Jump to content

Our Picks

Top content from across the community, hand-picked by us.

Jak w temacie?

Dokąd wybieracie się zimą?

Szukam towarzystwa na wyjazd.wybór całkiem szeroki. Malediwy,dominikana,Meksyk,Zanzibar lub ostatecznie Kenia lub Egipt.

 

Ktoś chętny i gotowy na przygodę?
  • 44 replies

Wiadomo wolny rynek jest i każdy może sprzedać i kupować co chce , ale konsument musi wiedzieć co kupuje ! Towar musi być oznaczony krajem producenta , żeby ludzie mieli sprawiedliwy wybór . Przesypywanie towaru i sprzedawanie za polski to jawne oszustwo , a najgorsze jest to , że każdy wie o tym procederze i nikt z tym nic nie robi . Na rybitwach to jest już prawdziwa patologia !  Co rok to samo i nic .... Trzeba to chyba nagłośnić najlepiej w telewizji i niech się wezmą za tych pseudo handlarzy . 

Naprawdę ciekawy. Wleką do nas ziemniaki z każdej strony i nikt z tym nie potrafi albo nie chce nic zrobić. No bo po co. Ujeba× Polskiego chłopa niech inni się rozwijają. 

Witam chciałam ostrzec przed ukraińskim oszustem rzekomo nazywa się vladimir klepanchuk dane firmy w załączniku telefon z którego korzysta +380 (97) 069 94 74 pewnie nie jedyny. Prawdopodobnie jest to większa grupa oszustów z Ukrainy. W naszej firmie ma niezapłacone faktury na kwotę 100tys zł 

 
  • 2 replies

×
×
  • Create New...