Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Sieradzak napisał:

Nie dzięki.Troche bierze hurtownia i resztę na giełdzie opylam.Jestem z cena na bieżąco i dlatego te bzdury handlarzy mnie tu lekko wku....

:) luzik, takie tam tanie zagrywki mające na celu wpłynięcie na rynek, ale tak jak piszesz każdy z ceną jest na bieżąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielkopolski handlarz
4 godziny temu, A_2 napisał:

Spokojnie sprzedać można po 2 zł luz, przed sortowaniem. 

2 zł luz to było w tamtym tygodniu w tej chwili 1.6 i to oczywiście po spakowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielkopolski handlarz
12 minut temu, A_2 napisał:

Bajka z mchu i paproci ..

Wiem że każdy by chciał te 2 zł ale niestety taka jest prawda a jak mi nie wierzysz to podzwoń sobie do firm pakujących  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielkopolski handlarz
1 minutę temu, A_2 napisał:

Wczoraj poszło 6 ton, po dwójce .. prosto z przyczepy i jeszcze w pośpiechu. Nie musisz wierzyć. 

Chyba na giełdzie w Gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aż tam jeździsz po ziemniaka??!! :o :D :D :D Szczerze współczuje! :D Wiem że was handlarzy tyłek szczypie, im taniej u rolnika, tym lepsza marża, ale niestety - ziemniaka w tym roku brak i trzeba płacić, albo zająć się handlem styropianem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Masters

Uwaga Rolnicy zmowa cenowa trwa, markety od przyszłego tygodnia zaczynają oferować 25zł za worek, prąd w górę, paliwo po 6zl polifoska 4200 za tonę coś stanioło się pytam? Jak będą takie obniżki jak na ziemniakach to do jesieni będziemy mieć 0.60grosików. Panowie i Panie apeluje o rozwagę i w tym tygodniu spowolnienie kopania jak oni z nami tak my z nimi. Stary ziemniak potrafił kosztować 2zł za kg a młodego chcecie oddać poniżej 2, przykra sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Scania ESI
Godzinę temu, Gość Wielkopolski handlarz napisał:

Wiem że każdy by chciał te 2 zł ale niestety taka jest prawda a jak mi nie wierzysz to podzwoń sobie do firm pakujących  

Tez jestem Rolnikiem ale dużo firm pakujących to zwykli złodzieje na procencie zmawiają się między sobą byle chłopu kasy nie dać!!!! , mnie takie babole nie interesują co sezon sezon najmuje tira i wożę do Gdyni na Renka w tym tygodniu 40zl worek dziękuję i pozdrawiam właśnie pije piwo w Sopocie 🍻🍺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielkopolski handlarz
18 minut temu, Gość Scania ESI napisał:

Tez jestem Rolnikiem ale dużo firm pakujących to zwykli złodzieje na procencie zmawiają się między sobą byle chłopu kasy nie dać!!!! , mnie takie babole nie interesują co sezon sezon najmuje tira i wożę do Gdyni na Renka w tym tygodniu 40zl worek dziękuję i pozdrawiam właśnie pije piwo w Sopocie 🍻🍺

Tylko do tych złodziei sami nie raz i nie dwa dzwonicie oferując 10 gr taniej niz jest w skupie żeby tylko od was brali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Gość Scania ESI napisał:

Tez jestem Rolnikiem ale dużo firm pakujących to zwykli złodzieje na procencie zmawiają się między sobą byle chłopu kasy nie dać!!!! , mnie takie babole nie interesują co sezon sezon najmuje tira i wożę do Gdyni na Renka w tym tygodniu 40zl worek dziękuję i pozdrawiam właśnie pije piwo w Sopocie 🍻🍺

Proponuję się wzajemnie szanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gość Gosc napisał:

W tym roku trzeba trzymac cene i cos zarobic bo w przyszlym moze dojsc amatorow kwasnych jablek i nie bedzie interesu

no taki to los, jak tanio to jesteśmy fajni, jak nam raz na 5 lat zrobi się cena, to nas od najgorszych ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henryk
5 godzin temu, A_2 napisał:

no taki to los, jak tanio to jesteśmy fajni, jak nam raz na 5 lat zrobi się cena, to nas od najgorszych ..

Cena jest i będzie, nie ma towaru za granicą, wogle są braki ziemniaka w świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AgroSĄD!!!!
16 godzin temu, A_2 napisał:

Proponuję się wzajemnie szanować.

Żeby kogoś szanować On musi szanować Ciebie!!!!inaczej to nie działa. Teraz skupują zewsząd starucga byle co, żeby tylko cena i kształt ziemniaka miało 😏Szwecja, Holandia, Belgia pozostałości frytkowych gospodarstw dla przypomnienia artykuł z 2012roku PAMIETAMY!!!!    https://sieradz.naszemiasto.pl/spotkanie-rolnikow-uprawiajacych-ziemniaki-z-wojewoda-w/ar/c8-1475253

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • A_2 changed the title to Ziemniaki 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...