Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.03.2023 o 21:35, Gość Franciszek napisał:

We Włoszech upał, we Francji i Hiszpanii to samo, NL białej nie sprzedaje do PL, Helmut zapasów nie posiada a w info piszą ze Albania i Macedonia nas zaleje, chyba humorem. Nasze frukty jadą na wschód i nie wiedząc jak znajdują się u Griszy w Moskwie, i jak to się dzieje?? No.... słucham. Zakupy powtórnie ruszają od poniedziałku.

Poniedziałek już był , to jak ,  zakupy już ruszyły ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franciszek
8 godzin temu, tradekraków napisał:

Poniedziałek już był , to jak ,  zakupy już ruszyły ? :)

Ruszyły, wpierw czerwona a na sobotę auto białej po 1,45 i na przyszły tydzień w czwartek powtórka i o dziwo dla Krakusa :) ot sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cukier

Jak tam koledzy kapuściarze idzie sadzenie młodej pod włókniny? Dużo widać w Waszej okolicy? U nas w okolicy Bydgoszczy pogoda dosyć mocno pokrzyżowała plany i jest za mokro, żeby wjechać. Jeśli ma ktoś pole trochę wyżej to sadzi na siłę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
22 godziny temu, tradekraków napisał:

Kiedy ? We wrzesniu jak cebula spadnie na 0.50 ?

Póki co spada jedno i drugie no ale żeby choć przez tydzien kapusta byłą w cenie cebuli tobym chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Franciszek

Krakusy w centrum kapustę kupują, a to w worku, a to w kartonie, a to w bb, zależy kto i którego dnia, od 1,2 do 1,4/kg, sama kapusta. Nie wiem czym wy żeście tych kupców ożenili w tym Krakowie i okolicach  ale póki co u nas jest ok i niech tak zostanie👍👍👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Franciszek napisał:

Krakusy w centrum kapustę kupują, a to w worku, a to w kartonie, a to w bb, zależy kto i którego dnia, od 1,2 do 1,4/kg, sama kapusta. Nie wiem czym wy żeście tych kupców ożenili w tym Krakowie i okolicach  ale póki co u nas jest ok i niech tak zostanie👍👍👍

O czym chciałeś napisać, pewnie ty sam nie wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Franciszek

Rozjaśni, niby większość farmerów posiada przed nazwiskiem inż. lub, mgr, lub lic. ale widzę że trafiłem na sama podłogę w wymianie informacji lub niżej. Otóż zaprzecza, nie, niema problemów ze aby ten kapusty białej. Większość towaru odbiera Kraków i tu moje zdziwienie co się stało że aż w takich ilościach??? Czyżby prób wynikowych i jakościowych nie przechodziła kolego mianujacy się jako produkcyjny z tamtej  str? Formy pakowania są różne, w kartony, w worki  luz w box karton a płatne od 1,2 do 1,4/kg. Już jaśniej???? I kolego produkcyjny jeszcze jedno, kapusta schodzi, cały czas i u nas akurat jej braknie. Rób dobrze a nie gips żenisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Franciszek napisał:

Rozjaśni, niby większość farmerów posiada przed nazwiskiem inż. lub, mgr, lub lic. ale widzę że trafiłem na sama podłogę w wymianie informacji lub niżej. Otóż zaprzecza, nie, niema problemów ze aby ten kapusty białej. Większość towaru odbiera Kraków i tu moje zdziwienie co się stało że aż w takich ilościach??? Czyżby prób wynikowych i jakościowych nie przechodziła kolego mianujacy się jako produkcyjny z tamtej  str? Formy pakowania są różne, w kartony, w worki  luz w box karton a płatne od 1,2 do 1,4/kg. Już jaśniej???? I kolego produkcyjny jeszcze jedno, kapusta schodzi, cały czas i u nas akurat jej braknie. Rób dobrze a nie gips żenisz.

Przetłumacz na polski twoje drugie zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kapuściarz
6 godzin temu, Gość Franciszek napisał:

Rozjaśni, niby większość farmerów posiada przed nazwiskiem inż. lub, mgr, lub lic. ale widzę że trafiłem na sama podłogę w wymianie informacji lub niżej. Otóż zaprzecza, nie, niema problemów ze aby ten kapusty białej. Większość towaru odbiera Kraków i tu moje zdziwienie co się stało że aż w takich ilościach??? Czyżby prób wynikowych i jakościowych nie przechodziła kolego mianujacy się jako produkcyjny z tamtej  str? Formy pakowania są różne, w kartony, w worki  luz w box karton a płatne od 1,2 do 1,4/kg. Już jaśniej???? I kolego produkcyjny jeszcze jedno, kapusta schodzi, cały czas i u nas akurat jej braknie. Rób dobrze a nie gips żenisz.

Zejście jest super i dlatego na igricie jest czerwono dobrze to bylo na jesień jak bylo 1.2 z pola bez prądu odpadu i dodatkowej roboty😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...