Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rolnik XXL

Jeden deszcz twoim zdaniem zmieni cenę chociaż  by rosła to normalne o tej porze nie panikuj  trzymaj cenę jest wyjątkowy rok na kapustę  trzeba to wykorzystać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Masa kapusty jechało na południe Europy bo tam latem 40 stopni było przez długi czas . Teraz przejścia pozalewane , mosty pozrywane to i pewnie chwilowo stanie export

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik xxl
40 minut temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Masa kapusty jechało na południe Europy bo tam latem 40 stopni było przez długi czas . Teraz przejścia pozalewane , mosty pozrywane to i pewnie chwilowo stanie export

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Na środę miałem szykować auto w boxach po 1,1 i przed chwilą dostałem telefon że auta nie przejadą do celu bo powodzie w Rumunii i drogi nieprzejezdne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Na środę miałem szykować auto w boxach po 1,1 i przed chwilą dostałem telefon że auta nie przejadą do celu bo powodzie w Rumunii i drogi nieprzejezdne

Po 1.1zł dziś to jak 15 lat temu po 11gr więc cienko jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dreamer

Żyjecie w świecie fantazji kapusta była jest i będzie tania kto się jara zetem za kg w tych czasach . 3zl w hurcie  co rok dacie radę ? czy mental wam nie pozwoli i zostaniecie na kolejne lata z max 1zl  bo wam starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik xxl
Godzinę temu, Gość Dreamer napisał:

Żyjecie w świecie fantazji kapusta była jest i będzie tania kto się jara zetem za kg w tych czasach . 3zl w hurcie  co rok dacie radę ? czy mental wam nie pozwoli i zostaniecie na kolejne lata z max 1zl  bo wam starczy.

Nie wiem  w jakim  ty zyjesz  świecie ale ja za kapustę  nieraz pokupilem nowe ciągniki isamochody co sądzę  małe ilości tylko że nie prowadzę żadnych hurtow  tylko detal ten sezon zaczynam 3 zprzodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik xxl

Ale Zgoda był  i taki rok że część sprzedałem  po swoich klientach  a około 20 ton zostawiłem w polu bo chcieli po 100 zł tona dawałem po 80 zł ale żeby sami zebrali ale jakoś nie przeszło i się  przeżyło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Ciekawe co to będzie na wiosnę z kapustą ? Bo i z Sieradza i z ziemi Łęczyckiej masa kapusty wyjeżdża  z kraju i ssanie coraz większe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Co roku słyszę jak tylko zrobi się lekkie ssanie to rolnicy podnietę łapią i od razu  to jest ten rok na cenę a na końcu okazuje się ze ch... babki szczelił ceny nie będzie. A wiem jedno jak mówią że czegoś nie będzie to będzie tego w ch.... . Pozdrowienia dla rolników i handlarzy zacznijcie się w końcu wzajemnie szanować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Jedzie i to na potęgę . Nawet jedzie słabej jakości bo lepszej jest jak na lekarstwo .

A z wciornastkiem też?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
9 godzin temu, Gość Jacek napisał:

Charsznica zaczyna cięcie piękne głowy oraz piękne przerosty nasiona zarażone nic nie pomogli magicy 

Podobno wszystko gnój 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Borys
22 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Podobno wszystko gnój 

Witam  doradźcie  mam 1 ha ładnej kapusty i już wyżynace sępy  mnie molestują  żeby im wycinać  cena 1 zł  do  hurtu  ale w okolicy nikt nie ma towaru  wszyscy lamentujom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Teraz na jesieni to i trochę tej kapusty będzie i dla naszych i dla zagranicznych sępów , tylko ciekawe z kąt wezmą  wiosną jak wszyscy chcą kupić bo wszędzie nieurodzaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...