Skocz do zawartości

Windykacja czy ściema ?


Gość Rolnik z centrum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rolnik z centrum

Kila razy ogłosiłem sprzedaż swych produktów na Giełdzie Rolnej  , firma windykująca  ( )&Soltum ) powołując się na ten portal odezwała  się do mnie z zapytaniem czy nie mam jakiegoś dłużnika i z ofertą odzyskania pieniędzy . Po kilku telefonicznych   namowach i ustnej gwarancji  odzyskania kasy w moim przypadku wpłaciłem 4000zł by wszystko "prawnie  " się odbyło . Dwa lata minęły i ani 4000zł ani długu nie odzyskałem .

Komuś pomogli , czy też jak u mnie oskubali ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Mieczysław Miszczak  ten od krzywego buraka . Mam umowy między mną i tą firmą i 4000 w plecy więcej , a w rozmowach wstępnych  gwarancję odzyskania moich należności ze względu na "czytelność " sprawy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Kila razy ogłosiłem sprzedaż swych produktów na Giełdzie Rolnej  , firma windykująca  ( )&Soltum ) powołując się na ten portal odezwała  się do mnie z zapytaniem czy nie mam jakiegoś dłużnika i z ofertą odzyskania pieniędzy . Po kilku telefonicznych   namowach i ustnej gwarancji  odzyskania kasy w moim przypadku wpłaciłem 4000zł by wszystko "prawnie  " się odbyło . Dwa lata minęły i ani 4000zł ani długu nie odzyskałem .

Komuś pomogli , czy też jak u mnie oskubali ???

Też miałem ofertę od nich, nie skorzystałem....wybrałem sąd i ......zaraz minie dwa lata a nadal sprawa w toku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Guest Rolnik z centrum said:

Kila razy ogłosiłem sprzedaż swych produktów na Giełdzie Rolnej  , firma windykująca  ( )&Soltum ) powołując się na ten portal odezwała  się do mnie z zapytaniem czy nie mam jakiegoś dłużnika i z ofertą odzyskania pieniędzy . Po kilku telefonicznych   namowach i ustnej gwarancji  odzyskania kasy w moim przypadku wpłaciłem 4000zł by wszystko "prawnie  " się odbyło . Dwa lata minęły i ani 4000zł ani długu nie odzyskałem .

Komuś pomogli , czy też jak u mnie oskubali ???

No dobrze a jakąś umowę masz? Chyba bez umowy tych 4k nie przelałeś?

Dzwoniłeś do nich w tej sprawie? Jak się tłumaczą?

Tak pytam aby mieć pełniejszy obraz sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Ja też dwa tata temu z nimi tę umowę podpisałem . Przed wpłatą tych 4000zł to dzień w dzień mnie ponaglali z bajeczką że to błaha sprawa i z jej wygraniem to żadnego problemu nie będzie , teraz się dowiaduję że sprawa przegrana . Ja sam tę kasę odzyskam , tylko chciałem by to panowie w białych kołnierzykach  zrobili bo to od sąsiada zaliczkę na zakup gruntu jest ta  kasa . Na wszystko mam umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 2 years later...
Gość Rolnik z centrum

Minęły kolejne dwa lata i firma Soltum nie zrobiła w mojej sprawie kompletnie nic . Nagabywali mnie , nagabywali by kasę wpłacić bo sprawa prozaicznie prosta i łatwa do rozwiązania na moją korzyść . Kasa wpłacona i koniec kontaktu . Zwykli naciągacze !! Aż mnie dziwi że IGRIT ma takiego partnera .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość Zbigniew Gorgolewski

Jestem klientem w/w firmy, nie wiem kto pisze te opinie, absolutnie nie polecam, obiecywanie gruszek na wierzbie przez pracowników tej firmy typu : zwrot  pieniędzy otrzymasz po 2 gór a 3-ch m-cach od podpisania umowy,  kasa przy podpisaniu umowy oczywiście z góry dla Soltum( niby na obsługę prawną) ich prawnik z drugiego końca Polski pisze jakieś bzdury na pozwie no i oczywiście na rozprawy się nie stawia. Sąd odrzuca pozwy, ze strony Soltum cisza, nadmienię ,że moją sprawę prowadzi chyba czwarty już pracownik.
Ludzie nie dajcie się wkręcać firmie Soltum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...