Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość rolnik

Widzę że na igrit dawny plantator dosyć duży obecnie chce kupić ziemniaka po 70 groszy w woreczku. Nie wiem czy zajol się tylko handlem czy ma mało Swojego towaru. Towar jest wart tyle ile kupujący jest w stanie za niego zapłacić..Bardzo ciekawi Mnie dalszy rozwój cen , ale chyba nie będzie taniej....przyznawać się ile macie towaru w przechowalniach w porównaniu z zeszłym rokiem w tym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gość Gość rolnik napisał:

Widzę że na igrit dawny plantator dosyć duży obecnie chce kupić ziemniaka po 70 groszy w woreczku. Nie wiem czy zajol się tylko handlem czy ma mało Swojego towaru. Towar jest wart tyle ile kupujący jest w stanie za niego zapłacić..Bardzo ciekawi Mnie dalszy rozwój cen , ale chyba nie będzie taniej....przyznawać się ile macie towaru w przechowalniach w porównaniu z zeszłym rokiem w tym okresie.

U mnie jest porównywalnie, tyle że w tym roku miałem dużo lepsze plony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze około 52t, całości było nieco ponad 100t. Rok temu podobny stan, 50% zostawiam na okres marca. Teraz się odzywają kupcy za bellarosa, na export, płacą max 15-16 zk/15kg. I się zastanawiam czy teraz z 900 worka sprzedać. Poludnie Świętokrzyskiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość marl napisał:

Ja mam jeszcze około 52t, całości było nieco ponad 100t. Rok temu podobny stan, 50% zostawiam na okres marca. Teraz się odzywają kupcy za bellarosa, na export, płacą max 15-16 zk/15kg. I się zastanawiam czy teraz z 900 worka sprzedać. Poludnie Świętokrzyskiego 

900 worków to nawet na tira nie ma, a na export to przeważnie całe samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2023 o 13:59, Gość Młody ziemniak Oleśnica napisał:

Kiedyś giełdę we Wrocławiu zapychali esi teraz ewi stoją po trzy dni i oddają ile kto da 

Przyjdzie czas i Oleśnica szybciej się daje r... Na wczesnym niż reszta kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okolice Wrocławia
W dniu 10.01.2023 o 13:59, Gość Młody ziemniak Oleśnica napisał:

Kiedyś giełdę we Wrocławiu zapychali esi teraz ewi stoją po trzy dni i oddają ile kto da 

Wy to z Oleśnicy za to nie dajecie za darmo haha .Tam od was jest może 4-5 normalnych chłopaków(2 z Poniatowic , i bliżej Oleśnicy Mateusz,Damian ) a reszta to się nadawaje tak samo jak esi i ewi do jednego worka .Album tylko puścić w alejce cenę albo ruskim w d*pę wejść i oddać ile dadzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2023 o 22:21, Gość Jan napisał:

900 worków to nawet na tira nie ma, a na export to przeważnie całe samochody

Ja sprzedaje do pośrednika więc nie muszę 24 t wyszykowac. 

 

21 godzin temu, Sieradzak napisał:

Każdy tu na forum drogo sprzedaje ale jak podzwonic po ogłoszeniach to za 13zl nie problem kupić nawet całego auta.Uroki internetu

13 zł to tylko żółty ziemniak. Bellarosa jest jednak droższa, mówię tu o płd część Świętokrzyskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plantator

Na przestój nie można było narzekać w zeszłym roku miałem podobnie. A co do cen to nic u mnie się nie zmieniło. Handlarze kombinują ale dzwonią w sobotę że towar na poniedziałek potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ziemniaki 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...