Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.03.2023 o 21:35, Gość Franciszek napisał:

We Włoszech upał, we Francji i Hiszpanii to samo, NL białej nie sprzedaje do PL, Helmut zapasów nie posiada a w info piszą ze Albania i Macedonia nas zaleje, chyba humorem. Nasze frukty jadą na wschód i nie wiedząc jak znajdują się u Griszy w Moskwie, i jak to się dzieje?? No.... słucham. Zakupy powtórnie ruszają od poniedziałku.

Poniedziałek już był , to jak ,  zakupy już ruszyły ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franciszek
8 godzin temu, tradekraków napisał:

Poniedziałek już był , to jak ,  zakupy już ruszyły ? :)

Ruszyły, wpierw czerwona a na sobotę auto białej po 1,45 i na przyszły tydzień w czwartek powtórka i o dziwo dla Krakusa :) ot sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Cukier

Jak tam koledzy kapuściarze idzie sadzenie młodej pod włókniny? Dużo widać w Waszej okolicy? U nas w okolicy Bydgoszczy pogoda dosyć mocno pokrzyżowała plany i jest za mokro, żeby wjechać. Jeśli ma ktoś pole trochę wyżej to sadzi na siłę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, tradekraków napisał:

Kiedy ? We wrzesniu jak cebula spadnie na 0.50 ?

Póki co spada jedno i drugie no ale żeby choć przez tydzien kapusta byłą w cenie cebuli tobym chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franciszek

Krakusy w centrum kapustę kupują, a to w worku, a to w kartonie, a to w bb, zależy kto i którego dnia, od 1,2 do 1,4/kg, sama kapusta. Nie wiem czym wy żeście tych kupców ożenili w tym Krakowie i okolicach  ale póki co u nas jest ok i niech tak zostanie👍👍👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Franciszek napisał:

Krakusy w centrum kapustę kupują, a to w worku, a to w kartonie, a to w bb, zależy kto i którego dnia, od 1,2 do 1,4/kg, sama kapusta. Nie wiem czym wy żeście tych kupców ożenili w tym Krakowie i okolicach  ale póki co u nas jest ok i niech tak zostanie👍👍👍

O czym chciałeś napisać, pewnie ty sam nie wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franciszek

Rozjaśni, niby większość farmerów posiada przed nazwiskiem inż. lub, mgr, lub lic. ale widzę że trafiłem na sama podłogę w wymianie informacji lub niżej. Otóż zaprzecza, nie, niema problemów ze aby ten kapusty białej. Większość towaru odbiera Kraków i tu moje zdziwienie co się stało że aż w takich ilościach??? Czyżby prób wynikowych i jakościowych nie przechodziła kolego mianujacy się jako produkcyjny z tamtej  str? Formy pakowania są różne, w kartony, w worki  luz w box karton a płatne od 1,2 do 1,4/kg. Już jaśniej???? I kolego produkcyjny jeszcze jedno, kapusta schodzi, cały czas i u nas akurat jej braknie. Rób dobrze a nie gips żenisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Franciszek napisał:

Rozjaśni, niby większość farmerów posiada przed nazwiskiem inż. lub, mgr, lub lic. ale widzę że trafiłem na sama podłogę w wymianie informacji lub niżej. Otóż zaprzecza, nie, niema problemów ze aby ten kapusty białej. Większość towaru odbiera Kraków i tu moje zdziwienie co się stało że aż w takich ilościach??? Czyżby prób wynikowych i jakościowych nie przechodziła kolego mianujacy się jako produkcyjny z tamtej  str? Formy pakowania są różne, w kartony, w worki  luz w box karton a płatne od 1,2 do 1,4/kg. Już jaśniej???? I kolego produkcyjny jeszcze jedno, kapusta schodzi, cały czas i u nas akurat jej braknie. Rób dobrze a nie gips żenisz.

Przetłumacz na polski twoje drugie zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kapuściarz
6 godzin temu, Gość Franciszek napisał:

Rozjaśni, niby większość farmerów posiada przed nazwiskiem inż. lub, mgr, lub lic. ale widzę że trafiłem na sama podłogę w wymianie informacji lub niżej. Otóż zaprzecza, nie, niema problemów ze aby ten kapusty białej. Większość towaru odbiera Kraków i tu moje zdziwienie co się stało że aż w takich ilościach??? Czyżby prób wynikowych i jakościowych nie przechodziła kolego mianujacy się jako produkcyjny z tamtej  str? Formy pakowania są różne, w kartony, w worki  luz w box karton a płatne od 1,2 do 1,4/kg. Już jaśniej???? I kolego produkcyjny jeszcze jedno, kapusta schodzi, cały czas i u nas akurat jej braknie. Rób dobrze a nie gips żenisz.

Zejście jest super i dlatego na igricie jest czerwono dobrze to bylo na jesień jak bylo 1.2 z pola bez prądu odpadu i dodatkowej roboty😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...