Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

prima warka


Gość monika

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba najgorsza grupa w terenie,w tym roku tam gdzie nie było gradu jabłko jest piękne,z 6t. dostarczonego loba do primy,wyszło mi 1600kg jabłka dobrego,resztę przemysł za który zapłacili mi po 14gr.,jeśli ktoś miał podobne przejście proszę pisać,ja osobiście sprawę kieruję do Rzecznika Konsumentów,poczekam na wynik jeśli to nie pomoże składam zawiadomienie do prokuratury,mam dokumenty przyjęcia oraz rozliczenie z sortowania,nie zamierzam pracować na darmozjadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

To prawda. Miałem w ubiegłym sezonie tą nie przyjemność oddać na sortowanie Idareda. Z 20 ton wyszło 9 ton dobrego reszta przemysł. Oddałem świadomie, licząc się z odsortem jak to bywa na sortowni, ale to co wyszło po przesortowaniu to był jakiś żart. Żeby było jasne to np na 20 losowo wybranych jabłek 9 dobrych, 11 przemysł. ŻĄRT na pewno tak nie było wiem co oddawałem do sortowania. Na szczęście w okolicach Warki z kim by się nie rozmawiało to każdy omija tą grupę, Teraz warto było by żeby panowie z tej grupy zadali Sobie pytanie, kto im zawiezie jak sytuacja na rynku się wy normuje???? NIKT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni koledzy,zwracam się do tych którzy mają ładne jabłko,nie oddawajcie tym złodziejskim grupom owocu za darmo,ładnego jabłka w całym kraju jest mało,70% to jabłko po gradzie, z wtórniakiem i drobne,oni o tym wiedzą i się ogłaszają aby skupić z rynku ładne jabłko a szczegulnie PRIMA WARKA największy przekręt w okolicy,za ładne jabłko będą jakieś pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni koledzy,zwracam się do tych którzy mają ładne jabłko,nie oddawajcie tym złodziejskim grupom owocu za darmo,ładnego jabłka w całym kraju jest mało,70% to jabłko po gradzie, z wtórniakiem i drobne,oni o tym wiedzą i się ogłaszają aby skupić z rynku ładne jabłko a szczegulnie PRIMA WARKA największy przekręt w okolicy,za ładne jabłko będą jakieś pieniądze

Miałem i ja z primą do czynienia,na przemysł odrzucili 90% jabłka i zapłacili mi po 15 gr,a to dlatego że oni sprzedają po 22gr,włosy mi się zjerzyły jak zobaczyłem rozliczenie z sortowania,omijajcie prime w warce szerokim łukiem,życze im aby zbankrutowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i ja z primą do czynienia,na przemysł odrzucili 90% jabłka i zapłacili mi po 15 gr,a to dlatego że oni sprzedają po 22gr,włosy mi się zjerzyły jak zobaczyłem rozliczenie z sortowania,omijajcie prime w warce szerokim łukiem,życze im aby zbankrutowali.

 

Kolego, zapomniales sie przelogowac na drugie konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...