Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Guest

  Ziemniaki 2023

  Z tymi opadami to szczera prawda mam znajomego co mieszka pod Paryżem rozmawiamy prawie codziennie to u nich na jesień lało prawie dzień w dzień.
 3. Jak prognozy cenowe na zimę? Ruszy się coś? Sporo towaru zostało w polu a zainteresowanie bardzo słabe
 4. Guest

  Ziemniaki 2023

  Tak od sierpnia w polach bagno i nie tylko ziemniaków nie mogli tam zebrać . Tu piszą że z za oceanu będą musieli nas ratować przed głodem . To z przedwczoraj artykuł Europa stoi przed trudnym scenariuszem dostaw z bezprecedensowymi opadami deszczu i powodziami, co sprawia, że tegoroczne zbiory są jednymi z najtrudniejszych w historii. W krajach takich jak Belgia, Holandia, Irlandia i Wielka Brytania do końca listopada zebrano 20–30% plonów. Oczekuje się, że w Europie utrzymają się rosnące ceny i ograniczone dostawy, co prawdopodobnie otworzy Kanadzie i Stanom Zjednoczonym możliwości zdobycia większego udziału w rynku.
 5. Guest

  Ziemniaki 2023

  Tez mi sie wydaje ze ceny moga troszke pojsc do gory wiosna. Przynajmniej w hurcie i nie przelozy sie to na detal bo ludzie juz tak nie kupuja ziemniakow. To nie okres powojenny czy lata 70-80 gdzie ziemniak krolowal na stolach. Swieta nic tu nie zmienia bo ludzie nie jedza ziemniakow na Swieta. Wiosna dojda nowi co wejda w ziemniaka i ceny raczej na jesieni nie bedzie. Dodac trzeba ze na popyt na ziemniaka maja ludzie ze wschodu .U nich ziemniaki to podstawa jest ich w Polsce tez duza liczba. Czesc wyjedzie na zachod czesc wroci do siebie.Czesc tylko zostanie co z kolei zmniejszy zainteresowanie ziemniakami.
 6. Guest

  Ziemniaki 2023

  Ale głupoty że zebrali 30 % ziemniaka to co od sierpnia tam leje dzień przy dniu czy jak ? bardziej prawdziwe by było jakby nie zebrali 30 % ale i to jest mało realne. 95 groszy to niezła cena aczkolwiek tyle można było dostać we wrześniu prosto z pola, ale wtedy znaFcy na fejsie pisali że gdzie tak tanio 2 złote to dobra cena. intuicja mi podpowiada że na wiosnę 2024 będzie bardzo drogo a na jesień 2024 bardzo tanio pozdro.
 7. Guest

  Ceny jabłek 2023

  Jak zamrożą ceny prundu to w maju i czerwcu będzie ostre sypanie na patelke a nie cena
 8. Guest

  Ceny jabłek 2023

  I przez takich ananasów boją się kupować za wage i tylko brak jablka może ich zmusić do tego
 9. Guest

  kapusta biała

  Wczoraj koparką robiłem wykop , to ziemia przemarzła na 20cm
 10. Guest

  Ceny jabłek 2023

  Na wiosnę pójdzie.Najlepiej sprzedać za wagę w skrzyni .Ładne na pokazanie reszta przemysł i po bulu.Nie na sortownie
 11. Sieradzak

  kapusta biała

  Koło Sieradza to samo.Kto nie sprzątną to jest po ptakach.Nie wiem skąd biorą się wpisy że wyciął główkę położył w piwnic i jest OK.Jakim cudem jak -10-12 było kilka razy z rzędu.
 12. Guest

  Ceny jabłek 2023

  To już wiemy i znamy te bajki Mróz,grad,parch,zgnojone sądy A ceny na deser nie ma i jeśli będzie to maj ,czerwiec
 13. Guest

  kapusta biała

  Charsznica zostało bardzo dużo wszystko przemarzło co zostało na polu.
 14. Guest

  kapusta biała

  W moim regionie kapusta sprzątnięta ale korzenia to w hu w polu zostało
 15. Guest

  Ceny jabłek 2023

  Wszystkie ceny nie są złe ale na razie bez sensu bylo to ładować do komór, 10gr w plecy Jak nie przymroza prundu to będzie trzeba długo poczekać na wzrost cen
 16. Guest

  Ceny jabłek 2023

  I tu bym się spierał. Ładnego jabłka nie ma wcale tak Wiele. To co ludzie chcą sprzedawać to chłam. Tłuste, z grzybek, robakiem. Baltona czeka w chłodniach. Jedynie co gale paskowane są ok na tę chwilę.
 17. Sieradzak

  kapusta biała

  Puki co to jakoś tego nie zaobserwowałem.
 18. Last week
 19. Guest

  Ziemniaki 2023

  W necie wczoraj czytałem że w Holandii , Belgii , Irlandii i Wielkiej Brytanii rolnicy do końca listopada zebrali z pól tylko 30% tego co wsadzone .
 20. Guest

  kapusta biała

  Idiotów wśród nas rolników nie brakuje , ale już się zaczyna poszukiwanie kapusty !!
 21. kamslo15

  Ziemniaki 2023

  Jaka macie realne propozycje cen ziemniaka żółtego na luz lub BB? Propozycje mam 95gr luz od stałego odbiorcy i nie wiem czy czekać czy sprzedawac
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...