Skocz do zawartości

Oszust ze Skoraszewic


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę przestrzec wyszytkich przed oszustem, który "kupuje" skrzynki jedynki. Zaliczkę wpłaca szybko, lecz po odebraniu towaru na pieniądze nie można się doczekać. Ostatnio ogłosił się na igrit pod nazwą: GS z Mazowieckiego pod numerem telefonu 530.... Jestem pewnien że nie jest to jego jedyny numer telefonu, dlatego podaje jego dane: ... Pępowo, woj. Wielkopolskie. W moim przypadku z 2670zł zapłacił 400zł .   

Edytowane przez IGRiT
usunięto dane osobowe na żądanie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, chcę przestrzec wyszytkich przed oszustem, który "kupuje" skrzynki jedynki. Zaliczkę wpłaca szybko, lecz po odebraniu towaru na pieniądze nie można się doczekać. Ostatnio ogłosił się na igrit pod nazwą: GS z Mazowieckiego pod numerem telefonu 530... . Jestem pewnien że nie jest to jego jedyny numer telefonu, dlatego podaje jego dane: ..., Pępowo, woj. Wielkopolskie. W moim przypadku z 2670zł zapłacił 400zł .   

Mnie również oszukał. Proszę o kontakt pod numerem tel. 721 653 677.

Edytowane przez IGRiT
usunięto dane osobowe na żądanie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę przestrzec wyszytkich przed oszustem, który "kupuje" skrzynki jedynki. Zaliczkę wpłaca szybko, lecz po odebraniu towaru na pieniądze nie można się doczekać. Ostatnio ogłosił się na igrit pod nazwą: GS z Mazowieckiego pod numerem telefonu 530.... Jestem pewnien że nie jest to jego jedyny numer telefonu, dlatego podaje jego dane: ... Pępowo, woj. Wielkopolskie. W moim przypadku z 2670zł zapłacił 400zł .   

potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Niezerejstorwany użytkownik, tzw. Gość napisał do nas, że:

 

"prosze o wycofanie ponieważ wszystko jest uregulowane wiec te wpisy powinny bys usunięte ponieważ są bezpodstawne"

 

Prosimy osoby zainteresowane o wypowiedzenie się w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...