Skocz do zawartości

Wagoworkownica


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lubelskie
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Co sądzicie o wagoworkownicy Sorpac?

Kupiłem w tym roku wagę + raszlownice Sorpac AWRM02 i jestem zadowolony. Zajmuje stosunkowo mało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek
55 minut temu, Gość lubelskie napisał:

Kupiłem w tym roku wagę + raszlownice Sorpac AWRM02 i jestem zadowolony. Zajmuje stosunkowo mało miejsca.

Też jestem zainteresowany zakupem maszyny waga plus raszlownica z firmy Sorpac..można widzieć z jakiej miejscowości dokładnie jesteś kolego? może mógł bym podjechać gdyby była możliwość zobaczyć jak pracuje na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MmmPpp100100100

Czyż nie lepiej i przede wszystkim uczciwie byłoby zarejestrować się i zapłacić parę groszy administratorowi , niż w taki sposób uprawiać kryptoreklamę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek
4 godziny temu, Gość lubelskie napisał:

Kupiłem w tym roku wagę + raszlownice Sorpac AWRM02 i jestem zadowolony. Zajmuje stosunkowo mało miejsca.

Możesz podac ile zaplacilesz za wagoworkownice i raszlownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Witam. Mam wagoworkownice i raszlownice z domaszu i nie narzekam. Wydajność na godzinę 2-3 ton sortując na bieżąco, zależy jaki ziemniak. Jeśli pakuję z BB można spakować 250 worków po 15kg ale muszą być dwie osoby do układania worków. Jeśli chodzi o przeważanie to zależy od tego jaki gruby jest ziemniak i jaki ustawi się program w wagoworkownicy. Zazwyczaj jest to średnio 1-2% od ustawionej wagi w programie. Przy grubym ziemniaku   max 3%. 

A więc jak ktoś pisze że maszyna przeważa 10% to nie ma zielonego pojęcia i nigdy nawet nie stał koło takiej maszyny. Proste liczenie 

15kg +10%=16,5kg średnio czyli czasmi musiała by z ważyć 15,5kg a czasami 17,5kg a to jest nie realne ponieważ nie ma takich worków ze szpuli żeby tyle weszło, nie przeszło by przez zaszywarke chyba że ta waga a szpula na 25kg,to tak. 

Ja mam ustawione na 15,05kg w systemie musi być czyli po zważeniu tej wagi waga się zatrzymuje, stabilizuje i wysypuje bo jest już zadane minimum albo czasami po stabilizacji robi się 15,00kg i wtedy taśma dowarzająca dorzuca. Przy tym ustawieniu waga wacha się od 15,05kg do 15,40kg, czasami trafi się że brakuje akurat 0,05kg i dorzuci jednego ziemniaka który ma 0,7kg ale to sporadycznie, złośliwość rzeczy martwych. Pozdrawiam wszystkich ziemniaczany. 

A ten co pisał te 10% to niech nie zazdrości tylko sobie kupi i wtedy może komentować i wystawiać opinie na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...