Skocz do zawartości

uprawy ziół - współpraca


Gość katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzyna

Witam,

Nawiążę wpółpracę z gospodarstwami zielarskimi/ hodowcami ziół pochodzących z upraw ekologicznych jak i ze stanu naturalnego.

proszę o kontakt

Edytowane przez IGRiT
zmienione zgodnie z regulaminem forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Małgorzata

Witam, mam małą plantację porzeczki czarnej. Jest to uprawa ekologiczna gdyż nie były używane nawozy ani opryski. Czy jest Pani zainteresowana skupem liści i owoców? lub tylko liści? Jeśli tak to proszę o wiadomość na adres malgoska2323@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nawiążę wpółpracę z gospodarstwami zielarskimi/ hodowcami ziół pochodzących z upraw ekologicznych jak i ze stanu naturalnego.

proszę o kontakt

Witam,mamy rozmaryn i lipię cytrynową w doniczkach kwadratowych.tel.606122893
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość PRZEMO

witam chce na wiosne zasiać malwę,mam 15  arów ziemi na 5 arach chce zasiać malwe,szukam miejsca zbytu na nia i osoby która mogłaby mi coś doradzić na ten temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

Nawiążę wpółpracę z gospodarstwami zielarskimi/ hodowcami ziół pochodzących z upraw ekologicznych jak i ze stanu naturalnego.

proszę o kontakt

Dzień dobry,

Mogę zaoferować owoce suszone czarnej jagody, czarnego bzu, aronii i dzikiej róży do wykorzystania w przemysle farmaceutycznym i zielarskim,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Witam posiadam małe gospodarstwo rolne, schodzę właśnie z uprawy koniczyny czerwonej mam na polu samoczynną uprawę babki lancetowatej wąskolistnej, krwawniku, mniszka lekarskiego, skrzypu, bławatka, perzu. Uprawa koniczyny od czterech lat nie była niczym pryskana, jestem po żniwach i zastanawiam się pryskać czy zbierać w roku następnym ten Zielnik polski. Chciałabym rozpocząć uprawę ziół tylko zastanawiam się jakie zioła dopasować do posiadanej gleby. Praktykę już mam tylko w najbliższej okolicy nie mamy skupu. Chętnie nawiążę współpracę. Proszę o kontakt.  Urszula_Gren@wp.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

Nawiążę wpółpracę z gospodarstwami zielarskimi/ hodowcami ziół pochodzących z upraw ekologicznych jak i ze stanu naturalnego.

proszę o kontakt

Witam . Posiadam gospodarstwo ekologiczne o pow. 45 ha, szukam zbytu na zioła wg zapotrzebowania . Henryk . mail hej-pi@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Gość walenty

Witam,

Nawiążę wpółpracę z gospodarstwami zielarskimi/ hodowcami ziół pochodzących z upraw ekologicznych jak i ze stanu naturalnego.

proszę o kontakt

Mam do sprzedania czosnek niedzwiedzi swierze liscie cena 10 pln za kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Wiadomość wygnerowana automatycznie ...

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat przeradza się w spis ofert.

 

Jeśli się nie zgadzasz z zamknięciem tego tematu zgłoś ten temat do ponownego otwarcia Administratorowi tego forum lub Moderatorowi.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Forum rolnicze i sadownicze - IGRiT.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...