Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinn
17 godzin temu, Gość Młody ziemniak Oleśnica napisał:

Panowie czas urlopu ja kopałem ziemniaka 2.5 miesiąca zarobione trzeba odpocząć i nie narzekać oby nie było gorzej 

Zielono zaczyna się robić na igrit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Giewont
W dniu 8.08.2024 o 16:27, Gość Marcinn napisał:

Zielono zaczyna się robić na igrit

Dobrze ze export wcześnie rusza. A zapotrzebowanie jest duże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Panowie można randapowac uschnięte już badele bez ujemnego wpływu na późniejszego sadzeniaki? Jakieś doświadczenia w temacie? Chodzi mi o zachwaszczenie powojem a do tej pory uzywałem wycofane już reglone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek
3 godziny temu, Gość Paweł napisał:

Panowie można randapowac uschnięte już badele bez ujemnego wpływu na późniejszego sadzeniaki? Jakieś doświadczenia w temacie? Chodzi mi o zachwaszczenie powojem a do tej pory uzywałem wycofane już reglone

Jakaś cisza chyba handlarzom nie bardzo wychodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy
17 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Panowie można randapowac uschnięte już badele bez ujemnego wpływu na późniejszego sadzeniaki? Jakieś doświadczenia w temacie? Chodzi mi o zachwaszczenie powojem a do tej pory uzywałem wycofane już reglone

jesli krzak uschniety mozesz smialo pryskc. robie tak od lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiu
20 godzin temu, Gość Giewont napisał:

Dobrze ze export wcześnie rusza. A zapotrzebowanie jest duże. 

Rumun zaczyna brać nawet i po giełdach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henryk
7 minut temu, Gość Marian napisał:

W Rumunii mało ziemniaka więc to jest dla nas ratunek 

Rumunia, Chorwacja, Włochy, Hiszpania, moldawia tam ziemniaka mało. Niech biorą, bo nasi handlarzyki tylko by nas chcieli wykorzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Henryk napisał:

Rumunia, Chorwacja, Włochy, Hiszpania, moldawia tam ziemniaka mało. Niech biorą, bo nasi handlarzyki tylko by nas chcieli wykorzystać. 

Unas też mało będzie wczesny dobrze dawał późniejsze  średnio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
6 godzin temu, Gość Marian napisał:

W Rumunii mało ziemniaka więc to jest dla nas ratunek 

"RATUNEK" Jak trwoga albo towar słaby do do Rumuna..  wtedy Rumun dobry .. jaki kraj taka mentalność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Gość Rolas napisał:

Nie ma co się podniecać zaraz każdy zacznie kopać a zainteresowanie na export nie takie jak w innych latach

W innych latach też nigdy d*py nie urywało a tym bardziej w ubiegłym roku. Dwa lata temu też o tą porę już Rumuny brali a ziemniak w PL każdemu się znakomicie urodził, i cena się koło 1zl kręciła więc nie filozofuj handlarzyno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Importeksport
18 godzin temu, Krzysztof.kkkk napisał:

Zapewne pożałuje ,ale zapytam w jakiej cenie ci sławetni Rumuni kupują w big bagu?

 

18 godzin temu, Krzysztof.kkkk napisał:

Zapewne pożałuje ,ale zapytam w jakiej cenie ci sławetni Rumuni kupują w big bagu?

65 groszy kaliber 5+ BB na palecie. Istne szaleństwo. Jest się z czego cieszyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Importeksport napisał:

 

65 groszy kaliber 5+ BB na palecie. Istne szaleństwo. Jest się z czego cieszyć 

 

Godzinę temu, Gość Importeksport napisał:

 

65 groszy kaliber 5+ BB na palecie. Istne szaleństwo. Jest się z czego cieszyć 

Niedawno ktoś pisal że 90groszy i to na początek a teraz już 65 to zamiast w górę poszło w dół. Zganiacie na handlarzy że zaniżają cenę na tym forum ale rolnicy jeszcze bardziej zawyzaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Importeksport
45 minut temu, Gość Rolnik napisał:

 

Niedawno ktoś pisal że 90groszy i to na początek a teraz już 65 to zamiast w górę poszło w dół. Zganiacie na handlarzy że zaniżają cenę na tym forum ale rolnicy jeszcze bardziej zawyzaja

To że gdzieś jakiś RU busiarz zapłaci 90 groszy jest tak normalne jak na jakiejs giełdzie zmiana ceny na worku z dnia na dzień o 5 zł. 

Po tyle się kupuje na hurtowy handel z 5-10 groszy więcej zapłaci Rumek zależy jakie ma się kontakty (czy np bierzesz od nich młodego) bo więcej już niechce dać bo po tyle i tyle już mu gdzies oferują . I niestety kupić w tej cenie 65 groszy nie jest żadnym problemem pisze niestety bo tak jak się handluje to niskie ceny wcale nie sprzyjają handlowi.

Strach pomyśleć po ile by były jakby nie brali nic na tą chwilę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...