Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Na kraj 3,2 luz bez folii w skrzynie. Export 3,5 sam towar foliowany. Mazowieckie. Dużo ludzi mówi, że pod Krakowem taniej więc nie dajcie się robić w chu... W tej cenie można sprzedać każda ilość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość świętokrzyskie
2 godziny temu, Gość rolnik centrum napisał:

Chyba jest duże "ups" na rynku pekinki ......

co to znaczy ups kolego co się dzieje daj jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość rolnik centrum
52 minuty temu, Gość świętokrzyskie napisał:

co to znaczy ups kolego co się dzieje daj jakieś info?

brak zejscia .  2.50 za towar to bedzie dobrze jak ktos to wezmie. Chyba ze ktos ma jakis kontakt zeby sprzedac ilosci tirowe po lepszej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie głupoty to między bajki trzeba włożyć. Towar schodzi jak ciepłe bułeczki. Bez paniki. Towaru już malutko a do świeżej daleko. Pozdrawiam myślących. 3,5 sam towarek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jest okres ferii to może jest lekka zadyszka jak corocznie o tej porze. Bez paniki lada dzień się poprawi. Pekina jest mało a do wiosny jeszcze ho,ho. Trzeba przeczekać, sikanie po nogach nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość świętokrzyskie
3 godziny temu, Gość henio napisał:

Jest okres ferii to może jest lekka zadyszka jak corocznie o tej porze. Bez paniki lada dzień się poprawi. Pekina jest mało a do wiosny jeszcze ho,ho. Trzeba przeczekać, sikanie po nogach nic nie da.

mądre słowa ferie. zawsze w lutym jest przestój. faktycznie jest mniej kapusty ale na białoruś nie idzie i oby się nie okazało że jest za dużo. a słyszał ktoś o jakimś imporcie z angliki ze niby pekin miałby przyjść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Handlarz

Tak uczciwie wam powiem. Wysyłam kapustę pekińską od Anglii, Francji i krajów beneluksu. Większej bzdury nie słyszałem żeby kapusta pekińska z Holandii czy Belgii importowana była w takich pieniądzach. Na Zachód od Polski pekińska kosztuje 2 ale euro. Taka różnica. Do Polski może trafić towar w tak promocyjnej cenie ale to będzie surowiec, który nie przeszedł badań na pozostałości pestycydów.  To już wiecie co z tym zrobić. Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik centrum
21 godzin temu, Gość Tom napisał:

Takie głupoty to między bajki trzeba włożyć. Towar schodzi jak ciepłe bułeczki. Bez paniki. Towaru już malutko a do świeżej daleko. Pozdrawiam myślących. 3,5 sam towarek?

Jak tak schodzi to daj namiar . Mam 1000 skrzyn jeszcze i pisanie ogloszen nie daje nic , stali klienci odbieraja po pare palet na dzien , w tym tempie to do maja bede sprzedawal , wczesniej wypłynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudny jesteś facet i kłamcą.  Miesiąc temu pisałeś że masz biała do cięcia  a Pekina nie masz tylko sąsiedzi mają i dlatego wiesz jakie ceny ..a dziś masz 1000 skrzyń haha ja też jestem z centrum i sprzedaje po 3.2 każda ilość za sam towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum
46 minut temu, Gość Max napisał:

Nudny jesteś facet i kłamcą.  Miesiąc temu pisałeś że masz biała do cięcia  a Pekina nie masz tylko sąsiedzi mają i dlatego wiesz jakie ceny ..a dziś masz 1000 skrzyń haha ja też jestem z centrum i sprzedaje po 3.2 każda ilość za sam towar.

To ja tak pisałem , a ten nad nami to nie  ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik centrum polski

To gdzie to zejscie pytam ? Też chcę sprzedać po te 3zł. Daje ogłoszenia , towar mam ładny. Jak tak dobrze schodzi to czemu nie dacie namiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik centrum
14 godzin temu, Gość świętokrzyskie napisał:

witam koledzy czy coś się dzieje? czy coś idzie za granicę? czy coś sprzedajecie? bo strasznie cicho

Dzieje sie brak zejscia , szambo powoli wybija .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Właśnie Panowie, jak handel na daną chwilę wygląda?  Jaka cena za sam towar dobrej jakości? 

 

Mazowieckie pod osłony pekińskiej zasiane mniej niż w zeszłym roku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość świętokrzyskie
1 godzinę temu, Gość Rolnik napisał:

Właśnie Panowie, jak handel na daną chwilę wygląda?  Jaka cena za sam towar dobrej jakości? 

 

Mazowieckie pod osłony pekińskiej zasiane mniej niż w zeszłym roku

 

a sianie teraz nie za wczas czy kwiatków nie będą sprzedawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...