Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gość Kkkk napisał:

Już była biologiczna ernia i sok z grejpfruta kiłę kapusty działania nie szło przechwalić żerowanie na naiwności ludzi

Pamiętam ten sok z grejpfruta :D :D :D a najbardziej to pamiętam jego cenę ... dziś po soku jedynie wspomnienia zostały :D :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość obserwator
3 godziny temu, Gość Jacek esi napisał:

Uwierzył w sobeckiego i  jego magiczna biologię i te jego opowieści , już ludzie co mają cebulę widzą jakże jest cena zimówki 40 groszy żarty 

tak tylko z boku obserwuje,, a co ma Sobecki do ceny cebuli ??

Też stosuje biologię , robię kontrole i rożnice widać nawet na zbożach po jednej odzywce a i współpracuje z kim innym zeby nie bylo, ale bardziej mnie ciekawi ta 1 kwestia bo też mam zimówke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kapuściarz
Godzinę temu, Gość Kkkk napisał:

Już była biologiczna ernia i sok z grejpfruta kiłę kapusty działania nie szło przechwalić żerowanie na naiwności ludzi

Ernia działa akurat ale nie w dawce z etykiety i wtedy kiedy wiesz ze pasuje nią jechac w dane pole a nie jak już widać kiłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wrocławia
4 godziny temu, Gość Esi napisał:

W tym roku ziemniaka napewno nie braknie 

A był taki rok żeby zabrakło dla kogoś i ten ktoś chodził głodny ? Przez takie pieprzenie na tym forum połowie ludzi styki puszcza ,już młody ziemniak  miał być na początku czerwca za darmo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
Godzinę temu, Gość obserwator napisał:

tak tylko z boku obserwuje,, a co ma Sobecki do ceny cebuli ??

Też stosuje biologię , robię kontrole i rożnice widać nawet na zbożach po jednej odzywce a i współpracuje z kim innym zeby nie bylo, ale bardziej mnie ciekawi ta 1 kwestia bo też mam zimówke :)

Jaki tytuł tej komedii z tą biologią? Komedianci z EKO zaczynają opanowywać ten portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta dyskusja. Każdy robi jak uważa za słuszne🤷 Tylko jak ta biologia taka zła, to czemu samą chemią nie można sobie dać rady?

Ja odkąd stosuje różną biologię(4lata) w połączeniu z konwencją nie mam problemów z chorobami w warzywach. Selery leżą w stodole (nie chłodni czy przechowalni) do kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyra

Nie spuszczajcie się tak z tą biologią,bo i tak przyjedzie towar techniczny z UK, tak jak nie jeden z was jadł chleb z mąki ze zboża technicznego...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Pyra napisał:

Nie spuszczajcie się tak z tą biologią,bo i tak przyjedzie towar techniczny z UK, tak jak nie jeden z was jadł chleb z mąki ze zboża technicznego...

 

 

Wyjaśniłeś wszystkich :D :D  Tylko skrót pomyliłeś, nie UK (Anglia) a pewnie UKR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jakie wymagania od przyszłego roku, elektroniczna ewidencja oprysków. Data, godzina, cel, faza rośliny i kilka innych pierdół. Ciekawe czy towar z Ukrainy, Kazachstanu, Egiptu i ch*j wie jeszcze skąd będzie tak sprawdzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyra
1 godzinę temu, A_2 napisał:

Wyjaśniłeś wszystkich :D :D  Tylko skrót pomyliłeś, nie UK (Anglia) a pewnie UKR

Ważne że większość wie o jaki skrót chodziło, ciekaw jestem przebiegu sytuacji w rolnictwie za parę lat,albo unia się rozleci albo my rolnicy upadniemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinn
Godzinę temu, Gość Pyra napisał:

Ważne że większość wie o jaki skrót chodziło, ciekaw jestem przebiegu sytuacji w rolnictwie za parę lat,albo unia się rozleci albo my rolnicy upadniemy...

100% upadek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
3 godziny temu, Gość Centrum napisał:

Pięknie sytuacja się rozwija jęczmień zimowy 40 zł ziemniaki 0,70 gr przy cenie sadzeniak 4 zł czysty biznes 

Nie chce źle wróżyć ale żeby z ziemniakiem nie zrobiła się ta sama sytuacja co z cebula która jest w tej chwili po 30gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarek
2 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Nie chce źle wróżyć ale żeby z ziemniakiem nie zrobiła się ta sama sytuacja co z cebula która jest w tej chwili po 30gr

No i koniec z inwestycjami. Niech zobaczą producenci maszyn i inne gałęzie co to znaczy jak rolnik nie ma kasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Giewont
2 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Nie chce źle wróżyć ale żeby z ziemniakiem nie zrobiła się ta sama sytuacja co z cebula która jest w tej chwili po 30gr

Jeszcze nie powiedziane co będzie ludzie. Ta durna gadka tylko robicie ciśnienie na zbicie ceny. Żeby jeden z drugim zesrał się w majty ze później będzie taniej i gacie w dół opuścił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc kra

Z jednej strony programy unijne   rozwijąją gospodarstwa  z drugiej strony mamy  nadprodukcje zywnosci    a jak by ta cała unia pierd......a to ile gałezi gospodarki by to odczuło  ale chyba wszystko przed nami bo pezy takich cenach to długo nie pociągniemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyra
2 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Nie chce źle wróżyć ale żeby z ziemniakiem nie zrobiła się ta sama sytuacja co z cebula która jest w tej chwili po 30gr

Będzie dobrze mamy kołodziejczaka w ministerstwie i to on dzielnie czuwa nad nami rolnikami, będzie walczył o wysokie ceny, słyszeliście jak ministerstwo rolnictwa się chwali ile to już nie zrobiło i jak to niby rozwiązali problem ze zbożem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
52 minuty temu, Gość Giewont napisał:

Jeszcze nie powiedziane co będzie ludzie. Ta durna gadka tylko robicie ciśnienie na zbicie ceny. Żeby jeden z drugim zesrał się w majty ze później będzie taniej i gacie w dół opuścił. 

Dokładnie jeszcze nic powiedziane ale takie podniecanie się że będzie coś drogie też nic dobrego tak jak było z pszenica każdy liczył na 2tys za tonę wstrzymywał sprzedaż a później lament że sprowadzaja i pretensje do rządu w tamtym roku cebule też przetrzymałem bo miała być po 5zl i w plecy 100tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Centrum

Było by panowie znacznie lepiej gdyby nie dać nawlec wszystkiego z całego świata cały badziew ciągną do nas a u nas restrykcje co roku nowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyrus
3 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Nie chce źle wróżyć ale żeby z ziemniakiem nie zrobiła się ta sama sytuacja co z cebula która jest w tej chwili po 30gr

Gdzie po 30gr? Wrocław +-2 zł za kg... Chętnie kupię z 10 ton po te 30 gr. Jeśli to towar handlowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wrocławia
1 godzinę temu, Gość Giewont napisał:

Jeszcze nie powiedziane co będzie ludzie. Ta durna gadka tylko robicie ciśnienie na zbicie ceny. Żeby jeden z drugim zesrał się w majty ze później będzie taniej i gacie w dół opuścił. 

Dokładnie tak jest jak piszesz ,banda idiotów nic więcej .Tak już niektórym dobrze zwieracze kebly jak się naczytaja tych pierdół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
26 minut temu, Gość Pyrus napisał:

Gdzie po 30gr? Wrocław +-2 zł za kg... Chętnie kupię z 10 ton po te 30 gr. Jeśli to towar handlowy.

Ja akurat nie mam cebuli ale wystarczy wejść w ogłoszenia kategoria cebula i tam są oferty nawet po 20gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinn
42 minuty temu, Gość Rolnik napisał:

Ja akurat nie mam cebuli ale wystarczy wejść w ogłoszenia kategoria cebula i tam są oferty nawet po 20gr

Handlarze robio zamęt chce wziąć za darmo i zarobić więcej jak my włożymy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik TKA
Godzinę temu, Gość Rolnik napisał:

Ja akurat nie mam cebuli ale wystarczy wejść w ogłoszenia kategoria cebula i tam są oferty nawet po 20gr

Tylko kto przy zdrowych zmysłach wystawia po 20 gr. Pewnie jakiś handlerzynka żeby zbić cenę !!!  Hurtownie po 1.5 - 1.8 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wroclaw
2 godziny temu, Gość Pyrus napisał:

Gdzie po 30gr? Wrocław +-2 zł za kg... Chętnie kupię z 10 ton po te 30 gr. Jeśli to towar handlowy.

Jakie 2 zł    1.5  to jest max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...