Skocz do zawartości

Ceny Śliwek 2020


Gość Wgr

Rekomendowane odpowiedzi

Egipt już stanął nie idzie jabłko małe zapotrzebowanie,  turystyka stoi covit itp.

Na jesieni wam pisałem będzie tak jak że śliwką z kontroli można było po 2.50 wziąć a później się prosili po 1.50.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
1 godzinę temu, Gość Wgr napisał:

Egipt już stanął nie idzie jabłko małe zapotrzebowanie,  turystyka stoi covit itp.

Na jesieni wam pisałem będzie tak jak że śliwką z kontroli można było po 2.50 wziąć a później się prosili po 1.50.

 

Jak się sprzedaje w październiku kiedy jest pełno zwykłych chłodni i towar miękki to może i tak, kto miał jakość i sprzedawał w listopadzie to wziął hajs.

Czasy sprzedawania śliwki do listopada i brania pieniędzy to już przeszłość, teraz albo w listopadzie bierze się pieniądze albo wcześniej jest z tego cały uj, no chyba, że nie ma, ale rozmawiamy o normalnym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kupiec napisał:

Jak się sprzedaje w październiku kiedy jest pełno zwykłych chłodni i towar miękki to może i tak, kto miał jakość i sprzedawał w listopadzie to wziął hajs.

Czasy sprzedawania śliwki do listopada i brania pieniędzy to już przeszłość, teraz albo w listopadzie bierze się pieniądze albo wcześniej jest z tego cały uj.

Co ty bredzisz bdfie ja sprzedałem z kontroli 2.5 prezydent 3 top hit w pażdzierniku na tiry w domu. Później było już tylko gorzej jak odpisujesz to używaj wartości liczbowych. Co to znaczy w ,,listopadzie wziął hajs  ,,? W listopadzie to wegierke do lasów sypali.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kupiec napisał:

W listopadzie to top hita za 4zł,a prezydenta za 3,50 to można było sprzedać aby dawaj.

Już ci pisałem listopad 2020 był zimny deszczowy śliwka się skumulowała  i ogólnie nie było ceny a jak stoisz cały rok na bronkach i zobaczyłeś że ktoś jednego dnia sprzedał busa w tych pieniądzach bo mu się zwyczajnie udało to nie oznacza że wziął hajs.  Wielu się ogłaszało na IGRIT sprzedać sliwke import co trzymali we własnych komorach i nie było zainteresowania . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Gość Wgr napisał:

Już ci pisałem listopad 2020 był zimny deszczowy śliwka się skumulowała  i ogólnie nie było ceny a jak stoisz cały rok na bronkach i zobaczyłeś że ktoś jednego dnia sprzedał busa w tych pieniądzach bo mu się zwyczajnie udało to nie oznacza że wziął hajs.  Wielu się ogłaszało na IGRIT sprzedać sliwke import co trzymali we własnych komorach i nie było zainteresowania . 

Generalnie kto przechytrzył i trzymał do grudnia to dziki skarmial.

Spora część sadowników co kupiła całe komory śliwki umoczyla.importerzy też za wiele nie zarobili.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zenek
34 minuty temu, Prorok napisał:

Generalnie kto przechytrzył i trzymał do grudnia to dziki skarmial.

Spora część sadowników co kupiła całe komory śliwki umoczyla.importerzy też za wiele nie zarobili.

 

Śliwka to nie jabłko za stodołem nie wysypię się.jest duże scanie na przemysł.A ludzie dużo tego mają zachód nawet dobrze płacji i jest zadowolony ze cały rok w Polsce mogą kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Wgr napisał:

Już ci pisałem listopad 2020 był zimny deszczowy śliwka się skumulowała  i ogólnie nie było ceny a jak stoisz cały rok na bronkach i zobaczyłeś że ktoś jednego dnia sprzedał busa w tych pieniądzach bo mu się zwyczajnie udało to nie oznacza że wziął hajs.  Wielu się ogłaszało na IGRIT sprzedać sliwke import co trzymali we własnych komorach i nie było zainteresowania . 

Jak jesteś wgr to powinieneś wiedzieć ile było śliwki w okolicach importowanej w chłodniach, kto ją sprzedawał i w jakich pieniądzach szła w listopadzie.

A jak nie wiesz to zwyczajnie siedź cicho.

 

Ps. Na Broniszach jestem kilkanaście razy w roku, głównie w lato i to po to by kupić lub znaleźć kogoś kto ma dużo jakiś miękkich, a nie sprzedać, więc średnio trafne twoje spostrzeżenia. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Prorok napisał:

Generalnie kto przechytrzył i trzymał do grudnia to dziki skarmial.

Spora część sadowników co kupiła całe komory śliwki umoczyla.importerzy też za wiele nie zarobili.

 

Jak się skupuje gówno jak leci, to się gówno wyjmuje i gówno zarabia, kto miał towar za***isty zarobił, ale takiego po 1,75 ani 2zł się do kontroli nie schowało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...