Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Na Giełdach 2017/2018


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jeszcze z 70 tonmixa te se wywiozę na rynek mam gdzieś export będą mi wielkie ale robić marudzić i w termin na 3 miesiące brać wole taniej a na runku sprzedać na broniszach cenę można wsiąść na Sandomierzu słabiej ale wszystko się włoży ro i na przemysł po 0,50 gr nie oddam i na swoje się wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dobę stałem z kortlandem bo kupiec nie dojechał a ci co chcieli to grosze dawali więcej na Bronku nie jadę żeby ram stać jak widły w gnoju wszyscy bioro nie wiadomo ile sprzeda może klatkę a później gafa ze po 40 wziął a. Średnia z zamochidu to 30 albo i to nie a gdzie czas ja tam tylko tracę jak przeliczyłem a nie zarabiam wiec czym się podniecacie i kogo oszukujecie tymi cenami zawyżonymi za przemysł zawyżone expirt zawyżony płac zawyżony to tylko js tak tanio sprzedaje nie bo sami siebi sadownicy oszukują a kupiec z kupcem trzymają sztamę i się w h jak my sadownicy nie robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

Jeżeli masz przemysł w uniwersalce to masz racje. Jak się ma ładne w dobrej kondycji jabłko z kontroli to 40zł nie ma problemu. Każdy płaci. Większość jabłek na broniszach to jest towar, który się nie nadawał na export.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gustlik

Jeżeli masz przemysł w uniwersalce to masz racje. Jak się ma ładne w dobrej kondycji jabłko z kontroli to 40zł nie ma problemu. Każdy płaci. Większość jabłek na broniszach to jest towar, który się nie nadawał na export.

. Byłeś w czwartek na bronkach jak nie to nie pierdziel głupot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci Janusz ze musisz wozić super towar skoro Ci średnia z samochodu wychodzi 30 zł. bronisze 21.01. Logo g 50, cortland śr. 40 ligol 27. szampion od eksportu 38. Wrocław +/- 5 zł drożej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci Janusz ze musisz wozić super towar skoro Ci średnia z samochodu wychodzi 30 zł. bronisze 21.01. Logo g 50, cortland śr. 40 ligol 27. szampion od eksportu 38. Wrocław +/- 5 zł drożej

Zapomniałeś dodać, że podawalność we Wrocławiu 50 klatek dziennie max. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdej giełdzie jest słabo, a teraz szczególnie.

Nigdzie jak nie stoi się dzień dnia, nie wystawia faktur i nie ma kilku odmian jabłek to już się nie pohandluje, chyba, że pół darmo, ale to po co jeździć.

 

Giełdy padają, oby nie padły całkowicie, bo wtedy markety i grupy całkowicie będą robiły co będą chciały, bo wybór będzie wstawić do nich albo wywalić na pole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że wtedy maly to będzie każdy poniżej ilu hektarów, 20 czy 40?

 

Nieuniknione to jest, widzę co się dzieje choćby w takiej Warszawie, handel z ulic jest mocno goniony, a bazarki prędzej czy później zamkną wszystkie z prostego powodu, ziemia w Warszawie jest za droga i w ich miejsce powstaną biurowce, a miasto zainkasuje grube miliony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...