:42, Gość rolnik napisał:

Planuję w następnym roku zasadzić pół hektara pekina. Dużo jest roboty przy tym bo nigdy nie miałem? rodzice mojej dziewczyny kiedyś mieli ale ona mi mówi ze trzeba mieć sporo ludzi do tego. Obecnie zajmuję się ziemniakami pod agrowłókniną także pracy też się nie boje

Jak nigdy nie sadziłems to sie za to nie bierz bo nie poradzisz sobie ze smietka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Potentat z Charsznicy
W dniu 1.02.2022 o 08:01, Gość Janusz napisał:

Jak nigdy nie sadziłems to sie za to nie bierz bo nie poradzisz sobie ze smietka.

Sadź nie słuchaj tutaj pełno mędrców z Sieradza, Wielunia i Kalisza, Pekin to dobry biznes, jeśli jesteś w regionie gdzie nie ma koncentracji produkcji kapusty to śmietki też nie będzie, inaczej jest u nas w Charsznicy gdzie chłopy wyrzucja obierki kapusty na kupy przyczepami a później płaczą że  smietka jest i rady dać nie mogą? jak jej stworzyli idealne warunki do bytowania w postaci kopców które wiosną i latem da kilku milionowe pokolenia. Liście i obierki oraz pola kapuscine trzeba głęboko przyorywać pamiętajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość świętokrzyskie

niby mało kończy się ale dobrze i braki to były na początku stycznia a teraz się na otwierało chłodni i się uspokoiło. co by to było jakby w lutym miało brakować a gdzie marzec i kwiecień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mario

Jak Panowie nastroje w nowym tygodniu ??? Jest szansa na wzwyzki cenowe w tum tygodniu???Zapotrzebowanie jest coraz większe. Ci co nie podnoszą ceny to schodzą z wymaganiami. Na export to już od 0,3 kg biorą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość świętokrzyskie
2 godziny temu, Gość Tom napisał:

Mam pytanie jak ceny w poszczególnych rejonach? Mazowieckie 3,5 sam towar 

Kapusty już jest bardzo mało 

na kraj dają 3.50? pod Krakowem koło 3zł . ogólnie chyba przestój jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...