IGRIT.PL to największy w Polsce rolniczy portal ogłoszeniowy z ofertami kupna i sprzedaży płodów rolnych, surowców rolniczych, owoców, warzyw czy środków do produkcji rolniczej. Od 2000 roku kojarzy sprzedających i kupujących płody rolne, przetwórców rolnych, producentów żywności oraz producentów i dystrybutorów oferujących środki do produkcji rolniczej.

IGRIT.PL to nowoczesna, internetowa platforma skupiająca wszystkie Giełdy Rolne w jednym miejscu. Najbardziej popularne to: Giełda Ziemniaków, Giełda Zbożowa, Giełda Oleistych, Giełda Warzywna oraz Giełda Owocowa.

IGRIT.PL to nie tylko Giełdy, które oferują płody rolne, to również największy w kraju rynek maszyn, usług rolniczych, zawartych w dwóch giełdach – Giełda Maszynowa i Giełda Usług.

Od 2021 roku obok portalu działa także rolnicza księgarnia internetowa, oferująca fachowe publikacje dla producentów rolnych. W księgarni można także znaleźć wiele ciekawych książek o tematyce okołorolniczej. Operatorem Księgarni Igrit.pl jest Viridia AB Sp. z o.o.

Warto z nami być!