Skocz do zawartości

Bankructwo


Gość sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sadownik

 31 sierpnia 2015r Sąd  ogłosił upadłość grupy producenckiej  "JABŁUSZKO" Informacja z gazety "NAD WISŁĄ"

Pieniędzy na zapłate za owoce  nie zobaczymy. Bo nie ma majątku wszystko na kredytach

 

Znowu nas oszukali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Oszukany

Polfrut w Łęczeszycach też pada . Nie wypłacili dostawcom za owoce z2013 i 2014 roku.Ja nie dostałem należnych mi 90 tys zł. Już tam jabłek nie zawiozę...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SuperTank

Jaki morał z tego, że najlepiej handlować po trochu to tu to tam, przynajmniej gdzieś wypłacą inaczej odstawia się w jedno miejsce, ale jak nie wypali to kupa kasy w błocie leży i nie można jej już odzyskać.

Inna sprawa jak się wydaje będą dalej upadać inne grupy za dużo jest i wiele jest ich przeinwestowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki morał z tego, że najlepiej handlować po trochu to tu to tam, przynajmniej gdzieś wypłacą inaczej odstawia się w jedno miejsce, ale jak nie wypali to kupa kasy w błocie leży i nie można jej już odzyskać.

Inna sprawa jak się wydaje będą dalej upadać inne grupy za dużo jest i wiele jest ich przeinwestowanych.

Też tak uważam grupy będą padały, są przeinwestowane i konkurują ze sobą ceną przez co mają małe zyski ( a przeinwestowane grupy maja ogromne koszty stałe)

Im piękniejszy gabinet ma prezes i sekretarka marmury, skórzane fotele ) tym więcej muszą płacić bankom i tym mniej zapłacą za jabłka lub póżniej lub wcale.

Bo bank swoje odbiera w pierwsze kolejności. A dostwcy jabłek na końcu, choć powinno być odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ToNieJa

Też tak uważam grupy będą padały, są przeinwestowane i konkurują ze sobą ceną przez co mają małe zyski ( a przeinwestowane grupy maja ogromne koszty stałe)

Im piękniejszy gabinet ma prezes i sekretarka marmury, skórzane fotele ) tym więcej muszą płacić bankom i tym mniej zapłacą za jabłka lub póżniej lub wcale.

Bo bank swoje odbiera w pierwsze kolejności. A dostwcy jabłek na końcu, choć powinno być odwrotnie

Nie da rady nie ma takiej opcji ani frakcji na wiejskiej tam interesów banków pilnuje człowiek wynajęty przez banki niejaki Rysiek (nie ten z klanu ten z banku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Mateusz

Polfrut w Łęczeszycach też pada . Nie wypłacili dostawcom za owoce z2013 i 2014 roku.Ja nie dostałem należnych mi 90 tys zł. Już tam jabłek nie zawiozę...???

Jakaś windykacja była? Zawsze można spróbować i po trochu odzyskiwać . Ewentualnie srzedać dług i odzyskać przynajmniej część zadłużenia ;)

Ja tak zrobiłem, sprzedałem dług, odzyskałem niecałe 50% . Skontaktuj się ze mną przez maila, podam kontakt i namiary

matijankowiak95@gmail.com 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...