Skocz do zawartości

ceny ziemniaka - notowania


Gość poinformowany

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jeździłem trochę za ziemniakiem po okolicach Sieradza i Wielunia i okazuje się, że towaru jest bardzo dużo. Większość praktycznie nie rozpoczęła sprzedaży bo czekają na kolejne zwyżki. Masa ludzi ma towar w kopcach i czeka na ocieplenie żeby rozpocząć szykowanie. Więc różnie to jeszcze może być.

 

Nie piszę tego jako handlarz bo głównie jestem rolnikiem i sam mam swoje ziemniaki więc chciałbym żeby cena była jak najwyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Marcin dlatego pisze wyżej żeby sprzedawać kto ma możliwość przygotowania teraz. Ogłoszeń kupna teraz trochę jest. Mróz puści będzie tylko sprzedaż w ogłoszeniach. Mi zostało jakieś 160 ton planuje żeby na początek lutego zostało mi nmax 30 na hurtownie która bierze odę mnie od lat Ale bierze też reszte warzyw dlatego ich szanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Może i tego towaru jest troszkę ale to nie powód żeby odrazu miało spaść na 3 zł za worek teraz dużo ludzi w skrzynki sypie sadzeniaka do kiełkowania to beda holendry grube upychać taniej bo on smaku nie ma tylko ładną gładką skórkę ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczycie marcu zrobi sie cena na ziemniaka powyzej 10 zł za 15 kg  a mozrze nawet być wyzej niema ziemniaka niema gdzie kupić przechowalnie puste

 

Oby tak było. Zobaczymy co się zrobi z podażą jak nadejdzie to zapowiadane ocieplenie na koniec stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku ziemniaki zjadł niszczyk tysiące hektarów nie wykopane zostały na polu w kazdej miejscowosći zostało po kilka ha nie wykopanych ziemniaków  eksport jest sanie a dotego na zachodzie europy ziemniaka niema jest bardzo drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku marzeniami można A nawet trzeba żyć. Ale marzec to akurat będzie najgorszy miesiąc. Kwiecień to może dobije do tej 10 ale bez rewelacji.

a co nie możesz kupić juz  towaru przechowalnie puste  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maro Srdz

a co nie możesz kupić juz  towaru przechowalnie puste  

 

Ta nie moge kupic.. Człowieku zejdź na ziemie daj adres to Ci przywiozę ile trzeba 5 plus 40 netto zainteresowany dalej?? Tylko żebys kase mial odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...