Skocz do zawartości

Cięcie 2021


SAD11

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SAD11 napisał:

Witam, jakie stawki w tym roku?

Zależy od regionu.od 120 do 250.stawka stawce nie równa.zalezy jeszcze jak kto umie ciąć.sa ekipy po 120 ale ten tak jak się nauczyli ma starych masadzeniach 30 lat temu co dyskwalifikuje na starcie.o alkoholu nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 1 month later...

Proszę administrację o sprawdzenie IP 3 ostatnich wpisów. Mogę się założyć o flaszkę że ta sama osoba zadała pytanie i na nie odpowiedziała :D 

 

 

---

Od Administracji:

Piotr i Jan mają te same IP ale podali troche inne ceny więc ...

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Piotrem i Janem nie mam nic wspólnego więc ta sama osoba nie zadała pytania i na nie nie odpowiedziała. Nie wiem co złego jest w tym pytaniu. Chcę się dowiedzieć jakie są realne stawki. Co w tym złego? Jak znasz stawki to odpowiedz zamiast doszukiwać się jakichś teorii spiskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość nok napisał:

Proszę administrację o sprawdzenie IP 3 ostatnich wpisów. Mogę się założyć o flaszkę że ta sama osoba zadała pytanie i na nie odpowiedziała :D 

 

 

---

Od Administracji:

Piotr i Jan mają te same IP ale podali troche inne ceny więc ...

A może jesteśmy z innych regionów???

za 200 zł w mojej okolicy to możesz sklepowego zatrudnić.

Chcesz kogoś kto ma choćby minimalne pojęcie o cięciu to musisz zapłacić 250.

Do listwy lub pily nie każdy sad się nadaje i są zapisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość s
1 godzinę temu, Gość Jogi napisał:

Z Piotrem i Janem nie mam nic wspólnego więc ta sama osoba nie zadała pytania i na nie nie odpowiedziała. Nie wiem co złego jest w tym pytaniu. Chcę się dowiedzieć jakie są realne stawki. Co w tym złego? Jak znasz stawki to odpowiedz zamiast doszukiwać się jakichś teorii spiskowych.

Realne stawki to 200-250 płn 8h pracy lub przebywania w sadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Najlepiej to z 300zl+ obiad,dojazd,przerwa wliczona,fajka co godzinę i przerwa po 5min przy gospodarzu,jak sami to 20min,sekatory najlepiej gospodarza,super jakby były elektryki i najlepiej jeszcze nie te NO Name…——>.99% tych bałwanów nie potrafi wogole ciac,tną ale w ch… !!!Poprosze ekipę do mlodego sadu,która ładnie wytnie i wyklika-są chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cięciarz
1 godzinę temu, Gość Robol napisał:

Najlepiej to z 300zl+ obiad,dojazd,przerwa wliczona,fajka co godzinę i przerwa po 5min przy gospodarzu,jak sami to 20min,sekatory najlepiej gospodarza,super jakby były elektryki i najlepiej jeszcze nie te NO Name…——>.99% tych bałwanów nie potrafi wogole ciac,tną ale w ch… !!!Poprosze ekipę do mlodego sadu,która ładnie wytnie i wyklika-są chętni?

Sam zrób jak jesteś taki mądry. postój na mrozie,podnoś łapy do góry zobaczymy ile przerw będziesz potrzebować.

Bo w necie to każdy mądry, wszystko sam za darmo zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Sadownik karczownik

Pierwszy raz o tej

porze przyjeżdzają na podwórko jakies randomowe „ekipy” i szukają roboty, owoce tanie, CINCIORZE bez pojęcia i wątroby chcą kupę kasy to jest tego efekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...