Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Okolice Wrocławia napisał:

Do 20 czerwca jeszcze daleko nie podniecaj się tak mocno .Jak nie potrafisz swojego towaru dobrze sprzedać to nie sadz mądralo

typowe teksty cwaniaczka z busa ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wrocławia
25 minut temu, A_2 napisał:

typowe teksty cwaniaczka z busa ..

Przyczepka wożę ziemniaki ,pasuje potentacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrkRybitwy
2 godziny temu, Gość Okolice Wrocławia napisał:

Do 20 czerwca jeszcze daleko nie podniecaj się tak mocno .Jak nie potrafisz swojego towaru dobrze sprzedać to nie sadz mądralo

Czyli temat aktualny i dograny ?? 

Podtrzymujesz że płacisz 25 ?? 

No ja akurat umiem liczyc - Ty nie już to pokazałeś dlatego z chęcią sprzedam Ci po te 25 żebyś też zarobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kra
4 godziny temu, Gość Kiliam napisał:

Przecież ziemniak będzie drogi sam kupię po 25

Na jesień 10 zł max w tym roku zarobek tylko na wczesnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość Kra napisał:

Na jesień 10 zł max w tym roku zarobek tylko na wczesnym

Na jesień - pewne info, lądują kosmici, będą brać tylko ziemniaki w tęczowych workach ..Po co pisać takie bzdurne wypowiedzi?

Na dziś cena ziemniaka z domu, klient detal 3 zł/kg, odmiana Lord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wrocławia
3 godziny temu, Gość KrkRybitwy napisał:

Czyli temat aktualny i dograny ?? 

Podtrzymujesz że płacisz 25 ?? 

No ja akurat umiem liczyc - Ty nie już to pokazałeś dlatego z chęcią sprzedam Ci po te 25 żebyś też zarobił.

Ludzie z twojej okolicy są znani z chytrości ,jak .. ziemniaka bez głowy i nie masz co z nim zrobić to możesz je stalerzować a nie szukać głubszego od siebie .Może coś cię to nauczy na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kra
Godzinę temu, A_2 napisał:

Na jesień - pewne info, lądują kosmici, będą brać tylko ziemniaki w tęczowych workach ..Po co pisać takie bzdurne wypowiedzi?

Na dziś cena ziemniaka z domu, klient detal 3 zł/kg, odmiana Lord

No niestety nie trzeba być kosmitą żeby przewidzieć z pewnym marginesem błędu oczywiste rzeczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrkRybitwy
1 godzinę temu, Gość Okolice Wrocławia napisał:

Ludzie z twojej okolicy są znani z chytrości ,jak najebałeś ziemniaka bez głowy i nie masz co z nim zrobić to możesz je stalerzować a nie szukać głubszego od siebie .Może coś cię to nauczy na przyszłość

Ale ja mam co robić i ja nie narzekam  :) tylko czemu mam nie sprzedać drożej i przy okazji dać zarobić bliźniemu :) skoro Ty masz zbyt po 35, do 20 swoje włókniny przekopiesz mówiłeś tydzień temu że masz końcówki więc przy takim zejściu Ci wcześniej braknie ale dobra już niech będzie ten dwudziesty. 

Wilk syty i owca cała, trzeba się wspierać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wrocławia
47 minut temu, Gość KrkRybitwy napisał:

Ale ja mam co robić i ja nie narzekam  :) tylko czemu mam nie sprzedać drożej i przy okazji dać zarobić bliźniemu :) skoro Ty masz zbyt po 35, do 20 swoje włókniny przekopiesz mówiłeś tydzień temu że masz końcówki więc przy takim zejściu Ci wcześniej braknie ale dobra już niech będzie ten dwudziesty. 

Wilk syty i owca cała, trzeba się wspierać :)

 

Możesz mi jutro  na Wrocław przywieźć po te 25zl  za worek 5t, jak to sprzedam bez problemu .Biały worek i czarnoziem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marian

Na każdym forum powinien być obowiązek rejestracji, ukróciłoby to przepychanki słowne takie jak wyżej. Głupiego z głupszym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrkRybitwy
4 godziny temu, Gość Okolice Wrocławia napisał:

Możesz mi jutro  na Wrocław przywieźć po te 25zl  za worek 5t, jak to sprzedam bez problemu .Biały worek i czarnoziem.

 

To wy jeszcze na etapie białego worka jesteście.

To już rozumiem skąd 35 zł na teraz bo za 25 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Marian napisał:

Na każdym forum powinien być obowiązek rejestracji, ukróciłoby to przepychanki słowne takie jak wyżej. Głupiego z głupszym ...

jestem ZA, od dawna! @Marian - daj przykład i zarejestruj się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wrocławia
4 godziny temu, Gość KrkRybitwy napisał:

To wy jeszcze na etapie białego worka jesteście.

To już rozumiem skąd 35 zł na teraz bo za 25 kg.

20kg ,zawsze tak było we Wro kto te rude ziemniaki w siatce będzie jadł ? Byki ?Słońce przygrzeje trochę i nikt nie chce tego syfu u nas w siatce .To ty chyba młody szczyl jesteś skoro nie wiesz takich rzeczy ,przecież z 15 lat temu latali od was lublinkami po towar na Wrocław 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafaelllo

Witam. Mam pytanie jak u was z zaraza czy mocno atakuje bo z moich obserwacji widzę że co niektóre plantacje mimo ochrony to zaraz będą gole rajki.  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Gość Rafaelllo napisał:

Witam. Mam pytanie jak u was z zaraza czy mocno atakuje bo z moich obserwacji widzę że co niektóre plantacje mimo ochrony to zaraz będą gole rajki.  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 

Nie, nie jest jakoś źle jak do tej pory z zarazą w ziemniaku, póki co zdrowe. Takie pytanie do kolegów rolników, po ile sprzedajecie z domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skup ziemniaka

Gość Handlarz Ty jesteś na tym forum największy kretyn i popierdółka a nie handlarz, poważny koleś to nie siedzi na forum i nie wypisuje głupoty tylko zajmuje się pracą, więcej razy nie wejdę na to forum bo czuję się jak w gimnazjum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Gość Jarek
2 godziny temu, Gość Handlarz napisał:

Dalej ... Jeszcze tydzień i worek 10zl/15kg. Tak się chłopa robi.

No tak raczej będzie a na jesień 4 zł worek a w sklepie 2.5 zł/kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
13 godzin temu, Gość Rafaelllo napisał:

Witam. Mam pytanie jak u was z zaraza czy mocno atakuje bo z moich obserwacji widzę że co niektóre plantacje mimo ochrony to zaraz będą gole rajki.  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 

Holendrów praktycznie już nie ma, kropienie co dwa dni i jeszcze potęguje chorobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ggg
13 godzin temu, A_2 napisał:

Nie, nie jest jakoś źle jak do tej pory z zarazą w ziemniaku, póki co zdrowe. Takie pytanie do kolegów rolników, po ile sprzedajecie z domu?

25zł z domu idzie dostać jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...